1b.app
Скопійоване посилання -

Питання щодо оплаченого завдання

Добридень!
Прошу дати відповідь з цього завдання. Просто дуже довго вона важить, а доопрацювання дуже потрібне.
PS Не хотів створювати нове завдання, але вирішення проблеми вже 1 місяць немає (((
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Чи можливо мова про налаштування "Експортувати дерево категорій з довідника" в дії "Експортувати продукти у форматі YML"?
Ця установка доступна в OS
03.09.2021, 15:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
Експортувати дерево категорій із довідника

Максиме, дякую за зворотний зв'язок!
На жаль, я не знаю як саме фахівець назвав це налаштування. Ми обговорювали, саме її рішення, але судячи з назви і те, що її раніше не було - думаю що це вона.
Єдиний момент, мені не зрозуміло, як вона працює, тому що є там чек-бокс чи його немає - фід як був таким таким він і залишився без змін. Так само, як зрозуміти з якого саме довідника (полів/стовпців) беруться дані? Чи могли б підказати?
03.09.2021, 16:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Єдиний момент, мені не зрозуміло, як вона працює, тому що є там чек-бокс чи його немає - фід як був таким таким він і залишився без змін. Так само, як зрозуміти з якого саме довідника (полів/стовпців) беруться дані? Чи могли б підказати?

Я передам це звернення до відповідального фахівця, який займався доопрацюванням - він вам відповість.
03.09.2021, 16:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:

Єдиний момент, мені не зрозуміло, як вона працює, тому що є там чек-бокс чи його немає - фід як був таким таким він і залишився без змін. Так само, як зрозуміти з якого саме довідника (полів/стовпців) беруться дані? Чи могли б підказати?

Я передам це звернення до відповідального фахівця, який займався доопрацюванням - він вам відповість.

Дякую! Чекатиму.
03.09.2021, 17:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:

Єдиний момент, мені не зрозуміло, як вона працює, тому що є там чек-бокс чи його немає - фід як був таким таким він і залишився без змін. Так само, як зрозуміти з якого саме довідника (полів/стовпців) беруться дані? Чи могли б підказати?

Я передам це звернення до відповідального фахівця, який займався доопрацюванням - він вам відповість.

Максиме, підкажіть, чи є якась інформація?
06.09.2021, 16:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
Максиме, підкажіть, чи є якась інформація?

Максиме, підкажіть, чи є якась інформація?
13.09.2021, 13:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар