1b.app
Скопійоване посилання -

Звертаємось до керівництва компанії

Проблема коротко:
Проект не можуть завершити вже понад 3 роки. На сьогоднішній момент розробник Роман перестав реагувати на наші питання. тех. підтримка – мовчить. Адміністрація – мовчить. Проект не зданий – наша робота стоїть. Гроші заплачені. Рекації керівництва – ні.
Проблема описана у прикріпленому файлі.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добридень!
З Вами повинен зв'язатися співробітник по роботі з клієнтами, а саме Лосік Лілія – ваша ситуація на даний момент на контролі та розглядається Лілією. Вона зв'яжеться із Вами завтра.
08.02.2021, 17:07
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Євгенія, добрий день!
Для початку опишу структуру компанії OneBox, щоб усі розуміли зони відповідальності.
1. Є програмне забезпечення OneBox, що юридично належить ТОВ ВЕБПРОДАКШН. ТОВ ВЕБПРОДАКШН розробляє софт OneBox та здає його в оренду клієнтам (хмарні тарифи) або продає (коробкові ліцензії) через дистриб'юторів.
Клієнт не може купити коробку безпосередньо у ТОВ ВЕБПРОДАКШН. У минулому купити коробку можна було безпосередньо, але зараз тільки через дистриб'юторів.
2. Решта послуг з настроювання, впровадження, доопрацюванням - надають сторонні інтегратори. У вашому випадку ви маєте справу з інтегратором SheBo - https://crm-onebox.com/ru/integrators/shebo/
Інтегратори – це фізично окремі компанії, у нас немає жодного впливу на них. Вони мені не підкоряються, там свої директори, свої співробітники, свої офіси тощо.
Щоб була зрозуміліша аналогія - ми Microsoft і продаємо Windows, а всі інтегратори - це сторонні сисадміни. Зона відповідальності OneBox - це софт "як є", без налаштувань та допилів.
Тому стосовно вашої ситуації моя відповідь така:
1. чекаємо відповіді від компанії SheBo з вашого питання.
2. ви можете вибрати будь-який інший інтегратор https://crm-onebox.com/ru/integrators/
09.02.2021, 10:36
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, Євгене!
Я є адміністратором проектів Shebo. Наша компанія займалася налаштуванням Вашої системи, сам проект вже завершився понад рік тому (28.12.2019). Зважаючи на те, що проект є досить об'ємним, ми продовжували відповідати тривалий час на запитання, робити правки та вносити побажання на безкоштовній основі, які Ви заарештовували нам чи Кирилу. Згодом Ваші звернення до нас уже здебільшого почали стосуватися лише консультацій.
Ось приклад консультацій, що відбулися у травні місяці. Ви звернулися з питання, що була неправильна сума, але це був не баг, а неправильне дотримання послідовності операцій (це обговорювалося з Людмилою ).
Далі були здебільшого консультації, з грудня місяця ми перестали давати зворотний зв'язок з цих питань, тому що послуга не була оплаченою (а надання консультацій є платним). Також ми надавали посилання на безкоштовний форум https://prnt.sc/ytttk9.
Виходячи з вище описаного, ми не можемо відповідати на запитання на безкоштовній основі
Євгенія, є 3 варіанти вирішення подальших ваших питань, консультацій, налаштувань:
1. Якщо це будуть лише консультації, можна придбати послугу індивідуального менеджера, який зможе відповісти на них.
2. Якщо це будуть лише консультації, можна на безкоштовній основі описувати їх на публічному форумі https://crm-onebox.com/ua/support/
3. Якщо потрібно доналаштувати функціонал, внести зміни, можна придбати послугу інтегратора. Ми зможемо скласти технічне завдання та по ньому виконати налаштування.
09.02.2021, 13:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Євгенія, хотілося б додати.
На сайті детально розписані усі послуги, які надає компанія SheBo https://shebo.com.ua/
- з послугою індивідуального менеджера Ви можете ознайомитись за посиланням https://shebo.com.ua/individualnaya-tp/
- з послугою старшого інтегратора – тут https://shebo.com.ua/page/4/
09.02.2021, 14:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Шановний Максиме, дякую за роз'яснення. На жаль, я не знала про такі нюанси і про компанію інтегратора чую вперше. Тепер все зрозуміло. Але, хотілося б відзначити, що коли ми розпочинали співпрацю таких умов не було і ми співпрацювали на пряму з OneBox. Якщо такі зміни відбулися протягом нашої співпраці, думаю, було б правильно про них повідомити клієнта.
З ув. Євгенія.
09.02.2021, 17:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Шановна Анастасія, дякую за відповідь.
У прикріпленому листі я описала останні проблеми із системою. Я готова погодитися, що деякі питання стосуються консультацій, але не готова погодитися, що в системі немає багів. Прошу, спочатку розібратися за тими пунктами, що ми надіслали (як, наприклад, завдячується заняття в календарі, або не додається лід до групи)
Частина це саме баги, які мають бути виправлені, тк. система неробоча по суті і ніколи ще робітником не вважалася.
Будь ласка, подивіться на пункти. Якщо дійсно всі "проблеми" системи - відбуваються виключно з вини секретаря, і її непоінформованості - немає проблем, ми скористаємося одним з пунктів №1 і №2
("1. Якщо це будуть лише консультації, то можна придбати послугу індивідуального менеджера, який зможе відповісти на них").
2. Якщо це будуть лише консультації, можна на безкоштовній основі описувати їх на публічному форумі /ua/support/")
На рахунок третього пункту – на даний момент, ми не хочемо нічого доналаштовувати та доопрацьовувати. Ми намагаємося довести до розуму те, що є. Бажаємо, щоб працювало те, що має працювати без додаткових побажань щодо проекту. Як тільки все буде працювати чітко і без проблем, ми переконаємося, що система справді без багів, можливо, ми замислимося про доробку чогось нового і тоді із задоволенням скористаємося пунктом №3.
У всякому разі, якщо ми продовжимо співпрацю, так і буде.
На даний момент, будучи впевненою, що частина з описаних проблем це саме баги системи - чекаю від вас відповіді щодо висланих мною пунктів та роз'яснення вашої позиції щодо даного проекту.
З ув. Євгенія.
09.02.2021, 18:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Шановний Олександре, дякую за відповідь.
Лілія зі мною сьогодні зв'язалася, ми всі обговорили. Дякую вам.
З ув. Євгенія.
09.02.2021, 18:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:
Шановний Максиме, дякую за роз'яснення. На жаль, я не знала про такі нюанси і про компанію інтегратора чую вперше. Тепер все зрозуміло. Але, хотілося б відзначити, що коли ми розпочинали співпрацю таких умов не було і ми співпрацювали на пряму з OneBox. Якщо такі зміни відбулися протягом нашої співпраці, думаю, було б правильно про них повідомити клієнта.

Насправді така структура була завжди.
Просто в минулому ми бувало ліпили все в один договір "ліцензії + впровадження + підтримка", а потім гроші за впровадження + підтримку відправляли інтегратору.
Згодом це призвело до податкових проблем (ліцензії ПЗ не обкладаються ПДВ, а послуги оподатковуються, в один договір-рахунок вже не вліпиш), а також до неточного поділу відповідальності перед клієнтом.
09.02.2021, 18:17
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:

Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:
Шановний Максиме, дякую за роз'яснення. На жаль, я не знала про такі нюанси і про компанію інтегратора чую вперше. Тепер все зрозуміло. Але, хотілося б відзначити, що коли ми розпочинали співпрацю таких умов не було і ми співпрацювали на пряму з OneBox. Якщо такі зміни відбулися протягом нашої співпраці, думаю, було б правильно про них повідомити клієнта.

Насправді така структура була завжди.
Просто в минулому ми бувало ліпили все в один договір "ліцензії + впровадження + підтримка", а потім гроші за впровадження + підтримку відправляли інтегратору.
Згодом це призвело до податкових проблем (ліцензії ПЗ не обкладаються ПДВ, а послуги оподатковуються, в один договір-рахунок вже не вліпиш), а також до неточного поділу відповідальності перед клієнтом.

Складна структура... і залежимо ми від третіх осіб - виходить так, про які я дізнаюся зараз. Чекаю на відповідь від інтеграторів.
Дякую.
09.02.2021, 18:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Складна структура... і залежимо ми від третіх осіб - виходить так, про які я дізнаюся зараз. Чекаю на відповідь від інтеграторів.

Це звичайна структура, ми нічого нового не вигадали.
Хтось продає квартири, хтось робить ремонт у ній.
Аналогій багато.
09.02.2021, 18:43
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:

Складна структура... і залежимо ми від третіх осіб - виходить так, про які я дізнаюся зараз. Чекаю на відповідь від інтеграторів.

Це звичайна структура, ми нічого нового не вигадали.
Хтось продає квартири, хтось робить ремонт у ній.
Аналогій багато.

Так, Максиме, я розумію і хотіла б з вами погодитися. Але є одне але. Покупець має можливість сам вибрати незалежну бригаду ремонтників. А так, виходить будівельна компанія сама наймає ремонтників, (спочатку навіть не згадуючи, що я маю вибір) і через 3 роки спроб, каже, що я можу вибрати іншу бригаду для ремонту, але теж, найняту цією ж будівельною компанією.
З приводу цієї "звичайної структури", був би ближче інший приклад, з моєї сфери.
Я, як мовна школа, маю свої навчальні матеріали та методику.
Наймаю багато викладачів (інтеграторів знань у голови учнів). Якщо я наймаю викладачів, навіть якщо даю учневі зробити вибір на користь будь-якого з них, я несу відповідальність за роботу кожного викладача та якість інтеграції знань. Якщо викладач не справляється – це обличчя моєї школи і така сама моя проблема, як і самого викладача, який працює з моїми навчальними матеріалами та методиками. Якщо я наймаю (вибираю для співпраці) – я несу відповідальність за якість роботи підрядника, третьої особи (та ін. юр. назви). І якщо вчитель не впорався зі своєю роботою чи не справляється, я не маю права говорити "я не маю на нього впливу, це стороння фізична особа".
Думаю, цей приклад ближчий до тієї структури, яку Ви вище описали. І зона відповідальності лежить не лише в межах компанії-інтегратора зараз.
З ув. Євгенія.
09.02.2021, 19:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:
Шановна Анастасія, дякую за відповідь.
У прикріпленому листі я описала останні проблеми із системою. Я готова погодитися, що деякі питання стосуються консультацій, але не готова погодитися, що в системі немає багів. Прошу, спочатку розібратися за тими пунктами, що ми надіслали (як, наприклад, завдячується заняття в календарі, або не додається лід до групи)
Частина це саме баги, які мають бути виправлені, тк. система неробоча по суті і ніколи ще робітником не вважалася.
Будь ласка, подивіться на пункти. Якщо дійсно всі "проблеми" системи - відбуваються виключно з вини секретаря, і її непоінформованості - немає проблем, ми скористаємося одним з пунктів №1 і №2
("1. Якщо це будуть лише консультації, то можна придбати послугу індивідуального менеджера, який зможе відповісти на них").
2. Якщо це будуть лише консультації, можна на безкоштовній основі описувати їх на публічному форумі /ua/support/")
На рахунок третього пункту – на даний момент, ми не хочемо нічого доналаштовувати та доопрацьовувати. Ми намагаємося довести до розуму те, що є. Бажаємо, щоб працювало те, що має працювати без додаткових побажань щодо проекту. Як тільки все буде працювати чітко і без проблем, ми переконаємося, що система справді без багів, можливо, ми замислимося про доробку чогось нового і тоді із задоволенням скористаємося пунктом №3.
У всякому разі, якщо ми продовжимо співпрацю, так і буде.
На даний момент, будучи впевненою, що частина з описаних проблем це саме баги системи - чекаю від вас відповіді щодо висланих мною пунктів та роз'яснення вашої позиції щодо даного проекту.
З ув. Євгенія.

Доброго дня, Євгене! Дозвольте мені включитися у ваше листування, . Я є безпосереднім керівником компанії ШеБо і для того щоб розібратися в питаннях, що Ви задали Вище, Анастасія Вам дала алгоритм, за допомогою якого Ви можете отримати відповіді на свої запитання (якщо це баги тоді їх вирішення), для цього у Вас є кілька алгоритмів:
- "Безкоштовний алгоритм" - для цього Вам необхідно зайти в розділ https://crm-onebox.com/ua/support/ -> детально описати суть Вашого питання (якщо це баг, на Вашу думку, Ви повинні надати покроковий алгоритм як це зафіксувати ) -> дочекатися відповіді на форумі у порядку черги (відповідь чи рішення може бути надано в порядку черги).
- "Платна основа" для цього Вам необхідно придбати послугу Індивідуального обслуговування https://shebo.com.ua/individualnaya-tp/ -> Вам визначать менеджера тех. підтримки який буде працювати з Вами -> Детально описати суть Вашого питання (якщо це баг, на Вашу думку, Ви повинні надати покроковий алгоритм як це зафіксувати) -> завдання потрапить на Вашого менеджера, який надасть відповідь в рамках правил, які описані у складі послуги https://shebo.com.ua/individualnaya-tp/ .
Тобто Вам зараз потрібно визначитися і вибрати як Ви бажаєте отримати відповіді публічно (на форумі) або індивідуально (від особистого менеджера) і слідувати алгоритму який я описав вище. Дякую
09.02.2021, 19:52
SHEBO Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:
Ви повинні надати покроковий алгоритм як це зафіксувати

Юрію, добрий вечір.
Не зовсім зрозуміла фраза "Ви маєте надати покроковий алгоритм як це зафіксувати"
Я боюся, що можу неправильно зрозуміти - "надати покроковий алгоритм як це зафіксувати".... що зафіксувати... покроковий алгоритм чого?
Поясніть будь ласка.
З ув. Євгенія.
09.02.2021, 19:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:

Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:
Ви повинні надати покроковий алгоритм як це зафіксувати

Юрію, добрий вечір.
Не зовсім зрозуміла фраза "Ви маєте надати покроковий алгоритм як це зафіксувати"
Я боюся, що можу неправильно зрозуміти - "надати покроковий алгоритм як це зафіксувати".... що зафіксувати.... покроковий алгоритм чого?
Поясніть будь ласка.
З ув. Євгенія.

Ви стверджуєте, що в системі існує низка багів. Баг - це помилка лише на рівні програмного коду, у результаті якої функція, що раніше працює, перестала коректно працювати. Власне від Вас потрібно детально описати як раніше працювала функція та як зараз працює. Наприклад, у Вас є сайт на якому клієнт може оформити замовлення, але виникла помилка і на даний момент цей функціонал перестав працювати - власне Вам необхідно описати приблизно в такому вигляді: 1) заходимо на сторінку (посилання на неї) 2) тисну кнопку ( скрін) 3) отримую ось таку помилку (скрин).
09.02.2021, 20:16
SHEBO Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:

Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:

Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:
Ви повинні надати покроковий алгоритм як це зафіксувати

Юрію, добрий вечір.
Не зовсім зрозуміла фраза "Ви маєте надати покроковий алгоритм як це зафіксувати"
Я боюся, що можу неправильно зрозуміти - "надати покроковий алгоритм як це зафіксувати".... що зафіксувати.... покроковий алгоритм чого?
Поясніть будь ласка.
З ув. Євгенія.

Ви стверджуєте, що в системі існує низка багів. Баг - це помилка лише на рівні програмного коду, у результаті якої функція, що раніше працює, перестала коректно працювати. Власне від Вас потрібно детально описати як раніше працювала функція та як зараз працює. Наприклад, у Вас є сайт на якому клієнт може оформити замовлення, але виникла помилка і на даний момент цей функціонал перестав працювати - власне Вам необхідно описати приблизно в такому вигляді: 1) заходимо на сторінку (посилання на неї) 2) тисну кнопку ( скрін) 3) отримую ось таку помилку (скрин).

Юрію, дякую за докладну відповідь. Все зрозуміла. Звісно, так і робимо зазвичай.
З ув. Євгенія.
09.02.2021, 20:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:

Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:

Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:

Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:
Ви повинні надати покроковий алгоритм як це зафіксувати

Юрію, добрий вечір.
Не зовсім зрозуміла фраза "Ви маєте надати покроковий алгоритм як це зафіксувати"
Я боюся, що можу неправильно зрозуміти - "надати покроковий алгоритм як це зафіксувати".... що зафіксувати.... покроковий алгоритм чого?
Поясніть будь ласка.
З ув. Євгенія.

Ви стверджуєте, що в системі існує низка багів. Баг - це помилка лише на рівні програмного коду, у результаті якої функція, що раніше працює, перестала коректно працювати. Власне від Вас потрібно детально описати як раніше працювала функція та як зараз працює. Наприклад, у Вас є сайт на якому клієнт може оформити замовлення, але виникла помилка і на даний момент цей функціонал перестав працювати - власне Вам необхідно описати приблизно в такому вигляді: 1) заходимо на сторінку (посилання на неї) 2) тисну кнопку ( скрін) 3) отримую ось таку помилку (скрин).

Юрію, дякую за докладну відповідь. Все зрозуміла. Звісно, так і робимо зазвичай.
З ув. Євгенія.

Ок, тоді можете виставляти з кожного питання окремий тикет (якщо бажаєте отримати відповідь публічно) на форумі та їх розглянуть або ж купуйте послугу "Індивідуального менеджера" якщо хочете, щоб надали рішення конфіденційно. Дякую
09.02.2021, 20:24
SHEBO Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:

Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:

Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:

Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:

Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:
Ви повинні надати покроковий алгоритм як це зафіксувати

Юрію, добрий вечір.
Не зовсім зрозуміла фраза "Ви маєте надати покроковий алгоритм як це зафіксувати"
Я боюся, що можу неправильно зрозуміти - "надати покроковий алгоритм як це зафіксувати".... що зафіксувати.... покроковий алгоритм чого?
Поясніть будь ласка.
З ув. Євгенія.

Ви стверджуєте, що в системі існує низка багів. Баг - це помилка лише на рівні програмного коду, у результаті якої функція, що раніше працює, перестала коректно працювати. Власне від Вас потрібно детально описати як раніше працювала функція та як зараз працює. Наприклад, у Вас є сайт на якому клієнт може оформити замовлення, але виникла помилка і на даний момент цей функціонал перестав працювати - власне Вам необхідно описати приблизно в такому вигляді: 1) заходимо на сторінку (посилання на неї) 2) тисну кнопку ( скрін) 3) отримую ось таку помилку (скрин).

Юрію, дякую за докладну відповідь. Все зрозуміла. Звісно, так і робимо зазвичай.
З ув. Євгенія.

Ок, тоді можете виставляти з кожного питання окремий тикет (якщо бажаєте отримати відповідь публічно) на форумі та їх розглянуть або ж купуйте послугу "Індивідуального менеджера" якщо хочете, щоб надали рішення конфіденційно. Дякую

Добре давайте спробуємо.
Завтра поговорю зі своїм адміністратором, ми вирішимо з приводу платної/безкоштовної підтримки.
З ув. Євгенія.
09.02.2021, 20:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:
Добре давайте спробуємо.
Завтра поговорю зі своїм адміністратором, ми вирішимо з приводу платної/безкоштовної підтримки.
З ув. Євгенія.

Євгене, на даний момент я відповів на всі Ваші організаційні питання щодо того, як Вам діяти в тій чи іншій ситуації?
09.02.2021, 20:32
SHEBO Оригінальний коментар доступний на версії: ru


А так, виходить будівельна компанія сама наймає ремонтників, (спочатку навіть не згадуючи, що я маю вибір) і через 3 роки спроб, каже, що я можу вибрати іншу бригаду для ремонту, але теж, найняту цією ж будівельною компанією.

У минулому – так, вибору не було.
Нині вибір є.
Зі списку інтеграторів https://crm-onebox.com/ru/integrators/ ми не наймаємо нікого, всі окремі та незалежні. Ви можете вибрати будь-якого зі списку, а можете знайти будь-кого поза списком, ніхто не проти.
Це не франшиза, це реально інші компанії.

Наймаю багато викладачів (інтеграторів знань у голови учнів). Якщо я наймаю викладачів, навіть якщо даю учневі зробити вибір на користь будь-якого з них, я несу відповідальність за роботу кожного викладача та якість інтеграції знань. Якщо викладач не справляється – це обличчя моєї школи і така сама моя проблема, як і самого викладача, який працює з моїми навчальними матеріалами та методиками. Якщо я наймаю (вибираю для співпраці) – я несу відповідальність за якість роботи підрядника, третьої особи (та ін. юр. назви). І якщо вчитель не впорався зі своєю роботою чи не справляється, я не маю права говорити "я не маю на нього впливу, це стороння фізична особа".

У вас є інша структура. Ви наймаєте викладачів як співробітників (або контрактників). Ви на них заробляєте. І тому ви несете відповідальність.
OneBox заробляє ТІЛЬКИ на продажі софту як є. Ми нічого не заробляємо з інтеграторів, доопрацювань та впроваджень. Так само як і Microsoft нічого не запрацює, якщо ви запросите сісадміна перевстановити вам windows.
10.02.2021, 00:03
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:

А так, виходить будівельна компанія сама наймає ремонтників, (спочатку навіть не згадуючи, що я маю вибір) і через 3 роки спроб, каже, що я можу вибрати іншу бригаду для ремонту, але теж, найняту цією ж будівельною компанією.

У минулому – так, вибору не було.
Нині вибір є.
Зі списку інтеграторів https://crm-onebox.com/ru/integrators/ ми не наймаємо нікого, всі окремі та незалежні. Ви можете вибрати будь-якого зі списку, а можете знайти будь-кого поза списком, ніхто не проти.
Це не франшиза, це реально інші компанії.

Наймаю багато викладачів (інтеграторів знань у голови учнів). Якщо я наймаю викладачів, навіть якщо даю учневі зробити вибір на користь будь-якого з них, я несу відповідальність за роботу кожного викладача та якість інтеграції знань. Якщо викладач не справляється – це обличчя моєї школи і така сама моя проблема, як і самого викладача, який працює з моїми навчальними матеріалами та методиками. Якщо я наймаю (вибираю для співпраці) – я несу відповідальність за якість роботи підрядника, третьої особи (та ін. юр. назви). І якщо вчитель не впорався зі своєю роботою чи не справляється, я не маю права говорити "я не маю на нього впливу, це стороння фізична особа".

У вас є інша структура. Ви наймаєте викладачів як співробітників (або контрактників). Ви на них заробляєте. І тому ви несете відповідальність.
OneBox заробляє ТІЛЬКИ на продажі софту як є. Ми нічого не заробляємо з інтеграторів, доопрацювань та впроваджень. Так само як і Microsoft нічого не запрацює, якщо ви запросите сісадміна перевстановити вам windows.

Тобто я мого найняти свого програміста, і ви дасте йому доступ до системи OneBox, щоб він провів інтеграцію? Правильно я розумію? Допустимо, у мене є такий програміст. До кого звернутися по доступи?
10.02.2021, 10:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тобто я мого найняти свого програміста, і ви дасте йому доступ до системи OneBox, щоб він провів інтеграцію? Правильно я розумію? Допустимо, у мене є такий програміст. До кого звернутися по доступи?

Так, для коробкових версій – без проблем (у вас коробкова).
Цитую дослівно з нашого сайту - https://crm-onebox.com/ru/prices/#box_rates

Доступ до коду та встановлення на сервер клієнта
Якщо клієнт знаходиться на будь-якому платному тарифі, він може встановити OneBox на свій сервер і отримати доступ до коду.
При цьому зберігається хмарна тарифікація без знижок. Сама процедура встановлення на сервер клієнта платна та замовляється окремо у інтеграторів.
При розміщенні OneBox на серверах клієнтів компанія OneBox знімає з себе будь-яку відповідальність за безпеку та безпеку даних, клієнт самостійно забезпечує резервне копіювання або замовляє цю послугу окремо у сторонніх компаній або системних інтеграторів.
При внесенні будь-яких змін до коду не сертифікованим інтегратором OneBox у програмний код компанія OneBox знімає з себе будь-яку відповідальність за працездатність системи або будь-яку її частину, а також не гарантує оновлення системи в майбутньому.

Простими словами: бокс зараз ВЖЕ встановлений на вашому сервері, у вас ВЖЕ є доступ до коду.
10.02.2021, 10:37
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:

Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:
Добре давайте спробуємо.
Завтра поговорю зі своїм адміністратором, ми вирішимо з приводу платної/безкоштовної підтримки.
З ув. Євгенія.

Євгене, на даний момент я відповів на всі Ваші організаційні питання щодо того, як Вам діяти в тій чи іншій ситуації?

Юрію, на жаль, я нічого нового не почула, ні від вас, ні від ваших колег.
Залишається вкотре звертатися на підтримку (платну/безкоштовну).
Я візьму термін на тиждень два. Спробую попрацювати спочатку із безкоштовною підтримкою. Мій досвід роботи з вашою підтримкою - плачевний, досвід роботи моїх знайомих з підтримкою такий, - підтримка те й робить, що просто оцінює скільки буде коштувати рішення тієї чи іншої проблеми :), але у випадку знайомих, там хоч проект зданий і працює як- ніяк, у мене навіть до цієї стадії не дійшли. (За бажання, поділюся, що це за проект і хтось це, щоб не виглядати голослівною, але зараз не про них)
Тому зроблю ще одну спробу попрацювати з підтримкою, подивлюся, що за рішення вони запропонують і хто це виправлятиме? Я ось не зовсім зрозуміла ще цей момент: тобто, все-таки, припустимо поки що це баг, чи візьметься за справу програміст, і чи буде його вирішувати (і чи буде це Роман)? Або я почую щось типу "це платно - оплатите годинник програміста"?
Якщо ситуація не зміниться – проблеми не вирішуватимуться чи відкладатимуться чи ще щось, я буду змушена наполегливо вимагати повернення коштів та припинення роботи. Далі вже не можу тягнути гуму і покладатися на абстрактну підтримку, якій потрібні будуть дні, тижні або роки, щоб зрозуміти логіку заплутаних процесів і щось виправити так, щоб не зламалося інше.
Чому я питаю Романа, чи буде це робити Роман. Тому що, повірте мені, я чудово розумію, що інший програміст у цьому повинен буде розбиратися теж років зо три. І з приводу вибору, про який мені говорив Максим, його немає. Вибрати іншого програміста і платити йому не за час роботи та вирішення проблеми, а за протрачений час, щоб шляхом спроб-і-помилок розібратися в купі алгоритмів і процесів. За це я точно гроші не платитиму. Краще замовити нову послугу та зробити систему з нуля, ніж розбиратися в чужій роботі та намагатися її відкоригувати, дешевше та швидше буде.
З ув. Євгенія.
10.02.2021, 10:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:

Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:

Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:
Добре давайте спробуємо.
Завтра поговорю зі своїм адміністратором, ми вирішимо з приводу платної/безкоштовної підтримки.
З ув. Євгенія.

Євгене, на даний момент я відповів на всі Ваші організаційні питання щодо того, як Вам діяти в тій чи іншій ситуації?

Юрію, на жаль, я нічого нового не почула, ні від вас, ні від ваших колег.
Залишається вкотре звертатися на підтримку (платну/безкоштовну).
Я візьму термін на тиждень два. Спробую попрацювати спочатку із безкоштовною підтримкою. Мій досвід роботи з вашою підтримкою - плачевний, досвід роботи моїх знайомих з підтримкою такий, - підтримка те й робить, що просто оцінює скільки буде коштувати рішення тієї чи іншої проблеми :), але у випадку знайомих, там хоч проект зданий і працює як- ніяк, у мене навіть до цієї стадії не дійшли. (За бажання, поділюся, що це за проект і хтось це, щоб не виглядати голослівною, але зараз не про них)
Тому зроблю ще одну спробу попрацювати з підтримкою, подивлюся, що за рішення вони запропонують і хто це виправлятиме? Я ось не зовсім зрозуміла ще цей момент: тобто, все-таки, припустимо поки що це баг, чи візьметься за справу програміст, і чи буде його вирішувати (і чи буде це Роман)? Або я почую щось типу "це платно - оплатите годинник програміста"?
Якщо ситуація не зміниться – проблеми не вирішуватимуться чи відкладатимуться чи ще щось, я буду змушена наполегливо вимагати повернення коштів та припинення роботи. Далі вже не можу тягнути гуму і покладатися на абстрактну підтримку, якій потрібні будуть дні, тижні або роки, щоб зрозуміти логіку заплутаних процесів і щось виправити так, щоб не зламалося інше.
Чому я питаю Романа, чи буде це робити Роман. Тому що, повірте мені, я чудово розумію, що інший програміст у цьому повинен буде розбиратися теж років зо три. І з приводу вибору, про який мені говорив Максим, його немає. Вибрати іншого програміста і платити йому не за час роботи та вирішення проблеми, а за протрачений час, щоб шляхом спроб-і-помилок розібратися в купі алгоритмів і процесів. За це я точно гроші не платитиму. Краще замовити нову послугу та зробити систему з нуля, ніж розбиратися в чужій роботі та намагатися її відкоригувати, дешевше та швидше буде.
З ув. Євгенія.

Євгенія, справа в тому що не можливо оцінювати роботу підтримки компанії ШеБо якщо Ви з нею не працювали) Ще раз Роман - це впроваджений (він не програміст, він не має доступу до коду, не править баги, не пиляє доопрацювання і т.д.). ) , Відмінність використання серед тих. Підтримкою полягає в тому, що впровадження налаштовує функціонал OneBox відповідно до побажань клієнта, а тих. підтримка консультує клієнта вже за налаштованим функціоналом і якщо виникають помилки в продукті вони контролюють хід виконання завдання розробником - тобто якщо у Вас необхідно щось налаштувати або підправити в поточних налаштуваннях системи, виходячи з Ваших вимог - тих. підтримка проконсультує як це Вам самостійно зробити, але не налаштує. На нашому сайті https://shebo.com.ua детально розписаний склад кожного з продуктів, виходячи з якого можна зрозуміти різницю між продуктами.
10.02.2021, 10:52
SHEBO Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:

Тобто я мого найняти свого програміста, і ви дасте йому доступ до системи OneBox, щоб він провів інтеграцію? Правильно я розумію? Допустимо, у мене є такий програміст. До кого звернутися по доступи?

Так, для коробкових версій – без проблем (у вас коробкова).
Цитую дослівно з нашого сайту - https://crm-onebox.com/ru/prices/#box_rates

Доступ до коду та встановлення на сервер клієнта
Якщо клієнт знаходиться на будь-якому платному тарифі, він може встановити OneBox на свій сервер і отримати доступ до коду.
При цьому зберігається хмарна тарифікація без знижок. Сама процедура встановлення на сервер клієнта платна та замовляється окремо у інтеграторів.
При розміщенні OneBox на серверах клієнтів компанія OneBox знімає з себе будь-яку відповідальність за безпеку та безпеку даних, клієнт самостійно забезпечує резервне копіювання або замовляє цю послугу окремо у сторонніх компаній або системних інтеграторів.
При внесенні будь-яких змін до коду не сертифікованим інтегратором OneBox у програмний код компанія OneBox знімає з себе будь-яку відповідальність за працездатність системи або будь-яку її частину, а також не гарантує оновлення системи в майбутньому.

Простими словами: бокс зараз ВЖЕ встановлений на вашому сервері, у вас ВЖЕ є доступ до коду.

Дякую, Максиме,
тепер зрозуміла.
PS З приводу зміни програміста або компанії інтегратора, яка зараз стала можливою:
Процитую своє ж повідомлення Юрію, щоб не повторюватись
"Вибрати іншого програміста і платити йому НЕ за час виправлення проблеми, а за час, щоб методом проб-і-помилок розібратися в купі заплутаних алгоритмів і процесів - це не має сенсу, за це я точно гроші не платитиму. Краще замовити нову послугу і зробити систему з нуля, ніж розбиратися в чужій роботі та намагатися її відкоригувати, дешевше та швидше буде.
Тому змінювати інтегратора я точно не буду. Варіанту два,
1) домогтися працездатності системи за допомогою запропонованих способів у найближчий місяць (більше часу я не маю)
2) повернення коштів, і я замовлю з нуля розробку СРМ в іншій компанії на іншій базі (що слід зробити ще після перших невдалих 3 місяців роботи)
Дякую за роз'яснення та приділений час.
З ув. Євгенія.
10.02.2021, 10:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:

Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:

Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:

Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:
Добре давайте спробуємо.
Завтра поговорю зі своїм адміністратором, ми вирішимо з приводу платної/безкоштовної підтримки.
З ув. Євгенія.

Євгене, на даний момент я відповів на всі Ваші організаційні питання щодо того, як Вам діяти в тій чи іншій ситуації?

Юрію, на жаль, я нічого нового не почула, ні від вас, ні від ваших колег.
Залишається вкотре звертатися на підтримку (платну/безкоштовну).
Я візьму термін на тиждень два. Спробую попрацювати спочатку із безкоштовною підтримкою. Мій досвід роботи з вашою підтримкою - плачевний, досвід роботи моїх знайомих з підтримкою такий, - підтримка те й робить, що просто оцінює скільки буде коштувати рішення тієї чи іншої проблеми :), але у випадку знайомих, там хоч проект зданий і працює як- ніяк, у мене навіть до цієї стадії не дійшли. (За бажання, поділюся, що це за проект і хтось це, щоб не виглядати голослівною, але зараз не про них)
Тому зроблю ще одну спробу попрацювати з підтримкою, подивлюся, що за рішення вони запропонують і хто це виправлятиме? Я ось не зовсім зрозуміла ще цей момент: тобто, все-таки, припустимо поки що це баг, чи візьметься за справу програміст, і чи буде його вирішувати (і чи буде це Роман)? Або я почую щось типу "це платно - оплатите годинник програміста"?
Якщо ситуація не зміниться – проблеми не вирішуватимуться чи відкладатимуться чи ще щось, я буду змушена наполегливо вимагати повернення коштів та припинення роботи. Далі вже не можу тягнути гуму і покладатися на абстрактну підтримку, якій потрібні будуть дні, тижні або роки, щоб зрозуміти логіку заплутаних процесів і щось виправити так, щоб не зламалося інше.
Чому я питаю Романа, чи буде це робити Роман. Тому що, повірте мені, я чудово розумію, що інший програміст у цьому повинен буде розбиратися теж років зо три. І з приводу вибору, про який мені говорив Максим, його немає. Вибрати іншого програміста і платити йому не за час роботи та вирішення проблеми, а за протрачений час, щоб шляхом спроб-і-помилок розібратися в купі алгоритмів і процесів. За це я точно гроші не платитиму. Краще замовити нову послугу та зробити систему з нуля, ніж розбиратися в чужій роботі та намагатися її відкоригувати, дешевше та швидше буде.
З ув. Євгенія.

Євгенія, справа в тому що не можливо оцінювати роботу підтримки компанії ШеБо якщо Ви з нею не працювали) Ще раз Роман - це впроваджений (він не програміст, він не має доступу до коду, не править баги, не пиляє доопрацювання і т.д.). ) , Відмінність використання серед тих. Підтримкою полягає в тому, що впровадження налаштовує функціонал OneBox відповідно до побажань клієнта, а тих. підтримка консультує клієнта вже за налаштованим функціоналом і якщо виникають помилки в продукті вони контролюють хід виконання завдання розробником - тобто якщо у Вас необхідно щось налаштувати або підправити в поточних налаштуваннях системи, виходячи з Ваших вимог - тих. підтримка проконсультує як це Вам самостійно зробити, але не налаштує. На нашому сайті https://shebo.com.ua детально розписаний склад кожного з продуктів, виходячи з якого можна зрозуміти різницю між продуктами.

Дякую, Юрію. Упевнена, що ви та ваша команда також зацікавлені в найкоротші терміни довести СРМ до працездатності. Тому – спробую.
З ув. Єгвгенія.
10.02.2021, 11:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:

Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:

Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:

Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:

Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:
Добре давайте спробуємо.
Завтра поговорю зі своїм адміністратором, ми вирішимо з приводу платної/безкоштовної підтримки.
З ув. Євгенія.

Євгене, на даний момент я відповів на всі Ваші організаційні питання щодо того, як Вам діяти в тій чи іншій ситуації?

Юрію, на жаль, я нічого нового не почула, ні від вас, ні від ваших колег.
Залишається вкотре звертатися на підтримку (платну/безкоштовну).
Я візьму термін на тиждень два. Спробую попрацювати спочатку із безкоштовною підтримкою. Мій досвід роботи з вашою підтримкою - плачевний, досвід роботи моїх знайомих з підтримкою такий, - підтримка те й робить, що просто оцінює скільки буде коштувати рішення тієї чи іншої проблеми :), але у випадку знайомих, там хоч проект зданий і працює як- ніяк, у мене навіть до цієї стадії не дійшли. (За бажання, поділюся, що це за проект і хтось це, щоб не виглядати голослівною, але зараз не про них)
Тому зроблю ще одну спробу попрацювати з підтримкою, подивлюся, що за рішення вони запропонують і хто це виправлятиме? Я ось не зовсім зрозуміла ще цей момент: тобто, все-таки, припустимо поки що це баг, чи візьметься за справу програміст, і чи буде його вирішувати (і чи буде це Роман)? Або я почую щось типу "це платно - оплатите годинник програміста"?
Якщо ситуація не зміниться – проблеми не вирішуватимуться чи відкладатимуться чи ще щось, я буду змушена наполегливо вимагати повернення коштів та припинення роботи. Далі вже не можу тягнути гуму і покладатися на абстрактну підтримку, якій потрібні будуть дні, тижні або роки, щоб зрозуміти логіку заплутаних процесів і щось виправити так, щоб не зламалося інше.
Чому я питаю Романа, чи буде це робити Роман. Тому що, повірте мені, я чудово розумію, що інший програміст у цьому повинен буде розбиратися теж років зо три. І з приводу вибору, про який мені говорив Максим, його немає. Вибрати іншого програміста і платити йому не за час роботи та вирішення проблеми, а за протрачений час, щоб шляхом спроб-і-помилок розібратися в купі алгоритмів і процесів. За це я точно гроші не платитиму. Краще замовити нову послугу та зробити систему з нуля, ніж розбиратися в чужій роботі та намагатися її відкоригувати, дешевше та швидше буде.
З ув. Євгенія.

Євгенія, справа в тому що не можливо оцінювати роботу підтримки компанії ШеБо якщо Ви з нею не працювали) Ще раз Роман - це впроваджений (він не програміст, він не має доступу до коду, не править баги, не пиляє доопрацювання і т.д.). ) , Відмінність використання серед тих. Підтримкою полягає в тому, що впровадження налаштовує функціонал OneBox відповідно до побажань клієнта, а тих. підтримка консультує клієнта вже за налаштованим функціоналом і якщо виникають помилки в продукті вони контролюють хід виконання завдання розробником - тобто якщо у Вас необхідно щось налаштувати або підправити в поточних налаштуваннях системи, виходячи з Ваших вимог - тих. підтримка проконсультує як це Вам самостійно зробити, але не налаштує. На нашому сайті https://shebo.com.ua детально розписаний склад кожного з продуктів, виходячи з якого можна зрозуміти різницю між продуктами.

Дякую, Юрію. Упевнена, що ви та ваша команда також зацікавлені в найкоротші терміни довести СРМ до працездатності. Тому – спробую.
З ув. Єгвгенія.

Євгенія, ще раз хочу внести ясність, тому що судячи з Вашої відповіді мені здається Вам не до кінця зрозумілий алгоритм вирішення питань, що у Вас накопичилися. Якщо Ви виставляєте завдання публічно на форумі - відповідь може надати будь-який співробітник (не обов'язково співробітник ШеБо), клієнт, інший інтегратор, клієнт OneBox і т.д. Якщо ж Ви купуєте платну тех. підтримку ШеБо - Вам відповідає на Ваші запитання конфіденційно менеджер закріплений за Вами .
10.02.2021, 11:21
SHEBO Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:

Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:

Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:

Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:

Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:

Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:
Добре давайте спробуємо.
Завтра поговорю зі своїм адміністратором, ми вирішимо з приводу платної/безкоштовної підтримки.
З ув. Євгенія.

Євгене, на даний момент я відповів на всі Ваші організаційні питання щодо того, як Вам діяти в тій чи іншій ситуації?

Юрію, на жаль, я нічого нового не почула, ні від вас, ні від ваших колег.
Залишається вкотре звертатися на підтримку (платну/безкоштовну).
Я візьму термін на тиждень два. Спробую попрацювати спочатку із безкоштовною підтримкою. Мій досвід роботи з вашою підтримкою - плачевний, досвід роботи моїх знайомих з підтримкою такий, - підтримка те й робить, що просто оцінює скільки буде коштувати рішення тієї чи іншої проблеми :), але у випадку знайомих, там хоч проект зданий і працює як- ніяк, у мене навіть до цієї стадії не дійшли. (За бажання, поділюся, що це за проект і хтось це, щоб не виглядати голослівною, але зараз не про них)
Тому зроблю ще одну спробу попрацювати з підтримкою, подивлюся, що за рішення вони запропонують і хто це виправлятиме? Я ось не зовсім зрозуміла ще цей момент: тобто, все-таки, припустимо поки що це баг, чи візьметься за справу програміст, і чи буде його вирішувати (і чи буде це Роман)? Або я почую щось типу "це платно - оплатите годинник програміста"?
Якщо ситуація не зміниться – проблеми не вирішуватимуться чи відкладатимуться чи ще щось, я буду змушена наполегливо вимагати повернення коштів та припинення роботи. Далі вже не можу тягнути гуму і покладатися на абстрактну підтримку, якій потрібні будуть дні, тижні або роки, щоб зрозуміти логіку заплутаних процесів і щось виправити так, щоб не зламалося інше.
Чому я питаю Романа, чи буде це робити Роман. Тому що, повірте мені, я чудово розумію, що інший програміст у цьому повинен буде розбиратися теж років зо три. І з приводу вибору, про який мені говорив Максим, його немає. Вибрати іншого програміста і платити йому не за час роботи та вирішення проблеми, а за протрачений час, щоб шляхом спроб-і-помилок розібратися в купі алгоритмів і процесів. За це я точно гроші не платитиму. Краще замовити нову послугу та зробити систему з нуля, ніж розбиратися в чужій роботі та намагатися її відкоригувати, дешевше та швидше буде.
З ув. Євгенія.

Євгенія, справа в тому що не можливо оцінювати роботу підтримки компанії ШеБо якщо Ви з нею не працювали) Ще раз Роман - це впроваджений (він не програміст, він не має доступу до коду, не править баги, не пиляє доопрацювання і т.д.). ) , Відмінність використання серед тих. Підтримкою полягає в тому, що впровадження налаштовує функціонал OneBox відповідно до побажань клієнта, а тих. підтримка консультує клієнта вже за налаштованим функціоналом і якщо виникають помилки в продукті вони контролюють хід виконання завдання розробником - тобто якщо у Вас необхідно щось налаштувати або підправити в поточних налаштуваннях системи, виходячи з Ваших вимог - тих. підтримка проконсультує як це Вам самостійно зробити, але не налаштує. На нашому сайті https://shebo.com.ua детально розписаний склад кожного з продуктів, виходячи з якого можна зрозуміти різницю між продуктами.

Дякую, Юрію. Упевнена, що ви та ваша команда також зацікавлені в найкоротші терміни довести СРМ до працездатності. Тому – спробую.
З ув. Єгвгенія.

Євгенія, ще раз хочу внести ясність, тому що судячи з Вашої відповіді мені здається Вам не до кінця зрозумілий алгоритм вирішення питань, що у Вас накопичилися. Якщо Ви виставляєте завдання публічно на форумі - відповідь може надати будь-який співробітник (не обов'язково співробітник ШеБо), клієнт, інший інтегратор, клієнт OneBox і т.д. Якщо ж Ви купуєте платну тех. підтримку ШеБо - Вам відповідає на Ваші запитання конфіденційно менеджер закріплений за Вами .

Тобто ви хочете сказати - що безкоштовна підтримка буде неефективною.
А платна - вирішить багато моїх питань?
10.02.2021, 11:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:

Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:

Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:

Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:

Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:

Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:

Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:
Добре давайте спробуємо.
Завтра поговорю зі своїм адміністратором, ми вирішимо з приводу платної/безкоштовної підтримки.
З ув. Євгенія.

Євгене, на даний момент я відповів на всі Ваші організаційні питання щодо того, як Вам діяти в тій чи іншій ситуації?

Юрію, на жаль, я нічого нового не почула, ні від вас, ні від ваших колег.
Залишається вкотре звертатися на підтримку (платну/безкоштовну).
Я візьму термін на тиждень два. Спробую попрацювати спочатку із безкоштовною підтримкою. Мій досвід роботи з вашою підтримкою - плачевний, досвід роботи моїх знайомих з підтримкою такий, - підтримка те й робить, що просто оцінює скільки буде коштувати рішення тієї чи іншої проблеми :), але у випадку знайомих, там хоч проект зданий і працює як- ніяк, у мене навіть до цієї стадії не дійшли. (За бажання, поділюся, що це за проект і хтось це, щоб не виглядати голослівною, але зараз не про них)
Тому зроблю ще одну спробу попрацювати з підтримкою, подивлюся, що за рішення вони запропонують і хто це виправлятиме? Я ось не зовсім зрозуміла ще цей момент: тобто, все-таки, припустимо поки що це баг, чи візьметься за справу програміст, і чи буде його вирішувати (і чи буде це Роман)? Або я почую щось типу "це платно - оплатите годинник програміста"?
Якщо ситуація не зміниться – проблеми не вирішуватимуться чи відкладатимуться чи ще щось, я буду змушена наполегливо вимагати повернення коштів та припинення роботи. Далі вже не можу тягнути гуму і покладатися на абстрактну підтримку, якій потрібні будуть дні, тижні або роки, щоб зрозуміти логіку заплутаних процесів і щось виправити так, щоб не зламалося інше.
Чому я питаю Романа, чи буде це робити Роман. Тому що, повірте мені, я чудово розумію, що інший програміст у цьому повинен буде розбиратися теж років зо три. І з приводу вибору, про який мені говорив Максим, його немає. Вибрати іншого програміста і платити йому не за час роботи та вирішення проблеми, а за протрачений час, щоб шляхом спроб-і-помилок розібратися в купі алгоритмів і процесів. За це я точно гроші не платитиму. Краще замовити нову послугу та зробити систему з нуля, ніж розбиратися в чужій роботі та намагатися її відкоригувати, дешевше та швидше буде.
З ув. Євгенія.

Євгенія, справа в тому що не можливо оцінювати роботу підтримки компанії ШеБо якщо Ви з нею не працювали) Ще раз Роман - це впроваджений (він не програміст, він не має доступу до коду, не править баги, не пиляє доопрацювання і т.д.). ) , Відмінність використання серед тих. Підтримкою полягає в тому, що впровадження налаштовує функціонал OneBox відповідно до побажань клієнта, а тих. підтримка консультує клієнта вже за налаштованим функціоналом і якщо виникають помилки в продукті вони контролюють хід виконання завдання розробником - тобто якщо у Вас необхідно щось налаштувати або підправити в поточних налаштуваннях системи, виходячи з Ваших вимог - тих. підтримка проконсультує як це Вам самостійно зробити, але не налаштує. На нашому сайті https://shebo.com.ua детально розписаний склад кожного з продуктів, виходячи з якого можна зрозуміти різницю між продуктами.

Дякую, Юрію. Упевнена, що ви та ваша команда також зацікавлені в найкоротші терміни довести СРМ до працездатності. Тому – спробую.
З ув. Єгвгенія.

Євгенія, ще раз хочу внести ясність, тому що судячи з Вашої відповіді мені здається Вам не до кінця зрозумілий алгоритм вирішення питань, що у Вас накопичилися. Якщо Ви виставляєте завдання публічно на форумі - відповідь може надати будь-який співробітник (не обов'язково співробітник ШеБо), клієнт, інший інтегратор, клієнт OneBox і т.д. Якщо ж Ви купуєте платну тех. підтримку ШеБо - Вам відповідає на Ваші запитання конфіденційно менеджер закріплений за Вами .

Тобто ви хочете сказати - що безкоштовна підтримка буде неефективною.
А платна - вирішить багато моїх питань?

Ні, я зовсім не це мав на увазі, я мав на увазі, що виставивши завдання на форумі не варто очікувати відповіді від конкретної людини, відповідь на запитання клієнта може надати будь-який бажаючий. Якщо ж Ви купуєте платну тех. підтримку ШеБо - Вам відповідає на Ваші запитання конфіденційно конретна людина, яка буде за Вами закріплена
10.02.2021, 11:26
SHEBO Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:

Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:

Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:

Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:

Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:

Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:

Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:

Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:
Добре давайте спробуємо.
Завтра поговорю зі своїм адміністратором, ми вирішимо з приводу платної/безкоштовної підтримки.
З ув. Євгенія.

Євгене, на даний момент я відповів на всі Ваші організаційні питання щодо того, як Вам діяти в тій чи іншій ситуації?

Юрію, на жаль, я нічого нового не почула, ні від вас, ні від ваших колег.
Залишається вкотре звертатися на підтримку (платну/безкоштовну).
Я візьму термін на тиждень два. Спробую попрацювати спочатку із безкоштовною підтримкою. Мій досвід роботи з вашою підтримкою - плачевний, досвід роботи моїх знайомих з підтримкою такий, - підтримка те й робить, що просто оцінює скільки буде коштувати рішення тієї чи іншої проблеми :), але у випадку знайомих, там хоч проект зданий і працює як- ніяк, у мене навіть до цієї стадії не дійшли. (При бажанні, поділюся, що це за проект і хтось це, щоб не виглядати голослівною, але зараз не про них)
Тому зроблю ще одну спробу попрацювати з підтримкою, подивлюся, що за рішення вони запропонують і хто це виправлятиме? Я ось не зовсім зрозуміла ще цей момент: тобто, все-таки, припустимо поки що це баг, чи візьметься за справу програміст, і чи буде його вирішувати (і чи буде це Роман)? Або я почую щось типу "це платно - оплатите годинник програміста"?
Якщо ситуація не зміниться – проблеми не вирішуватимуться чи відкладатимуться чи ще щось, я буду змушена наполегливо вимагати повернення коштів та припинення роботи. Далі вже не можу тягнути гуму і покладатися на абстрактну підтримку, якій потрібні будуть дні, тижні або роки, щоб зрозуміти логіку заплутаних процесів і щось виправити так, щоб не зламалося інше.
Чому я питаю Романа, чи буде це робити Роман. Тому що, повірте мені, я чудово розумію, що інший програміст у цьому повинен буде розбиратися теж років зо три. І з приводу вибору, про який мені говорив Максим, його немає. Вибрати іншого програміста і платити йому не за час роботи та вирішення проблеми, а за протрачений час, щоб шляхом спроб-і-помилок розібратися в купі алгоритмів і процесів. За це я точно гроші не платитиму. Краще замовити нову послугу та зробити систему з нуля, ніж розбиратися в чужій роботі та намагатися її відкоригувати, дешевше та швидше буде.
З ув. Євгенія.

Євгенія, справа в тому що не можливо оцінювати роботу підтримки компанії ШеБо якщо Ви з нею не працювали) Ще раз Роман - це впроваджений (він не програміст, він не має доступу до коду, не править баги, не пиляє доопрацювання і т.д.). ) , Відмінність використання серед тих. Підтримкою полягає в тому, що впровадження налаштовує функціонал OneBox відповідно до побажань клієнта, а тих. підтримка консультує клієнта вже за налаштованим функціоналом і якщо виникають помилки в продукті вони контролюють хід виконання завдання розробником - тобто якщо у Вас необхідно щось налаштувати або підправити в поточних налаштуваннях системи, виходячи з Ваших вимог - тих. підтримка проконсультує як це Вам самостійно зробити, але не налаштує. На нашому сайті https://shebo.com.ua детально розписаний склад кожного з продуктів, виходячи з якого можна зрозуміти різницю між продуктами.

Дякую, Юрію. Упевнена, що ви та ваша команда також зацікавлені в найкоротші терміни довести СРМ до працездатності. Тому – спробую.
З ув. Єгвгенія.

Євгенія, ще раз хочу внести ясність, тому що судячи з Вашої відповіді мені здається Вам не до кінця зрозумілий алгоритм вирішення питань, що у Вас накопичилися. Якщо Ви виставляєте завдання публічно на форумі - відповідь може надати будь-який співробітник (не обов'язково співробітник ШеБо), клієнт, інший інтегратор, клієнт OneBox і т.д. Якщо ж Ви купуєте платну тех. підтримку ШеБо - Вам відповідає на Ваші запитання конфіденційно менеджер закріплений за Вами .

Тобто ви хочете сказати - що безкоштовна підтримка буде неефективною.
А платна - вирішить багато моїх питань?

Ні, я зовсім не це мав на увазі, я мав на увазі, що виставивши завдання на форумі не варто очікувати відповіді від конкретної людини, відповідь на запитання клієнта може надати будь-який бажаючий. Якщо ж Ви купуєте платну тех. підтримку ШеБо - Вам відповідає на Ваші запитання конфіденційно конретна людина, яка буде за Вами закріплена

Ок, пряме питання
Безкоштовна підтримка вирішує питання з багами системи?
10.02.2021, 12:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:
Ок, пряме питання
Безкоштовна підтримка вирішує питання з багами системи?
Так, завдання поставлені через форум, у тому числі і помилки системи, вирішуються в порядку черги.
10.02.2021, 13:11
SHEBO Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Болотян Юрій Олександрович
Співробітник писав/ла:

Устенко Євгенія
Клієнт писав/ла:
Ок, пряме питання
Безкоштовна підтримка вирішує питання з багами системи?
Так, завдання поставлені через форум, у тому числі і помилки системи, вирішуються в порядку черги.

Дякую, Юрію.
Прийнято.
10.02.2021, 13:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устенко Євгенія
Безкоштовна підтримка вирішує питання з багами системи?

https://crm-onebox.com/ru/prices/#support

Безкоштовна технічна підтримка
Безкоштовна технічна підтримка повністю публічна та прозора, надається через розділ "Технічна підтримка" на офіційному сайті OneBox. По суті це форум. Вам може відповісти будь-який співробітник OneBox, будь-який клієнт, партнер, будь-який інтегратор.
Технічна підтримка OneBox через форум є публічною та безкоштовною, а швидкість відповідей не регламентується. Якщо вам потрібна технічна підтримка на інших умовах, будь ласка, замовляйте її у партнерів-інтеграторів за гроші.
Ми модеруємо цей розділ лише для того, щоб якийсь клієнт, співробітник чи партнер з людської помилки не злив приватні дані.
10.02.2021, 13:52
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вибачте, що влазю в тему, але якщо я вже прочитав усе це, то напевно можна.
Я теж несподівано для себе став клієнтом компанії ШеБо і маю певний досвід роботи з ними, як з використанням так і платною техпідтримкою. Судячи з ваших претензій Євгена, вам не вдасться отримати рішення ні в платній, ні у безоплатній підтримці. І ось чому: те, що ви називаєте багами, швидше за все, є дефектами або помилками налаштування ваших БП і виправити це можна тільки усунувши ці дефекти або помилки. А для цього як не крути потрібні послуги з впровадження. Так що вам потрібно або довести, що БП були налаштовані не відповідно до тих завдань, або оплачувати послуги інтегратора. Але проблема ще в тому, що, на жаль, у компанії ШеБо не робиться аналіз правильності постановки завдання клієнтом інтегратору. Тобто проводячи аналогію з тим же ремонтом, якщо ви в тих завданнях напишіть, що унітаз потрібно встановити на стелі, вони порахують годинник і встановлять. І звичайно доведуть вам, що це ви так попросили зробити, а те, що цим не можна користуватися, це не їх проблема. В принципі при такому явному прорахунку, вони, звичайно, підуть вам назустріч і переставлять унітаз на місце, де йому належить бути не за 6 додаткових годин, а допустимо за три.
При цьому я визнаю, що як клієнт досить часто змінюю умови завдання і їх доводиться переробляти за додаткову плату. І тут претензій майже немає. Але все ж таки, явно в процесі впровадження є проблеми і з боку ШЕБО. Найбільше мені не подобається, що ми платимо за годинник, а не за результат. І природно, після відпрацювання цього годинника інтегратор усіма силами намагається закінчити процес впровадження, незважаючи на те в якому вигляді знаходиться БП чи завдання.
Загалом резюме, якщо вам система подобатися потрібно домовлятися і як доробляти, з ШЕБО або з іншим інтегратором, а якщо ні, то ні.
10.02.2021, 14:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Лихачевський Віталій
Клієнт писав/ла:
Вибачте, що влазю в тему, але якщо я вже прочитав усе це, то напевно можна.
Я теж несподівано для себе став клієнтом компанії ШеБо і маю певний досвід роботи з ними, як з використанням так і платною техпідтримкою. Судячи з ваших претензій Євгена, вам не вдасться отримати рішення ні в платній, ні у безоплатній підтримці. І ось чому: те, що ви називаєте багами, швидше за все, є дефектами або помилками налаштування ваших БП і виправити це можна тільки усунувши ці дефекти або помилки. А для цього як не крути потрібні послуги з впровадження. Так що вам потрібно або довести, що БП були налаштовані не відповідно до тих завдань, або оплачувати послуги інтегратора. Але проблема ще в тому, що, на жаль, у компанії ШеБо не робиться аналіз правильності постановки завдання клієнтом інтегратору. Тобто проводячи аналогію з тим же ремонтом, якщо ви в тому завданні напишіть, що унітаз потрібно встановити на стелі, вони порахують годинник і встановлять. І звичайно доведуть вам, що це ви так попросили зробити, а те, що цим не можна користуватися, це не їх проблема. В принципі, при такому явному прорахунку, вони, звичайно, підуть вам назустріч і переставлять унітаз на місце, де йому належить бути не за 6 додаткових годин, а допустимо за три.
При цьому я визнаю, що як клієнт досить часто змінюю умови завдання і їх доводиться переробляти за додаткову плату. І тут претензій майже немає. Але все ж таки, явно в процесі впровадження є проблеми і з боку ШЕБО. Найбільше мені не подобається, що ми платимо за годинник, а не за результат. І природно, після відпрацювання цього годинника інтегратор усіма силами намагається закінчити процес впровадження, незважаючи на те в якому вигляді знаходиться БП чи завдання.
Загалом резюме, якщо вам система подобатися потрібно домовлятися і як доробляти, з ШЕБО або з іншим інтегратором, а якщо ні, то ні.

Доброго дня, Віталію! Дозвольте відповісти на Ваші запитання детальніше. Так Ви маєте рацію, у нас в компанії ШеБо є ряд послуг які саме виконуються так як побажає клієнт, до цих послуг ставитися послуги молодшого і старшого інтегратора тобто як буде прописано в тих. завдання - так і налаштує фахівець. Але якщо вже торкнулися теми ремонту, наведу приклад за допомогою якої послуги можна вирішити питання якщо клієнт не розуміє як йому краще зробити і йому потрібно надати кілька варіантів рішень або прийняти рішення за нього як дійсно йому потрібно. Ви придбали новийбуд без ремонту але не розумієте як краще зробити ремонт, як буде правильніше - власне Ви шукаєте підрядника який візьметься за виконання даних робіт у даній ролі виступатиме людина, якій Ви передасте свої побажання, а він у свою чергу надасть Вам варіанти рішення та дасть пораду як необхідно правильно зробити. Власне у нас структура роботи побудована таким же чином, якщо ви знаєте, що Вам конкретно потрібно - це послуга молодшого і старшого інтегратора, якщо клієнт не розуміє як йому краще зробити і йому потрібно надати кілька варіантів рішень або прийняти рішення за нього як дійсно йому потрібно. це послуга індивідуального інтегратора. Тобто крім різниці в ціні, також існує різниця в складі послуг.
10.02.2021, 14:48
SHEBO Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Прийнято до відома.
Юрію, може, тоді й це прокоментуйте
"Найбільше мені не подобатися, те, що ми платимо за годинник, а не за результат. І природно, після відпрацювання цього годинника інтегратор усіма силами намагається закінчити процес впровадження, незважаючи на те в якому вигляді знаходиться БП або завдання."
10.02.2021, 15:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Лихачевський Віталій
Клієнт писав/ла:
Прийнято до відома.
Юрію, може, тоді й це прокоментуйте
"Найбільше мені не подобатися, те, що ми платимо за годинник, а не за результат. І природно, після відпрацювання цього годинника інтегратор усіма силами намагається закінчити процес впровадження, незважаючи на те в якому вигляді знаходиться БП або завдання."
Привіт, Віталію. Я – керівник компанії ШеБо.
І перше, що хочу Вам сказати, це спасибі за розгорнутий фідбек за якістю послуг, що надаються нами.
Я залишу кілька коментарів, щоб не залишати Ваш відгук без відповіді.
Підемо по порядку Вашого повідомлення:
1) Так, насправді, те, що спочатку може здаватися БАГами, дуже часто виявляється або не зовсім коректним використанням функціоналу (що б цього уникнути, завжди після здачі блоку, ми проводить навчання з його правильної експлуатації. Так само, це РГ як правило записуються і в клієнта пізніше є доступ до даних записів). Або клієнт спочатку неправильно висловив свої вимоги і тільки після налаштування зрозумів, що потрібно вносити корективи. Багато хто розуміє, що це зміни і вони платні, але деякі все ж таки хочуть отримати зміни безкоштовно і з'являються думки, що це БАГ.
Важливо! Реальні баги, ми завжди вирішуємо безкоштовно для клієнта.
Що ж до проекту Євгенії, то він насправді ведеться вже давно і ми не заперечуємо, що були косяки, як з нашого боку, з боку системи і, гадаю, Євгенія не заперечуватиме, що і з їхнього боку. Я думаю, що нам вдасться вирішити всі питання "любовно".
2) Правильність постановки від клієнта інтегратору.
У нас є 3 типи надання послуг з впровадження, а саме:
- молодший інтегратор. Ця людина добре орієнтується в налаштуваннях системи, але дуже мало знає про бізнес та його побудову. Цей фахівець відмінно підійде тим, хто дуже чітко розуміє свої потреби та клієнту не потрібні консультації, як зробити краще.
- Старший інтегратор. Даний фахівець відмінно орієнтується в налаштуваннях системи, і так само має достатній досвід впровадження системи в бізнес, а значить достатню компетенцію, щоб давати клієнту рекомендації, як зробити краще (це не бізнес-аналітик, а саме підказчик, як краще вирішити завдання клієнта допомогою OneBox, на базі досвіду попередніх проектів). Фахівець цього типу точно не може встановити унітаз на стелі. Ви користувалися даною послугою і якщо у Вас є приклади, де все ж таки фахівець припускався грубих помилок, на кшталт прикладу з "унітазом на стелі", ми були б дуже вдячні, якби Ви нам їх озвучили, щоб ми могли їх виправити. А Вам за витрачений час ми надамо безкоштовно кілька звернень до платної ТП. Наперед вдячний.
- Індивідуальний інтегратор. Цей фахівець вже може виступати в ролі деякого аналітика всередині бізнесу та пропонувати вирішення відритих завдань.
3) Плата за час, а чи не за результат.
Тут з Вами не погоджуюсь, у нас є стандарт надання послуги, в якому є дуже чіткі правила роботи, вони відкриті для клієнтів. Ці стандарти свідчать, що на старті проекту, ми складаємо з клієнтом ТЗ, даємо оцінку в годинах тому ТЗ і якщо в нього не вносяться правки, то ми гарантуємо, що кількість годин не зміниться. Інше питання, що часто клієнт все вирішує внести правки в початкове ТЗ.
Ми могли б робити загальну оцінку за проект і гарантувати результат у рамках озвученого годинника і без ТЗ, але тоді нам доведеться закладати чималу кількість ризиків. У результаті людина, яка спочатку готова досконально прописати свої завдання і потім їх не змінювати, просто переплачуватиме за слугу. На мій погляд, це не зовсім правильно.
З радістю вислухаємо та проаналізуємо Ваші коментарі, але мої коментарі)
Дуже дякую за фідбек!
10.02.2021, 15:34
SHEBO Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Євгенія, вибачте, що тут, але для розуміння ситуації буде теж корисно.
Юрію, дякую за відповідь.
1."(що б цього уникнути, завжди після здачі блоку, ми проводить навчання з його правильної експлуатації. Так само, це РГ зазвичай записуються і у клієнта пізніше є доступ до даних записів)." - точно не завжди, принаймні в моєму випадку, жодного разу), я навіть не знаю, що таке РГ.
2. "унітаз на стелі" це гіпербола, звичайно, але жоден з БП, які мені здали після виконання робіт по початковому ТЗ користуватися було не можна. Все довелося робити і переробляти, з різних причин. Так, моєю помилкою було впроваджувати відразу 4-5 об'ємних БП, за повного нерозуміння функціоналу срм. Недоліки вилазять і зараз.
3. Братися інтегрувати 1С, в яку ніхто не заглянув, як там влаштовані дані і в якій ми вже років 10 працюємо, з ванбоксом це не "унітаз на стелі", звичайно, це більше схоже на спробу схрестити бегемота з носорогом, причому постійно в цьому процесі схрещування, щось удосконалювати, витратити на це набагато більше годин, ніж заплановано, і в результаті частину перенесених даних довелося правити вручну, а від інших взагалі відмовитись. Як довелося відмовитись від цієї інтеграції взагалі.
Питання вирішено, звичайно, щось комперсували, але осад залишився.
4. Як наслідок витраченого часу на метушню з 1С, на інші процеси часу залишилося в обріз. і тут ми знову повертаємося до оплати за час, а не за результат. Відповідно, зроблено все було нашвидкуруч. см п.2
5. Плата за час. простіше викладу. Ось порахували ви мені та інтегратору 2год за якесь завдання, а йому мало цього часу, оскільки у всіх у них швидкість різна роботи. Але йому платять за 2:00. І він намагається в ці дві години вкластися, звідси недоробки, відсутність навчання функціоналу, і як наслідок незадоволений клієнт.
Не надто хотів виносити все це в ефір, але у вас і зворотний зв'язок так працює: оцініть від 1 до 10. А як я це можу оцінити від 1 до 10?
10.02.2021, 16:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Додам: за час користування системою 4 місяці жодного БАГу не було помічено.
10.02.2021, 16:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Лихачевський Віталій
Клієнт писав/ла:
Євгенія, вибачте, що тут, але для розуміння ситуації буде теж корисно.
Юрію, дякую за відповідь.
1."(що б цього уникнути, завжди після здачі блоку, ми проводить навчання з його правильної експлуатації. Так само, це РГ зазвичай записуються і у клієнта пізніше є доступ до даних записів)." - точно не завжди, принаймні в моєму випадку, жодного разу), я навіть не знаю, що таке РГ.
2. "унітаз на стелі" це гіпербола, звичайно, але жоден з БП, які мені здали після виконання робіт по початковому ТЗ користуватися було не можна. Все довелося робити і переробляти, з різних причин. Так, моєю помилкою було впроваджувати відразу 4-5 об'ємних БП, за повного нерозуміння функціоналу срм. Недоліки вилазять і зараз.
3. Братися інтегрувати 1С, в яку ніхто не заглянув, як там влаштовані дані і в якій ми вже років 10 працюємо, з ванбоксом це не "унітаз на стелі", звичайно, це більше схоже на спробу схрестити бегемота з носорогом, причому постійно в цьому процесі схрещування, щось удосконалювати, витратити на це набагато більше годин, ніж заплановано, і в результаті частину перенесених даних довелося правити вручну, а від інших взагалі відмовитись. Як довелося відмовитись від цієї інтеграції взагалі.
Питання вирішено, звичайно, щось комперсували, але осад залишився.
4. Як наслідок витраченого часу на метушню з 1С, на інші процеси часу залишилося в обріз. і тут ми знову повертаємося до оплати за час, а не за результат. Відповідно, зроблено все було нашвидкуруч. см п.2
5. Плата за час. простіше викладу. Ось порахували ви мені та інтегратору 2год за якесь завдання, а йому мало цього часу, оскільки у всіх у них швидкість різна роботи. Але йому платять за 2:00. І він намагається в ці дві години вкластися, звідси недоробки, відсутність навчання функціоналу, і як наслідок незадоволений клієнт.
Не надто хотів виносити все це в ефір, але у вас і зворотний зв'язок так працює: оцініть від 1 до 10. А як я це можу оцінити від 1 до 10?

Віталію, дякую, що поділилися своїм досвідом. Я буду мати на увазі. З багатьма сказаним вище можу погодитися. Намагалася налаштувати елементарну інтеграцію з ПриватБанком паралельно, не вийшло, на відео одне, в системі інше, інтегратор говорив третє. Вчасно покинула цю витівку, вірніше відклала пізніше. Спочатку, сподіваюся на ремонт всього і доведення до розуму своєї СРМ інтеграторами. Поки що, у мене така ж думка, як і у вас, так, ми платимо за час, і це дратує.
Але! Є шанс ще раз перевірити, чи можливо я і ви помиляємося. Зараз ми домовилися на платного інтегратора Senior (спочатку наш був Junior, але за роки роботи, у тому числі з нами вже Senior, а значить дорожче). У моїй ситуації розраховуємо на обіцяний результат вже через 2 тижні роботи Seniora, це прикинувши по Багам як би ми їх не назвали - одвіркам, недоналаштуваннями і т.п.) Про результати повідомлю в чаті.
Дуже боюся ситуації, що проплативши навіть цей час, полагодивши наші баги – перестане працювати, те що працювало – і я знову назву це багами і ситуація знову почне затягуватися на наступні 3 роки. (Наприклад, минулого разу після ремонту чогось в індивідуальних заняттях школи - перестали коректно нараховуватися зарплати викладачам .....)
Але, це вже точно остання спроба. Я розумію, ми всі люди, людський фактор з двох сторін. Як сказав Юрій, вирішуємо зараз "полюбовно", рада, що інтегратори йшли все ж таки на зустріч усі ці роки. Та й зараз не відмовляються від своїх косяків та пропонують вирішення питання.
PS До речі, кумедна аналогія з унітазом на стелі.
Могла б додати до неї багато і про свої ситуації розповісти – але вже не хочу флудити у чаті. Хоча, повірте, є чим поділитися. І аналогію унітазу зі своєю ситуацією – провела чітку, особливо на початку роботи (перший – другий місяць). Без образ. У нас була проблема з боку програміста - "нуль логіки" або "небажання включитися в процес" при впровадженні завдань спочатку. Якщо коротко і образно, то:
Завдання – ми користуємося горщиком, нас це не влаштовує, потрібно встановити унітаз на підлогу. (начебто зрозуміло, що маю на увазі, думаю собі, що під цими словами, абсолютно всі люди розуміють призначення унітазу на підлозі) -
Результат: Встановили унітаз на підлогу. Дивлюсь і перевіряю – унітаз є, але немає дірки в підлозі під ним, і немає бочка для зливу. Кажу, "еее... хлопці, логічно ж - що має бути можливість зливу, навіщо нам унітаз без можливості зливу? Я могла б залишити горщик (гугл-таблиці), яким ми зараз користуємося!"
Мені відповідають - причому тут логіка, йшлося про унітаз на підлозі - про бочку або зливу не йшлося .... тільки про унітаз на підлозі. :) - можливість зливу та дірка у підлозі під нього - це доопрацювання. :))
у нас було приблизно так... перші 3 місяці.
Поки що не втрутився Юрій. Далі вже всі намагалися думати – намагалися враховувати призначення БП.
Віталію, рада, що у вас все працює і немає Багів, я дуже хочу досягти такого ж у себе.
З оптимізмом дивлюся у перед. За справу візьметься наш інтегратор (Роман). Думаю, він теж буде зацікавлений у швидкому вирішенні питання і врахує весь досвід роботи з нами)) У тому числі й негативний.
З ув. Євгенія.
10.02.2021, 17:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ось бачу ще одну проблему – невідповідність складності завдання, рівня кваліфікації клієнта та підбору інтегратора. Бажаєте Джуніора, беріть Джуніора. А що із цього вийде, ваші проблеми.
Євгенію, якщо не секрет, скільки годин витратили та скільки БП запровадили?
10.02.2021, 18:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Лихачевський Віталій
Клієнт писав/ла:
Євгенія, вибачте, що тут, але для розуміння ситуації буде теж корисно.
Юрію, дякую за відповідь.
1."(що б цього уникнути, завжди після здачі блоку, ми проводить навчання з його правильної експлуатації. Так само, це РГ зазвичай записуються і у клієнта пізніше є доступ до даних записів)." - точно не завжди, принаймні в моєму випадку, жодного разу), я навіть не знаю, що таке РГ.
2. "унітаз на стелі" це гіпербола, звичайно, але жоден з БП, які мені здали після виконання робіт по початковому ТЗ користуватися було не можна. Все довелося робити і переробляти, з різних причин. Так, моєю помилкою було впроваджувати відразу 4-5 об'ємних БП, за повного нерозуміння функціоналу срм. Недоліки вилазять і зараз.
3. Братися інтегрувати 1С, в яку ніхто не заглянув, як там влаштовані дані і в якій ми вже років 10 працюємо, з ванбоксом це не "унітаз на стелі", звичайно, це більше схоже на спробу схрестити бегемота з носорогом, причому постійно в цьому процесі схрещування, щось удосконалювати, витратити на це набагато більше годин, ніж заплановано, і в результаті частину перенесених даних довелося правити вручну, а від інших взагалі відмовитись. Як довелося відмовитись від цієї інтеграції взагалі.
Питання вирішено, звичайно, щось комперсували, але осад залишився.
4. Як наслідок витраченого часу на метушню з 1С, на інші процеси часу залишилося в обріз. і тут ми знову повертаємося до оплати за час, а не за результат. Відповідно, зроблено все було нашвидкуруч. см п.2
5. Плата за час. простіше викладу. Ось порахували ви мені та інтегратору 2год за якесь завдання, а йому мало цього часу, оскільки у всіх у них швидкість різна роботи. Але йому платять за 2:00. І він намагається в ці дві години вкластися, звідси недоробки, відсутність навчання функціоналу, і як наслідок незадоволений клієнт.
Не надто хотів виносити все це в ефір, але у вас і зворотний зв'язок так працює: оцініть від 1 до 10. А як я це можу оцінити від 1 до 10?

1) Віталій, РГ – робоча група. В даному випадку, це комунікація, між фахівцем з впровадження і клієнтом для пояснення логіки роботи системи, що вийшла, і способи це використовувати. Я точно знаю, що з Вами робочі групи проводилися, тому що є навіть їхні записи, за потреби, можемо Вам їх відправити в "личку".
2) Використовувати готові БП не можна відразу тому що? Ми їх налаштували за ТЗ, але стало очевидно, що їх потрібно доробляти чи ми їх налаштували, але це не відповідало ТЗ? Це зараз дуже важливо, тому що якщо перший варіант, то необхідно дивитися глибше, щоб розібратися, чи могли ми відразу зробити таку, щоб не переробляти, або це поза межами компетенції того рівня фахівця, що у Вас був.
А от якщо ж ми налаштували не так, як було в тз, то ми повинні це були виправити за свій рахунок і вибачитися.
3) Віталію, інтеграція з 1С це дуже велика проблема для будь-якої сторонньої бази даних. І як правило, у нас є стандартизоване АПІ, з яким скоріше потрібно знайомитися з Вашим програмістом 1С. І в будь-якому випадку, інеграцію проводить не відділ ШеБо (ми можемо тільки приймати завдання і переводити їх у завдання на розробників OneBox або ж розробник 1с виконує інтеграцію самостійно на стороні 1с відповідно до стандартного АПІ OneBox), я не знімаю провини з себе, якщо це питання був вирішений, але все ж таки прошу враховувати, що будь-яка доопрацювання, не тільки у владі співробітників компанії ШеБо.
4;5) Я правильно розумію, що Ви не отримували регулярних дзвінків від нашого адміністратора Анастасії, в якому могли повідомляти про складності, що виникають? Так само, у нас вже давно використовується більш розгорнута форма . Тому думаю це питання вже врегульовано)
На рахунок часу на роботу, так, Ви маєте рацію у нас йде стандартна середня погодинка. Так роблять більшість компаній, що надають послуги. Робити абияк, слабшому співробітнику, не вигідно так як клієнт не буде задоволений впровадженням, з об'єктивних причин і доведеться переробляти безкоштовно. У чому тут вигода для співробітника?
10.02.2021, 19:06
SHEBO Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Лихачевський Віталій
Клієнт писав/ла:
Євгенія, вибачте, що тут, але для розуміння ситуації буде теж корисно.
Юрію, дякую за відповідь.
1."(що б цього уникнути, завжди після здачі блоку, ми проводить навчання з його правильної експлуатації. Так само, це РГ зазвичай записуються і у клієнта пізніше є доступ до даних записів)." - точно не завжди, принаймні в моєму випадку, жодного разу), я навіть не знаю, що таке РГ.
2. "унітаз на стелі" це гіпербола, звичайно, але жоден з БП, які мені здали після виконання робіт по початковому ТЗ користуватися було не можна. Все довелося робити і переробляти, з різних причин. Так, моєю помилкою було впроваджувати відразу 4-5 об'ємних БП, за повного нерозуміння функціоналу срм. Недоліки вилазять і зараз.
3. Братися інтегрувати 1С, в яку ніхто не заглянув, як там влаштовані дані і в якій ми вже років 10 працюємо, з ванбоксом це не "унітаз на стелі", звичайно, це більше схоже на спробу схрестити бегемота з носорогом, причому постійно в цьому процесі схрещування, щось удосконалювати, витратити на це набагато більше годин, ніж заплановано, і в результаті частину перенесених даних довелося правити вручну, а від інших взагалі відмовитись. Як довелося відмовитись від цієї інтеграції взагалі.
Питання вирішено, звичайно, щось комперсували, але осад залишився.
4. Як наслідок витраченого часу на метушню з 1С, на інші процеси часу залишилося в обріз. і тут ми знову повертаємося до оплати за час, а не за результат. Відповідно, зроблено все було нашвидкуруч. см п.2
5. Плата за час. простіше викладу. Ось порахували ви мені та інтегратору 2год за якесь завдання, а йому мало цього часу, оскільки у всіх у них швидкість різна роботи. Але йому платять за 2:00. І він намагається в ці дві години вкластися, звідси недоробки, відсутність навчання функціоналу, і як наслідок незадоволений клієнт.
Не надто хотів виносити все це в ефір, але у вас і зворотний зв'язок так працює: оцініть від 1 до 10. А як я це можу оцінити від 1 до 10?

1) Віталій, РГ – робоча група. В даному випадку, це комунікація, між фахівцем з впровадження і клієнтом для пояснення логіки роботи системи, що вийшла, і способи це використовувати. Я точно знаю, що з Вами робочі групи проводилися, тому що є навіть їхні записи, за потреби, можемо Вам їх відправити в "личку".
2) Використовувати готові БП не можна відразу тому що? Ми їх налаштували за ТЗ, але стало очевидно, що їх потрібно доробляти чи ми їх налаштували, але це не відповідало ТЗ? Це зараз дуже важливо, тому що якщо перший варіант, то необхідно дивитися глибше, щоб розібратися, чи могли ми відразу зробити таку, щоб не переробляти, або це поза межами компетенції того рівня фахівця, що у Вас був.
А от якщо ж ми налаштували не так, як було в тз, то ми повинні це були виправити за свій рахунок і вибачитися.
3) Віталію, інтеграція з 1С це дуже велика проблема для будь-якої сторонньої бази даних. І як правило, у нас є стандартизоване АПІ, з яким скоріше потрібно знайомитися з Вашим програмістом 1С. І в будь-якому випадку, інеграцію проводить не відділ ШеБо (ми можемо тільки приймати завдання і переводити їх у завдання на розробників OneBox або ж розробник 1с виконує інтеграцію самостійно на стороні 1с відповідно до стандартного АПІ OneBox), я не знімаю провини з себе, якщо це питання був вирішений, але все ж таки прошу враховувати, що будь-яка доопрацювання, не тільки у владі співробітників компанії ШеБо.
4;5) Я правильно розумію, що Ви не отримували регулярних дзвінків від нашого адміністратора Анастасії, в якому могли повідомляти про складності, що виникають? Так само, у нас вже давно використовується більш розгорнута форма . Тому думаю це питання вже врегульовано)
На рахунок часу на роботу, так, Ви маєте рацію у нас йде стандартна середня погодинка. Так роблять більшість компаній, що надають послуги. Робити абияк, слабшому співробітнику, не вигідно так як клієнт не буде задоволений впровадженням, з об'єктивних причин і доведеться переробляти безкоштовно. У чому тут вигода для співробітника?
10.02.2021, 19:06
SHEBO Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ось ви Юрій одразу намагаєтеся захищатися і робите це добре, одразу видно звичку спілкування з клієнтом відпрацьовано до автоматизму, але ситуацію саму це мало змінює.
1. Так спілкування було, узгодження було (все це природно враховується в оплачений час), навчання? не було.
2. більше перший варіант та інтерфейс
3. "Інеграцію проводить не відділ ШеБо" 40+ годин пішло на ці роботи на відділ ШеБо
4.Отримував, повідомляв. У результаті всі питання, що вдалося вирішити, вирішували з менеджером Артемом.
5.Ось начебто все у вас правильно, а клієнти не задоволені. Проблема у клієнтах?
10.02.2021, 19:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Лихачевський Віталій
Клієнт писав/ла:
Ось ви Юрій одразу намагаєтеся захищатися і робите це добре, одразу видно звичку спілкування з клієнтом відпрацьовано до автоматизму, але ситуацію саму це мало змінює.
1. Так спілкування було, узгодження було (все це природно враховується в оплачений час), навчання? не було.
2. більше перший варіант та інтерфейс
3. "Інеграцію проводить не відділ ШеБо" 40+ годин пішло на ці роботи на відділ ШеБо
4.Отримував, повідомляв. У результаті всі питання, що вдалося вирішити, вирішували з менеджером Артемом.
5.Ось начебто все у вас правильно, а клієнти не задоволені. Проблема у клієнтах?

Віталій, ми прийняли Ваші зауваження та побажання і на майбутнє врахуємо їх, щоб підвищити задоволеність наших клієнтів. Дякую
11.02.2021, 12:56
SHEBO Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар