1b.app
Скопійоване посилання -

Відновлення роботи сайту

З 2014 року почав працювати сайт http://villa-grande.net.ua, який був розроблений Вашою компанією та адмінився нашою співробітницею. Потім ми про нього забули, а зараз знову згадали і хочемо поновити його роботу.
Я займатимусь підтримкою життя цього сайту.
Будь ласка, підкажіть який алгоритм дій мені робити, щоб сайт запрацював.
Дякую
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Вам необхідно звернутися до хостингу, у якого цей сайт знаходився і відновити його, якщо у хостингу залишилися бекапи або ви продовжували платити за аккаунт. Якщо ж у хостингу немає бекапа вашого сайту, то відновити його роботу ніяк не вийде, потрібно лише створювати його заново і налаштовувати роботу з нуля.
24.12.2020, 14:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день.
У списку Ваших боксів немає цього боксу (villa-grande.net.ua)
На даний момент домен villa-grande.net.ua посилається на сервер, де розташований вказаний вами сайт.
Проте, т.к. потрібне налаштування сервера, (у дисковій підсистемі сервера закінчилися інноди)
цей сайт недоступний.
Якщо налаштування ми робимо, це 1 година.
24.12.2020, 15:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я отримав відповідь від хостинг-провайдера, -
"
Сайт не працює через те, що всі доступні inodes на сервері зайняті сесіями в каталозі: /var/www/villagrandenetu/web1/web/media/session
Вам потрібно звернутися до адміністратора свого VPS або в підтримку Onebox щоб настроїти періодичне очищення старих сеансів.
"
Що робити
28.12.2020, 15:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Віталік
Клієнт писав/ла:
Що робити

Добрий день.
Про те, що в дисковій підсистемі сервера закінчилися інноди, я написав вам 24.12.2020, четвер, 15:05
Потрібно зробити налаштування сервера (почистити диск, оновити серверне програмне забезпечення до актуальних версій, відновити роботу сайту).
Після того як сайт працюватиме, рекомендую на форумі створити топік із проханням
оновити до актуальної версії боксу.
В актуальній версії немає проблеми із файлами сесій.
Ви можете відновити роботу сервера (залученням своїх фахівців).
Якщо відновлення ми робимо, - 1 год.
28.12.2020, 16:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар