1b.app
Скопійоване посилання -

Допоможіть розібратися, Тупить бокс часом жорстко, може змінити північ?

я неодноразово звертався до свого менеджера і передостанній менеджер був у курсі, що дуже часто з'являлася проблема, звичайний процес списання товару міг проходити по пару хвилин, були подвійні списання. не те, він просто повільніше за мене розбирається в проблемі і питання зависло, у мене тупить бокс і потрібно зрозуміти причину і вирішити її, тому що робота через це гальмує сильно.
Часто працюю з цінами і, наприклад, іноді навіть при відкритті або збереженні картки товару у мене ПОМИЛКА 500!, перезавантажуємо сторінку і норм, але це займає іноді 30 секурд, а іноді й пару хвилин.
Коли були подвійні списання товару, Показник Відвантажено був більше товарів у замовленні, таких проблем мені усували неодноразово, то грішили типу на затримку обробки сервером запитів, типу запит став у чергу, менеджер не дочекався виконання та перезавантаживши сторінку заново відправив запит і так 1-2 зі 100 замовлень мали помилку, списувалося більше товару в 2 рази ніж у замовленні (2 списання). Це тип
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Ось показники роботи сервера за тиждень

за сьогодні
11.04.2021, 22:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ось запустив автоматизацію по всіх продуктах 6800 штук їх, і в автоматизації там багато прорахунків коштує при збереженні

ну навіть це зі слів минулого менеджера не повинно давати таку проблему з боксом, що він часом висне на процесах
11.04.2021, 22:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Є запис екрану, дія в процесі переносу товарів зі складу на склад не проходила більше 5 хвилин.
я почав окремо проводити товари і один товар видав помилку, була бронь, я її зняв і провів, але ті, що залишилися, проходили не гладко.
Система зависає на якихось моментах, таке почуття, і не проходить далі, якщо помилка то видавай помилку, а вона висне
12.04.2021, 11:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ось приклад подвійного списання, відвантажено 2 одиниці, на замовлення 1 одиниця

я зараз виправлю та видалю друге списання, але проблема залишається, і вона періодично трапляється.
12.04.2021, 12:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Приклади подвійних списань
12.04.2021, 12:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день.
Це не пов'язане з продуктивністю сервера.
У Вас настоєно "Дії збереження картки продукту" /admin/products/action/
велика кількість дій, Ви оновлюєте наявність, при цьому всі ці дії блокують таблиці,
тому й помилку ви отримуєте у різних місцях.
Рішення:
- Виключаєте "Дії при збереженні картки продукту"
або
- доопрацювати галочку Не запускати дії при перерахунку наявності.
12.04.2021, 17:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович написав:
/admin/products/action/

доопрацювати галочку скільки буде? це вирішить проблему?
так у мене там багато прорахунків по товарах робиться за збереження картки, але виходу немає, це спрощує ціноутворення для мене. Але помилку часто вибиває за збереження картки товару. а я масові дії часто роблю.
12.04.2021, 17:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович написав:
доопрацювати галочку скільки буде?
це вирішить проблему?

- 2 години
– У розрізі продуктів вирішить.
12.04.2021, 17:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович написав:

Таровик Дмитро Миколайович написав:
доопрацювати галочку скільки буде?
це вирішить проблему?

- 2 години
– У розрізі продуктів вирішить.

проблема при списанні також через це?
13.04.2021, 07:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович написав:
проблема при списанні також через це?

Швидше за все, через це.
13.04.2021, 11:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

і при перенесенні продуктів зі складу на склад теж часто помилки, відео запису екрану сюди не вантажиться
13.04.2021, 11:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

зможу протестувати пізніше відключити дії при збереженні продуктів, зараз ними постійно потрібно користуватися і не можу собі дозволити відключити навіть на пів дня
14.04.2021, 09:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго ранку - можете уточнити щодо можливості перевірки?
За результатами тестів прохання відписати у топіці
16.04.2021, 10:04
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Дмитро Миколайович
Я думаю у вас аналогічна проблема, як і в мене
Я не впевнений на 100% але судячи з тестів та спостережень то проблема у процесорі ShopSupplier_Processor_Avail
Про цей процесор я вже писав багато разів і намагався розібратися і довести ванбоксерам, що він працює неправильно і не раціаонально, але на жаль результат нульовий.
Можливо якщо це підтвердиться і на вашому боксі, то можливо вони задумаються над пошуком рішення.
Суть проблеми що раз на 15 хвилин (приблизно, судячи з історії) хвилинний крон зайнятий процесором ShopSupplier_Processor_Avail і в цей момент все тупить, потім 15 хвилин працюємо нормально і потім знову 2 хвилини проблем і так постійно, в робочий час, коли йдуть хоч якісь руху по складу, вночі рухів по складу немає, працює нормально
Про проблему останній раз я писав тут.
Також намагався розібратися:
https://crm-onebox.com/ru/support/server-installation/4807-kakoy-to-neponyatniy-...
https://crm-onebox.com/ru/support/stock/7659-na-srabativaet-nastroyka-quotonovly...
Тут згадали цей процесор і торкнулися загальної проблематики системи.
16.04.2021, 17:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я поки пробую тестувати з відключенням дій, які у мене в боксі включені на Збереження картки продукту, їх багато. такого як у вас у мене немає, і хвилинний зовсім інші показники, менші, а ось вартовий більші, але там генерація Прайсів йде на 3 сайти
16.04.2021, 18:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Таровик Дмитро Миколайович написав:
я поки пробую тестувати з відключенням дій, які у мене в боксі включені на Збереження картки продукту, їх багато. такого як у вас у мене немає, і хвилинний зовсім інші показники, менші, а ось вартовий більші, але там генерація Прайсів йде на 3 сайти

Те, що я показав на скрині це у мене відбувається раз на 15 хвилин (вдень коли йдуть списання), це ще потрібно відловити, але я це відловив коли у мене йдуть "гальма" я йду відразу в управління сервером і дивлюся хвилинний крон і як виявилося в момент гальмування відпрацьовує ShopSupplier_Processor_Avail
Після його відпрацювання далі хвилинний крон відпрацьовує швидко 3-5 секунд (скрин нормальної роботи)
Ви спробуйте про всяк випадок заглянути в керування коли гальмує система і чи висить хвилинний крон у цей час, а потім зачекайте і подивіться коли його "попустить" і подивіться що більше зайняло його ресурсу
У мене наприклад в автоматизації продуктів 33 події і я помітив що вони не особливо впливають на швидкість
16.04.2021, 23:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:

Таровик Дмитро Миколайович написав:
я поки пробую тестувати з відключенням дій, які у мене в боксі включені на Збереження картки продукту, їх багато. такого як у вас у мене немає, і хвилинний зовсім інші показники, менші, а ось вартовий більші, але там генерація Прайсів йде на 3 сайти

Те, що я показав на скрині це у мене відбувається раз на 15 хвилин (вдень коли йдуть списання), це ще потрібно відловити, але я це відловив коли у мене йдуть "гальма" я йду відразу в управління сервером і дивлюся хвилинний крон і як виявилося в момент гальмування відпрацьовує ShopSupplier_Processor_Avail
Після його відпрацювання далі хвилинний крон відпрацьовує швидко 3-5 секунд (скрин нормальної роботи)
Ви спробуйте про всяк випадок заглянути в керування коли гальмує система і чи висить хвилинний крон у цей час, а потім зачекайте і подивіться коли його "попустить" і подивіться що більше зайняло його ресурсу
У мене наприклад в автоматизації продуктів 33 події і я помітив що вони не особливо впливають на швидкість


так у Вас гірше з діями. Ну сьогодні тестую роботу з відключеними діями, у понеділок вівторок намагатимусь перевірити вище сказане
17.04.2021, 08:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Не знаю як у вас, але у мене ці зависання створюють далі каскад проблем (опишу можливо це допоможе Вам і мені)
Відбувається подвійний перехід на етап
В результаті подвійного переходу на етап система дублює платежі (в результаті порушуються баланси в системі, при тому що в дії проведення платежу стоїть захист від "дурня" що б не додавало платіж якщо він уже є, але все одно це не працює) також система два рази робить резерв, тобто ставити 2 рази в резерв, далі на етапі списання списує 1 раз у результаті якщо в наявності 2 товару, поставило в резерв 2, а списало 1 то 1 товар тупо висить у резерві і ніхто не зрозуміє чому йде порушення обліку за залишками
Коротше відбувається повне пекло, при цьому ванбоксери переводять регулярно стріли в завданнях, що мовляв це не стосується цього завдання і кладуть болт на цю проблему.
Наприклад завдання у яких писав:
https://crm-onebox.com/ua/support/finances/3782-protsess-pereshel-dvazhdi-na-odi... etom-такого-bit-ne-dolzhno/
https://crm-onebox.com/ru/support/business-processes/4754-povtorenie-problemi-pe...
https://crm-onebox.com/ru/support/stock/7423-bag---sistema-tovar-otgruzila-no-ne...
В результаті ніяких рішень не дали, писали що щось зробили, потім знову повторилося, потім виявилося, що у мене співробітник неправильний тисне що потрапило, потім ще щось було, в інших завданнях посилаюся на проблему не реагують, завдання позакривали, коментарі туди писати не можна , всі проблему вирішили у них все добре, мене обмежили на форумі, щоб я їм не псував настрій, своїми багами, всі у них проблем немає :)
Шановні розробники якщо ви переживаєте за свій продукт прошу допомогти мені і собі і дати рішення як позбавити проблеми подвійного переходу яка породжує купу інших проблем
Наприклад останнє замовлення https://baza.cn.ua/admin/customorder/order/40738/edit/
PS: На форумі мені заборонили створювати завдання та дали можливість писати лише 2 коментарі на добу (за фактом 1 коментар о 12 годині, це ж треба так бути впевненим у своєму продукті (що він ідеальний) і так ненавидити людину що б створювати такі правила”) геноциду") якщо зі мною можна зв'язатися за телефоном 0937441617 (вайбер/телега) для вирішення проблеми
17.04.2021, 13:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Це вимкнув Усі дії щодо Продуктів при збереженні
ресурсів з кожним місяцем дедалі більше жере
17.04.2021, 15:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ось відключена автоматизація за продуктами але додавав продукти до замовлень і дією перекладав їх між складами. Типило жахливо, зняв відео екрану. але 18 хвилин файл великий. з 15,35 до 15,53 – 17,04,2021
17.04.2021, 15:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Коментар доступний мовою ru і ще не перекладений на поточну мову.
17.04.2021, 15:56

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
як варіант – щоб повністю виключити питання сервера, можу перенести бокс на виділення.
наприклад такий https://www.hetzner.com/dedicated-rootserver/ex42-nvme/configurator
17.04.2021, 20:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ось виділив Суботу коли з ранку і до обіду у мене була відключена автоматизація по продуктах, менеджер з субот працює 1 в боксі + Я іноді. Після включення через пару годин коли працювали були жорсткі тупняки в СРМке, вчора була включена автоматизація і я не відчув якоїсь різниці в роботі якщо чесно, як і раніше, при збереженні карток товару індивідуально по одній були помилки сервера, і вони напливами, не завжди йдуть.
19.04.2021, 09:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сусяк Ігор
Інтегратор Premium-партнер
Integrator.com.ua написав:
як варіант – щоб повністю виключити питання сервера, можу перенести бокс на виділення.
наприклад такий https://www.hetzner.com/dedicated-rootserver/ex42-nvme/configurator

вартість роботи з оптимізації та перенесення?
і чого одразу так сильно, чи наступний бокс вимагає такого ресурсу вже і є сенс уже переїхати на такий тариф?
19.04.2021, 09:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія

Таровик Дмитро Миколайович написав:
вартість роботи з оптимізації та перенесення?

2 години

Таровик Дмитро Миколайович написав:
і чого одразу так сильно, чи наступний бокс вимагає такого ресурсу вже і є сенс уже переїхати на такий тариф?

це найдешевший тариф виділеного сервера
19.04.2021, 10:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Те що ви пишете і показують тести дуже схоже на ShopSupplier_Processor_Avail так як він запускається тільки тоді, коли є операції складу, якщо операцій немає то він і не працює і нічого не тупить
Спробуйте відразу після тупняка зловити в панелі ванбокса інформацію про те скільки він у вас відпрацьовує, якщо це він зміна сервера вам не допоможе.
На жаль, у цьому завданні розробники вже не дадуть відповіді (даю 95%, хіба що після цих слів) тому що надто незручна тема для них і тут вже є відповіді, хіба що Чижик їх підкючить.
По можливості створіть новий тикет із посиланням на це завдання (через пару днів, якщо не дадуть відповіді)
19.04.2021, 13:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович написав:

Таровик Дмитро Миколайович написав:
доопрацювати галочку скільки буде?
це вирішить проблему?

- 2 години
– У розрізі продуктів вирішить.

Виставте рахунок. і відповіддю ще раз пропишіть доробку, що реалізується, що вона буде робити.
20.04.2021, 14:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович написав:

Тасун Сергій Володимирович написав:

Таровик Дмитро Миколайович написав:
доопрацювати галочку скільки буде?
це вирішить проблему?

- 2 години
– У розрізі продуктів вирішить.

Виставте рахунок. і відповіддю ще раз пропишіть доробку, що реалізується, що вона буде робити.

Дмитре, добрий день! У листі з рахунком буде рахунок, ТЗ доопрацювання необхідно погодити на форумі. Якщо у вас є уточнення щодо технічних моментів реалізації доопрацювання – уточніть їх, будь ласка, тут, у коментарях.
20.04.2021, 15:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мене цікавить, що спростить доопрацювання і на що вплине. якщо мета не робити автоматичні дії які в Автоматизації товарів при складських операціях тоді чи зміниться щось у роботі що потрібно потім перезберігати продукти щодо тих же.
20.04.2021, 15:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у мене Помилки іноді часто просто при збереженні картки продуктів, Помилка сервера, помилка 500. в цей момент працюють тільки автоматизації за якими прораховуються показники по допполям.
20.04.2021, 15:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у момент коли довго проходив процес показник ShopSupplier_Processor_Avail
21.04.2021, 10:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович написав:
Мене цікавить, що спростить доопрацювання і на що вплине. якщо мета не робити автоматичні дії які в Автоматизації товарів при складських операціях тоді чи зміниться щось у роботі що потрібно потім перезберігати продукти щодо тих же.

перерахунок наявності не блокуватиме таблицю продуктів масово так як відпрацює не за 200 секунд а за 10-15
21.04.2021, 13:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Устименко Ігор
OneBox production Premium-партнер
OneBox CTO написав:

Таровик Дмитро Миколайович написав:
Мене цікавить, що спростить доопрацювання і на що вплине. якщо мета не робити автоматичні дії які в Автоматизації товарів при складських операціях тоді чи зміниться щось у роботі що потрібно потім перезберігати продукти щодо тих же.

перерахунок наявності не блокуватиме таблицю продуктів масово так як відпрацює не за 200 секунд а за 10-15

мені так і не виставили рахунок на оплату
22.04.2021, 14:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production Premium-партнер
OneBox CTO написав:

Таровик Дмитро Миколайович написав:
Мене цікавить, що спростить доопрацювання і на що вплине. якщо мета не робити автоматичні дії які в Автоматизації товарів при складських операціях тоді чи зміниться щось у роботі що потрібно потім перезберігати продукти щодо тих же.

перерахунок наявності не блокуватиме таблицю продуктів масово так як відпрацює не за 200 секунд а за 10-15

дана доопрацювання не вирішила проблему підвисання боксу, менеджери все одно говорять що при списанні в основному і при переході між етапами Бокс дуже довго думає, і це не завжди але часто
05.05.2021, 13:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Таровик Дмитро Миколайович написав:

Устименко Ігор
OneBox production Premium-партнер
OneBox CTO написав:

Таровик Дмитро Миколайович написав:
Мене цікавить, що спростить доопрацювання і на що вплине. якщо мета не робити автоматичні дії які в Автоматизації товарів при складських операціях тоді чи зміниться щось у роботі що потрібно потім перезберігати продукти щодо тих же.

перерахунок наявності не блокуватиме таблицю продуктів масово так як відпрацює не за 200 секунд а за 10-15

дана доопрацювання не вирішила проблему підвисання боксу, менеджери все одно говорять що при списанні в основному і при переході між етапами Бокс дуже довго думає, і це не завжди але часто

1. Скажіть будь ласка, а що повинна була вирішити доопрацювання, а то в цьому завдання якось особливо незрозуміло суть ТЗ (ймовірно ТЗ десь додатково проясняли)?
2. У момент зависання ShopSupplier_Processor_Avail як і раніше відпрацьовувати довго у хвилинному кроні?
05.05.2021, 23:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

момент підвисання при переходах між БП та операціях зі складом (списання в основному)
06.05.2021, 07:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович написав:
дана доопрацювання не вирішила проблему підвисання боксу,

Добрий день.
Ви не включили, галку яка включає доопрацювання.
06.05.2021, 10:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Тасун Сергій Володимирович
OneBox production
Premium-партнер писав/ла:
Добрий день.
Ви не включили, галку яка включає доопрацювання.

Я ввімкнув галочку, вона не допомагає
Процесор ShopSupplier_Processor_Avail як працював довго так і працює, таким чином все висить по 3-5 хвилин, що знаходиться на хвилинному кроні https://baza.cn.ua/admin/shop/statistic/
Неможливо працювати, раз на 15 хвилин топець ви можете чимось допомогти?
25.06.2021, 11:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар