1b.app
Скопійоване посилання -

Не загуржуються замовлення та платежі з 10 ранку

Ось навантаження на сервер
https://vzutik.crm-onebox.com/admin/shop/statistic/
хвилинний обробник не запускався з 10:37

замовлення, платежі, листи не потрапляють у срм, виправте будь ласка
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день.
Хвилинний крон запущено о 10:38, знаходиться в пам'яті та з'єднаний із зовнішнім ресурсом static.88-198-13-169.clients.your-server.de
Припускаю, що крон безрезультатно, чекає на відповідь від зовнішнього ресурсу т.к. сьогодні були проблеми з інетом у бік Німеччини.
Запустили крон.
20.12.2021, 13:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, підкажіть, у нас останнім часом погано працює система, часто не працюють ці крони, зависає і т.д.
Якщо ми перейдемо більш потужний сервер
І Ви зробите очищення та оновлення там всього що потрібно
Працювати буде стабільніше? І скільки це буде коштувати ? Перенесення робить сам хсотинг, потрібно розуміти тільки скільки коштує очищення та оптимізація сервера для роботи
20.12.2021, 14:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

і знову не працює крон більше години
20.12.2021, 14:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я не займався аналізом системи загалом.
Я просто вказав, чому не працює.
Для того, щоб дати рекомендації потрібно розуміти, що вкладається в слова "лохо працює система".
Якщо фраза "часто не працюють ці крони" стосується роботи крона із зовнішніми ресурсами, то зміна обчислювальних ресурсів вашого сервера
на стабільність не вплинуть.
20.12.2021, 14:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович
OneBox production написав:
Я не займався аналізом системи загалом.

Хто може цим зайнятися? Нам потрібно щоб система працювала стабільно, такі вильоти на 2-3 години досить сильно впливають на наш прибуток і роботу в срм, як можна цього уникнути? Хто може налаштувати чи почистити систему, що з нею потрібно зробити, щоб такі речі мінімізувати?
Чому якщо було підключення і там не було інтернету, то система не намагається підключитися ще раз через якийсь час, а чекає (2-3 години поки ми не написали на форум) ми ж не можемо сидіти і моніторити чи все зараз працює, хочеться щоб це працювало без втручання людини
20.12.2021, 15:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Колійчик Оксана написав:
і знову не працює крон більше години

Скрипт з'єднаний із зовнішнім ресурсом static.88-198-13-169.clients.your-server.de (IP 88.198.13.169) це зовнішня інтеграція.
Чому зовнішній ресурс не передають дані мені невідомо.
Сьогодні спостерігаються проблеми з інтернет з'єднанням у бік Німеччини, можливо тому табоїє не стабільно.
Але від нас, у питанні стабільної роботи інтернету, нічого не залежить.
20.12.2021, 15:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Знову не загуржуються платежі, у статистиці по серверу о 5 ранку востаннє

Як цього уникнути, чому воно не перепідключається саме, нам потрібно щоразу писати про те, що воно не завантажує платежі? Це ж і Вас напружує і багато часу займає, не можна це якось спростити?
22.12.2021, 10:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день.
Я вам написав вище чому так відбувається.

Колійчик Оксана написав:
Як цього уникнути, чому воно не перепідключається саме, нам потрібно щоразу писати про те, що воно не завантажує платежі?

Не підключається, тому що поточна сесія не закривається коректно.
Мені не відомо, чому Ваш зовнішній ресурс, з яким у Вас інтеграція, не закриває правильне з'єднання.
22.12.2021, 12:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар