1b.app
Скопійоване посилання -

OneBox + Система Координації Волонтерів України

Интересует система для волонтеров?
Вы можете оставить топик на нашем форуме и там описать все, что вам необходимо! Оставить топик на форуме
Вітаю, мене звуть Михайло Романенко. Директор фонду "Волонтерська ініціатива України".
Наша команда зараз працює над створенням системи та єдиної бази волонтерів, організацій та запитів. Метою якої є ефективніша командна обробка запитів та прозорість усіх етапів виконання.
В основі системи три інструменти:
- Телеграм бот. Як точка входу, сегментація волонтерів за навичками та інше, створення заявок та базовий функціонал.
- Єдина база даних.
- CRM. (Розглядали кілька варіантів, зупинилися на OneBox.)
Звертаюся за допомогою у зв'язку нашої бази даних. З основних:
- після реєстрації волонтера в роботі - створення автоматичного профілю в OneBox
- після створення заявки на допомогу в роботі - автоматичне створення картки завдання в OneBox
- при зміні статусу завдання в OneBox - зміна статусу в базі даних та в боті
- є й інші завдання
Крім цього, потрібна підтримка інтегратора з інших питань. Складський облік, фін облік, інші логістика.
Готові обговорити висновок меморандуму мі
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Вже зв'язалися, домовились, що поможемо налаштувати MVP на волонтерських засідках.
19.05.2022, 22:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Михайле, добрий вечір!
OneBox безкоштовно надасть вам хмарний софт OneBox OS на будь-який термін та на будь-яку кількість користувачів. Безкоштовно та надовго.
Також можете вибрати інтегратора ось тут - https://1b.app/ru/partner/search/
На жаль, покрити витрати на інтеграторів ми не можемо, оскільки це не наш бізнес. Але я знаю, що багато інтеграторів допомагають волонтерам і настроюють бокси умовно безкоштовно. З вашого дозволу передам ваші контакти кільком інтеграторам, які точно налаштовували зв'язку з возом, про який ви написали в цій темі.
19.05.2022, 22:55
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар