1b.app
Скопійоване посилання -

Питання - Канал зв'язку дзвінок = email?

https://ergo.crm-onebox.com/app/event/51688/
Чи створюється подія, яка є дзвінком, але канал записаний як email? це через неправильні налаштування чи якийсь глюк?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Як було створено подію? Наскільки я бачу дію раз на хвилину/годину зі створення подій з дзвінків вимкнено
02.07.2022, 18:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
Добрий день. Як було створено подію? Наскільки я бачу дію раз на хвилину/годину зі створення подій з дзвінків вимкнено

Наскільки я знаю події потрапляють у систему завдяки інтеграціям із додатками. Автоматизація потрібна лише під час створення процесів, ні?
Я не зрозумію, чому система пише, що канал = email. (Доклав відео)
І ще питання,
чому якщо подія "надіслати в" і створити процес, то вона додається одним чином, а якщо вона підтягується дією автоматизації - то виглядає інакше?
02.07.2022, 19:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я запитав у вас яким чином у вас у системі створюються події, ви у свою чергу на запитання відповідаєте новим питанням та включаєте дію "Перетворити дзвінок на процес". Якщо ви дію включили знову, можливо автоматизація вам все-таки потрібна.
Запитаю ще раз:
1. Цей дзвінок створило вказану дію "Перетворити дзвінок на процес"?
2. Дзвінок із телефонії "Мої дзвінки"?
02.07.2022, 19:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
Я запитав у вас яким чином у вас у системі створюються події, ви у свою чергу на запитання відповідаєте новим питанням та включаєте дію "Перетворити дзвінок на процес". Якщо ви дію включили знову, можливо автоматизація вам все-таки потрібна.
Запитаю ще раз:
1. Цей дзвінок створило вказану дію "Перетворити дзвінок на процес"?
2. Дзвінок із телефонії "Мої дзвінки"?

Подія за ідеєю створюється з програми телефонії Мої дзвінки. Але воно теж дивно працює – у ньому немає подій дзвінків.
А автоматизацію я зараз вирішив увімкнути, щоб зрозуміти, що ви маєте на увазі.
Про всяк випадок скажу, можливо я неправильно вас розумію через термінологію, може ми про одне й те саме говоримо, а може, по-різному.. тому задавайте питання.
Дякую
02.07.2022, 19:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

схема така:
1. При створенні дзвінка якщо у дзвінка не визначається джерело sourceid, то джерело береться з налаштувань https://ergo.crm-onebox.com/app/event/settings/link/source/ цих.
2. Якщо джерело як і не визначено але у контакту, якому дзвонили є джерело - то джерелом дзвінка вважається джерелом у разі контакт якому дзвонили це ви. У картці контакту є така зміна . Тобто. джерело вашої картки має id 2, це саме email. Саме він і скопіювався на подію)
03.07.2022, 12:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
схема така:
1. При створенні дзвінка якщо у дзвінка не визначається джерело sourceid, то джерело береться з налаштувань https://ergo.crm-onebox.com/app/event/settings/link/source/ цих.

Дякую, тепер зрозумів логіку роботи.
А що тут вказати у полі 'пов'язаний' у принципі для різних джерел: Viber, telegram, email, дзвінок?
03.07.2022, 13:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

там зазвичай потрібно зазначати line дзвінка, тобто. Лінія. Також можна вказувати to, тобто. номер того, кому дзвонять.
03.07.2022, 13:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Це працює лише для подій типу Дзвінок. Для вайбера та email ця настройка нічого не робить.
03.07.2022, 13:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
там зазвичай потрібно зазначати line дзвінка, тобто. Лінія. Також можна вказувати to, тобто. номер того, кому дзвонять.


напевно, я щось неправильно зробив. потрібно написати саме line чи Лінія?
03.07.2022, 14:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

line або Лінія це Лінія, по якій йшов дзвінок. Якщо вона є у дзвінка, то відображається у відповідному полі події. Тобто. по лінії дзвінка можна визначати джерело. Наприклад, якщо у вас є кілька номерів, телефонії на кожен з номерів/груп номерів створюють свою лінію і передають потім лінію на яку йшов дзвінок у запиті PUSH.
03.07.2022, 15:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар