1b.app
Скопійоване посилання -

Яку зв'язку процесів-підпроцесів краще вибрати

Є питання щодо зв'язків процесів-підпроцесів.
Підкажіть, будь ласка, виходячи з практики, яку зв'язку краще вибрати.
Ситуація:
Потрібно доставити якусь кількість замовлень клієнтам, припустимо - 20 замовлень.
Створюється загальний процес доставки і він надається всім 20-ти замовленням як батьківський.
У процесі доставки формується загальний список замовлень і віддається кур'єру.
Коли кур'єр повертається, він повинен дати звіт: кому доставив, кого з клієнтів не застав,... і за кожним замовленням повернути підписані документи (накладну та ін.)
Ось тут виникає дилема, як краще зробити:
1.
Всю звітність від кур'єра завантажувати в процес доставки та звідси копіювати інформацію та документи у кожне окреме замовлення клієнта?
Але тут є ризик, що менеджер може помилятися та копіювати інформацію та документи не туди куди потрібно.
2.
Або краще зробити так, щоб у кожному замовленні клієнта створювалося підзавдання для звіту про доставку. І вже в окремих підзавданнях приклада
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

На мій погляд - обидва варіанти мають свої плюси та мінуси.
Варіант із батьківським процесом кур'єра, де він і веде звітність – гарний тим, що все в одному місці. Але якщо потрібно якісь документи завантажувати процеси клієнтів - тут може бути або ручний розподіл, або складність розуміння що куди.
Варіант зі звітністю кур'єра у відповідних підзавданнях хороша тим, що він може в кожне підзавдання завантажувати відповідний документ, а ви на замовлення клієнта просто налаштовуєте блок списку документів з показом документів підзавдань, або автоматизації копіювання документів з підпроцесу до батьківського. Єдиний мінус буде для кур'єра – йому потрібно буде замість додавання всієї звітності до 1 батьківського процесу – кожен звіт додати до відповідного.
Моя вам рекомендація – не ускладнюйте, намагайтеся налаштувати як вважаєте максимально просто для себе (як вам зручніше працювати).
28.01.2021, 16:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Спасибі за відповідь!
Так, я бачу всі ці плюси та мінуси. Тому хотілося отримати пораду виходячи з того, що, ймовірно, ваші фахівці багато разів налаштовували магазини з доставками своїм кур'єром.
І вже на практиці ви якийсь варіант напевно частіше використовуєте і саме його рекомендуєте клієнтам,
тому що вже знаєте який з них більш зручний (з урахуванням усіх мінусів та плюсів) саме для роботи, щоб співробітникам було зручніше, простіше та менше можливостей для помилок у процесі роботи.
PS. До речі, ось цієї можливості щодо відображення документів: "... а ви на замовлення клієнта просто налаштовуєте блок списку документів з показом документів підзавдання..."
немає у системі.
Чи я чогось не бачу.
В інтерфейсі, в "Списку документів", можна вибрати лише 3 варіанти виведення документів:
1. Поточного процесу,
2. Батьківського процесу,
3. Батьківського процесу та всіх дочірніх
А було б добре, якби ще був варіант "Поточний процес + усі його дочірні"
Чи не планується додати таку можливість?
29.01.2021, 17:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Dariya написав:
Так, я бачу всі ці плюси та мінуси. Тому хотілося отримати пораду виходячи з того, що, ймовірно, ваші фахівці багато разів налаштовували магазини з доставками своїм кур'єром.

З цим питанням слід звертатися безпосередньо до інтеграторів https://crm-onebox.com/ru/integrators/

В інтерфейсі, в "Списку документів", можна вибрати лише 3 варіанти виведення документів:
3. Батьківського процесу та всіх дочірніх

Ось це налаштування візьме батьківський і виведе його + всі його дочірні (поточний процес буде поточним)

А було б добре, якби ще був варіант "Поточний процес + усі його дочірні"

це можна доопрацювати - займе 1 годину
01.02.2021, 16:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Зрозуміло, дякую! Я роблю ці налаштування для клієнта. Може пізніше замовимо доопрацювання.
04.02.2021, 08:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар