1b.app
Скопійоване посилання -

Проблема з no-reply@crm-onebox.com

Не получается отписаться от no-reply@crm-onebox.com ?
Напишите на почту a.chizhik@crm-onebox.com письмо и укажите ваш почтовый ящик - в теме письма укажите: "есть необходимость отписки"
Як відписатися від цих нескінченних листів із форуму з no-reply@crm-onebox.com?

неможливо вже, всю історію забиває.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

ніяк - це стимуляція закривати топіки, а чи не просто їх генерувати.
21.07.2021, 15:21
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:
ніяк - це стимуляція закривати топіки, а чи не просто їх генерувати.

так повинно бути, це порушення прав.
21.07.2021, 15:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Як варіант вирішення вашого питання, можу запропонувати зайти в додаток Подія - там у шестерні є пункт Обмеження подій і тут можна додати пошту як спам і по-ідею, листи не відображатимуться у Подіях
21.07.2021, 15:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бушуєв Святослав Юрійович
SheBo написав:
Як варіант вирішення вашого питання, можу запропонувати зайти в додаток Подія - там у шестерні є пункт Обмеження подій і тут можна додати пошту як спам і по-ідею, листи не відображатимуться у Подіях

дякую.
21.07.2021, 17:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:
ніяк - це стимуляція закривати топіки, а чи не просто їх генерувати.

це ненормально не давати змоги відписатися. адже вже обмежили можливість писати на форумі, якщо є відкриті тикети.
21.07.2021, 17:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло писав/ла:
це ненормально не давати змоги відписатися. адже вже обмежили можливість писати на форумі, якщо є відкриті тикети.

тобто. генерувати 100500+ топіків - отримувати відповіді і не закривати топіки це нормально? (я не говорю саме про вас) - ваше звернення прийнято до уваги - швидше за все буде можливість відписатися.
нагадування було створене на прохання користувачів форуму, яким не закривали топики і вони просто не отримували нові питання на підставі наданих відповідей.
21.07.2021, 19:48
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, ми нескінченно спамитимемо всіх, хто створив тему, ми в ній відповіли, а автор теми не відзначає правильну відповідь.
Можливо, особливо впертих скоро почнемо спамити і смс.
Нічиї права не порушуємо.
22.07.2021, 20:59
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Miroshnichenko Maxim написав:
Так, ми нескінченно спамитимемо всіх, хто створив тему, ми в ній відповіли, а автор теми не відзначає правильну відповідь.
Можливо, особливо впертих скоро почнемо спамити і смс.
Нічиї права не порушуємо.

Користувач повинен мати можливість відмовитися від цієї розсилки. Знайдіть інше рішення залучати користувача до вирішення топіків.
Наприклад:
1. Додати ще один фільтр "Відкриті топіки"
2. Надсилати один раз на тиждень повідомлення "У вас 25 відкритих топиків" та посилання на п1.
3. Закривати топіки за терміном давності. Якщо топік не закритий протягом 1-3 місяців, закривати його, але попередньо повідомити користувача.
07.08.2021, 09:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Не варто системно реагувати на несистемні явища.
Простими словами: скарга на ці листи за весь час існування форуму всього одна, отже це не системне явище, отже, з цим нічого робити не треба.
:)
07.08.2021, 21:32
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Miroshnichenko Maxim написав:
Не варто системно реагувати на несистемні явища.
Простими словами: скарга на ці листи за весь час існування форуму всього одна, отже це не системне явище, отже, з цим нічого робити не треба.
:)

Будь ласка, зробіть хоча б пункт меню 'відкриті топики', щоб їх було легше знайти і закривати. Наприклад пунктом меню 'Питання, де я відповів', я взагалі не користуюся, як у принципі і всіма іншими...
Дякую
08.08.2021, 08:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар