1b.app
Скопійоване посилання -
Поділіться досвідом і, можливо, дайте мудру пораду.
У нас коробка, не переходжу на OS через те, що у нас зараз активний сезон і я не можу ризикувати тим функціоналом, який є, це може зупинити роботу.
Питання 1: перехід здійснюється паралельно? Тобто. є існуюча версія і є версія для переходу, де можна все перевірити і вже після цього перестрибнути на нову версію або це різкий перехід з влаштуванням помилок по ходу справи
Питання 2/рада. У нас + 9 нових точок до 30.11, якщо перехід на OS різкий і тягне за собою ризики, то там треба докуповувати коробку, а це зараз 1000$/користувач, це збільшить витрати франчайзі що дуже погано (особливо враховуючи те що на одну точку потрібно 2- 3 доступу), які є варіанти, можливо рішення використовувати доступ з різних ip щоб хоча б на одному точку де два співробітники не купувати 2 ліцензії і вони могли використовувати одну.
За допомогою інтеграторів розділила права доступу, тестуємо у себе, але знову ж таки не зрозуміло як це буде працювати на OS і мо
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Інно, добрий вечір!

Питання 1: перехід здійснюється паралельно? Тобто. є існуюча версія і є версія для переходу, де можна все перевірити і вже після цього перестрибнути на нову версію або це різкий перехід з влаштуванням помилок по ходу справи

За замовчуванням перехід здійснюється так:
- береться існуючий box
- бекапитися
- оновлюється
- автоматично встановлюються потрібні програми
- всі
Тобто один бокс оновлюється в один бік.
Назад дороги ніби немає.
ВАЖЛИВО: не можна зробити так, щоб була одна база, але два різні інтерфейси. Де співробітник вирішує з якого боксу ставити завдання, зі старого чи нового.
Опціонально можна зробити так:
1. робимо копію вашого onebox на іншу адресу
2. оновлюємо копію за процедурою вище
3. отримуємо два різні бокси: ви можете подивитися, що змінилося, чого не вистачає, прийняти рішення "тепер сидимо на новому або вже на старому". Якщо чогось не вистачає, замовляєте, допилюємо. Потім повторюємо процедуру, починаючи з пункту 1 заново.
16.08.2021, 21:38
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Нетудихати Інна писав/ла:
Питання 2/рада. У нас + 9 нових точок до 30.11, якщо перехід на OS різкий і тягне за собою ризики, то там треба докуповувати коробку, а це зараз 1000$/користувач, це збільшить витрати франчайзі що дуже погано (особливо враховуючи те що на одну точку потрібно 2- 3 доступу), які є варіанти, можливо рішення використовувати доступ з різних ip щоб хоча б на одному точку де два співробітники не купувати 2 ліцензії і вони могли використовувати одну.
За допомогою інтеграторів розділила права доступу, тестуємо у себе, але знову ж таки не зрозуміло як це буде працювати на OS і можливо потягне за собою низку дорогих доробок.
Я трохи засмучена тим що зараз з питанням масштабування у нас однf проблема це crm, зараз просто не бачу нормального варіанта щоб можна було працювати з новими точками без ризиків переходу або без величезних доплат за користувача в боксі. Хоча спочатку змінювала crm та доопрацьовувала функціонал під ідею розширення мережі та створення софту, який міг би це потягнути

Nota bene:
- наскільки мені відомо, продають ліцензії (активаційні ключі) зараз по 600-700$, а не $1000.
- допили до OS можна отримати безкоштовно - https://crm-onebox.com/ru/support/onebox-official-news/9231-snyati-vse-ograniche...
Тепер найцікавіше:
1. у старих OneBox налаштування прав доступу - це пекло. В OS - налаштування прав доступу легке, швидке і зрозуміле, інтерфейс зручніше, швидкість застосування прав доступу (ACL machine) в десятки разів швидше.
Розглянути переїзд на OS варто хоча б через права доступу. Вони там реально кращі.
2. У OneBox OS є програма Network - https://crm-onebox.com/ru/app/network/
Ми ще нормально про нього не розповідали, тож почну тут, з основної ідеї:
– у вас є головний офіс, є філії.
- На кожну філію ставиться свій OneBox. Хмарний або коробковий – не важливо. Головне, щоб окремий бокс, окремі сервери.
- Network дозволяє налаштувати правила синхронізації та обміну даними:
a. наприклад, потрібні ордери з філій - зливаються у центральний бокс. За ними синхронізуються всі коментарі (але не статуси).
b. у головному боксі ви налаштовуєте бізнес-процес (workflow), а потім копіюєте його у свої філії. Це дозволяє зробити тестування БП в одному боксі, а коли все гаразд - розкотити його на філії.
- на кожен окремий бокс призначається свій адмін (якщо треба), який може керувати своїм боксом. Про решту боксів він нічого не знає і дістатися до них ніяк не може.
Можливостей купа, але основна ідея полягає в тому, щоб будувати децентралізовану систему з боксів.
Немає єдиної точки відмови (все на різних серверах, віртуалках).
Немає єдиної точки людського фактора (локальні адміни не дістануться головного боксу).
Немає мікроменеджменту в управлінні (хоча не всі готові до такого).
Франшиза будується просто чудово.
16.08.2021, 21:50
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Нетудихати Інна писав/ла:
Питання 2/рада. У нас + 9 нових точок до 30.11, якщо перехід на OS різкий і тягне за собою ризики, то там треба докуповувати коробку, а це зараз 1000$/користувач, це збільшить витрати франчайзі що дуже погано (особливо враховуючи те що на одну точку потрібно 2- 3 доступу), які є варіанти, можливо рішення використовувати доступ з різних ip щоб хоча б на одному точку де два співробітники не купувати 2 ліцензії і вони могли використовувати одну.

Ще трохи про гроші:
Бажано все одно дотримуватись схеми, де в одного користувача є конкретний обліковий запис.
Ми свідомо щемимо купівлю коробок, щоб усі поступово переходили на хмару.
З хмарою ситуація набагато простіше і зрозуміліше:
Ви можете через партнерів зібрати індивідуальний тариф по хмарі. Так, все танцює від плюс-мінус 22-25$/user/month або $220-250/user/year.
Якщо у вас франчайзі потрібно 3 доступи - це максимум $75/month.
Враховуючи сказане вище про network, то ви можете вашим франчайзі видавати вже налаштований хмарний бокс, який синхронізується вашим головним боксом. І брати з них гроші за софт (reseller).
Ось наш sales-партнер, який вміє збирати такі тарифи - https://crm-onebox.com/ru/partner/teamsalesonebox/
Також незабаром для хмари з'явиться схема "за дані", де кількість користувачів – безліміт, але є ліміт за даними.
Наприклад, не більше 10Gb та не більше 5000 ордерів (цифри я зараз дуже умовно).
Ви можете під франчайзі ставити хмарні бокси, синхронізувати їх по network, бокси будуть для вас безкоштовними доти, доки франчайзі в нього не напхає даних. Потім треба буде платити за дані або перейти на тариф з оплатою за користувача.
Також хочу зазначити, що для мережі не важливо які саме бокси синхронізувати: коробку або хмару.
Ви можете свій "головний бокс" поставити коробкою, а франчайзі видавати хмарні.
Сподіваюся не заплутав вас :)
16.08.2021, 22:01
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим Здрастуйте, дякую за повну відповідь! Цей варіант нам підходить найбільше:

Miroshnichenko Maxim написав:
Опціонально можна зробити так:
1. робимо копію вашого onebox на іншу адресу
2. оновлюємо копію за процедурою вище
3. отримуємо два різні бокси: ви можете подивитися, що змінилося, чого не вистачає, прийняти рішення "тепер сидимо на новому або вже на старому". Якщо чогось не вистачає, замовляєте, допилюємо. Потім повторюємо процедуру, починаючи з пункту 1 заново.

Тому що я дуже переживаю, що при переході ми отримаємо щось нове і не зрозуміле, це може просто зупинити всі налагоджені процеси.

Miroshnichenko Maxim написав:
- наскільки мені відомо, продають ліцензії (активаційні ключі) зараз по 600-700$, а не $1000.

5.07 купувала ліцензію за 600$, менеджер мені сказала що це останній раз, коли я можу це зробити за цю суму і тепер тільки 1000$.
Для наших франчайзі і 600 $ це занадто, зараз багато хмарних crm під наш бізнес, які активно розвиваються за ціною 15-20 $ / місяць, тому перехід нам потрібен щоб дати ціну новим партнерам + - таку як у цих crm

Miroshnichenko Maxim написав:
1. у старих OneBox налаштування прав доступу - це пекло. В OS - налаштування прав доступу легке, швидке і зрозуміле, інтерфейс зручніше, швидкість застосування прав доступу (ACL machine) в десятки разів швидше.
Розглянути переїзд на OS варто хоча б через права доступу. Вони там реально кращі.

так підтримую, робили останній доробок з прав доступу, досить дорогу, але зараз у процесі роботи розумію що все одно є безліч "кишень"

Miroshnichenko Maxim написав:
2. У OneBox OS є програма Network - https://crm-onebox.com/ru/app/network/
Ми ще нормально про нього не розповідали, тож почну тут, з основної ідеї:
– у вас є головний офіс, є філії.
- На кожну філію ставиться свій OneBox. Хмарний або коробковий – не важливо. Головне, щоб окремий бокс, окремі сервери.
- Network дозволяє налаштувати правила синхронізації та обміну даними:
a. наприклад, потрібні ордери з філій - зливаються у центральний бокс. За ними синхронізуються всі коментарі (але не статуси).
b. у головному боксі ви налаштовуєте бізнес-процес (workflow), а потім копіюєте його у свої філії. Це дозволяє зробити тестування БП в одному боксі, а коли все гаразд - розкотити його на філії.
- на кожен окремий бокс призначається свій адмін (якщо треба), який може керувати своїм боксом. Про решту боксів він нічого не знає і дістатися до них ніяк не може.

так, під франшизу це ідеально

Miroshnichenko Maxim написав:
Також хочу зазначити, що для мережі не важливо які саме бокси синхронізувати: коробку або хмару.
Ви можете свій "головний бокс" поставити коробкою, а франчайзі видавати хмарні.

трохи заплуталася) зараз я так можу зробити? сама залишитися на коробці а для франчайзі зробити хмару з нашим функціоналом?
Щиро Дякую!
21.08.2021, 17:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Нетудихати Інна писав/ла:
трохи заплуталася) зараз я так можу зробити? сама залишитися на коробці а для франчайзі зробити хмару з нашим функціоналом?

так
21.08.2021, 18:08
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар