1b.app
Скопійоване посилання -

У Таблиці завдань/замовлень/процесів Свій пункт меню: прорахунок дата сьогодні - дата виконати до

Добрий день.
Підкажіть, чи можна у конструкторі звітів у Таблиці завдань/замовлень/процесів вивести у своєму пункті меню кількість днів між Сьогодні та дата виконати до. Тобто, якщо сьогодні 09/08/22 , а дата виконати в процесі 07/08/22, у полі має бути зазначено 2.
https://crm.hlr.ua:50443/admin/report/desiner/14/#
Якщо можна, які змінні можна використовувати?
Дякую
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Ви можете просто порахувати це поле у самому замовлення дією "Розрахувати різницю дат процесу з урахуванням коефіцієнта та записати в додаткове поле процесу" і потім висісти поле до таблиці
09.08.2022, 12:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія писав/ла:
можете

розгадала цей варіант, але ні, не можу, оскільки розрахунок потрібен саме на дату перегляду звіту. У цей день ніхто не запускатиме збереження процесів, тобто перерахунку дати. Тому потрібен розрахунок саме у звіті
09.08.2022, 13:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Тоді треба налаштувати, щоб процес оновлювався, поставити дію "Оновити процес" і там можна поставити щодня, не буде проблемою
09.08.2022, 13:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У звіті такої можливості немає, лише через поля процесу якщо робити, як запропонував Андрій. Так само можна додати, щоб була необхідна вам формула, займе 1 год доробки.
09.08.2022, 17:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія писав/ла:
Тоді треба налаштувати, щоб процес оновлювався, поставити дію "Оновити процес" і там можна поставити щодня, не буде проблемою

а що з перемінними звітами? цей варіант точно оптимальніший і більш логічний, ніж оновлювати щодня тисячі процесів
09.08.2022, 17:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Шатохіна Ірина написав:
а що з перемінними звітами? цей варіант точно оптимальніший і більш логічний, ніж оновлювати щодня тисячі процесів

Таких змінних немає
09.08.2022, 18:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

чекати оцінку від розробників
10.08.2022, 00:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
чекати оцінку від розробників


так хун пао
OneBox production написав:
У звіті такої можливості немає, лише через поля процесу якщо робити, як запропонував Андрій. Так само можна додати, щоб була необхідна вам формула, займе 1 год доробки.

пропустили?)
10.08.2022, 10:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:

Шатохіна Ірина написав:
чекати оцінку від розробників


так хун пао
OneBox production написав:
У звіті такої можливості немає, лише через поля процесу якщо робити, як запропонував Андрій. Так само можна додати, щоб була необхідна вам формула, займе 1 год доробки.

пропустили?)

дякую, точно пропустила. Обговоримо та відпишу
10.08.2022, 13:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
Так само можна додати, щоб була необхідна вам формула, займе 1 год доробки.

попередньо підходить, але прохання детальніше, що ми отримаємо за цю годину? У звіті з'являться змінна Дата сьогодні та Дата виконати до? Буде тільки cdate чи cdatetime? Важливо так як Виконати до згодом, а результат за формулою мені потрібний цілим числом.
Чи можна замість Виконати до - видати додаткові поля процесу з типом Дата (дата і час)? Дякую
10.08.2022, 15:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я зроблю у формулі функцію типу "calculateDate('[field1]', '[field2]')" яка вважатиме різницю в днях між двома датами, а там у неї ви зможете вставляти все, що вам потрібно буде
10.08.2022, 15:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
Я зроблю у формулі функцію типу "calculateDate('[field1]', '[field2]')" яка вважатиме різницю в днях між двома датами, а там у неї ви зможете вставляти все, що вам потрібно буде

Відмінно, робимо в рахунок оплаченого годинника проекту https://crm.hlr.ua/
11.08.2022, 00:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, додав функцію формул diffDay, у списку формул є опис як працює. Налаштував у звіті - показує скрізь 0 оскільки виконати до поточна дата, тобто. працює правильно.
15.08.2022, 12:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую все чудово. Але є один момент
за фільтром https://crm.hlr.ua:50443/admin/report/desiner/14/view/?order_filtercustomproverk... D0%A4%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D1%8C ,
і з цього менеджера прорахунку за процесами немає h і цей процес
У чому проблема?
15.08.2022, 18:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

додам
по фільтру https://crm.hlr.ua:50443/admin/report/desiner/14/view/?order_filtercustomproverk... B8%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D1%8C
Багато рядків без значень, але тут я відфільтрувала процеси, де Виконати до = вчора, тобто значення повинні бути скрізь
прохання перевірити
15.08.2022, 18:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Рядок без значень може означати, що там 0, тобто. різниці в днях між датами немає
15.08.2022, 21:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Я розумію, але в тому й річ, що в зазначений фільтр потрапляють тільки процеси у яких виконати менше ніж сьогодні
Але приклад дата виконати ще до лютого цього року, а це вже близько 180 днів, а в прорахунку -1
та й значення дата виконати до різного, а результат -1
Це скріни менеджера. %D0%A4%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D1%8C
Така ситуація щодо багатьох
15.08.2022, 23:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

змінна не та, поставив з Виконати до
16.08.2022, 10:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
змінна не та, поставив з Виконати до

Тепер вважає коректно
Але сьогодні змінна тут мені не зрозуміла, якщо це дата виконати до (хоча я б подумала що це дата Запланувати), то в якому форматі додавати змінну додаткове поле?
Наприклад, мені потрібно прорахувати значення між сьогодні і додатковим полем дата документа {|$customorder_datadokumenta41|} ?
16.08.2022, 11:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

будь-яке додаткове замовлення: [custom_ХХХ] де ХХХ ключ поля. У вашому випадку [custom_datadokumenta41]
16.08.2022, 11:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
будь-яке додаткове замовлення: [custom_ХХХ] де ХХХ ключ поля. У вашому випадку [custom_datadokumenta41]

цей варіант я спробувала перед написанням питання, але результат прорахунку не коректний
16.08.2022, 14:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я думаю що таки ви пробували щось не те.
16.08.2022, 14:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Маєте рацію, не з тим полем звіряла, все ок. дякую, закриваю
16.08.2022, 14:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар