1b.app
Скопійоване посилання -

Зупинка та архівація oneBOX

Доброго дня, я поставив бізнес на паузу, що робити в такому випадку з onebox?

Відповіді:

Доброго вечора - у Вас коробка - выдповідальність/архівація - на вашому боці
Або можете звернутись до https://1b.app/ua/partner/oneboxproduction/ - можливо Вони вам допоможуть
22.03.2023, 21:08
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників»

Якщо у вас хмара - то ми автоматично забекапимо box, зберігатимемо його вічно (поки ми існуємо :), бекап у двох-трьох країнах, безкоштовно.
Якщо у вас коробка - це набагато складніша ситуація для вас. Я бачу такі варіанти (але ними не обмежуючись).
1. самостійно забекапити onebox (базу та файли) і скласти кудись собі на диск, у хмарі чи ні, це вже друге питання.
Відповідальність за безпеку бекапа виключно на вас.
Нам (OneBox) передати бекап на зберігання не можна, ми вміємо і можемо бекапит тільки нашу хмару.
Можливо, якісь партнери візьмуть на себе зобов'язання зберігати ваш бекап - але це не OneBox, і ви не зможете розмістити ваш бекап у нашій інфраструктурі на 2-3 країни.
2. Перейти на хмару з тарифом за користувача.
Тобто спеціально через партнерів купити умовно мінімальний тариф, перелити туди дані та потім перестати платити.
На жаль, абсолютно безкоштовно таке не провернути, тому що доведеться заплатити за перші 3-6 міс (залежно від умов конкретного партнера).
Але я б особисто зробив саме так (так і роблю до речі), тому що в моєму розумінні наша система бекапів набагато надійніша за будь-яку домашню.
3. Перейти на хмару із тарифом за дані.
Реєструєте бокс виду mycompany.1b.app, потім замовляєте у партнера OneBox Production перелив даних з вашої коробки в хмару.
Якщо даних не дуже багато - вам прилетить якийсь рахунок, який ви просто не сплачуєте.
Бокс гаситься і бекапиться.
Щоб відновити бокс - потрібно сплатити цей прострочений рахунок.
Тому умовно за фіксовану суму ви зможете забекапити бокс у нас таким чином. І платити її доведеться в момент відновлення.
Нюанс тільки в тому, що ніхто наперед не знає, скільки у вас даних і який рахунок буде. Хоча, мабуть, production зможе прикинути.
У жодному разі ключі, які ви придбали для ваших серверів на паузу поставити не можна, ми не маємо такої опції.
22.03.2023, 22:06
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

4. Суміш варіанти 1+3
Реєструєте новий хмарний бокс на тарифі "за дані",
просіть Production перенести туди ваші дані та принагідно видати вам архів бекапа (db + files).
Зберігаєте свій архів кудись на google drive, та й паралельно бекап буде в нашій системі теж.
Я не візьму вирішувати ціни production, але швидше за все ця послуга буде в межах 2-4h.
22.03.2023, 22:15
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Вадим добрий день,
ми, як незалежні партнери, можемо допомогти з MVP, сервером і з бекапами.
23.03.2023, 15:59

Голяк Вадим
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Доброго, як домовитись, та потрібна детальна інформація.
23.03.2023, 16:19

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Звязуйтесь по емейл чи телефону.
24.03.2023, 08:28

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар