1b.app
Скопійоване посилання -

Звук при новому сповіщенні

Раніше була можливість завантажити свій аудіо файл і він програвався при новому сповіщенні.
Потрібна така функція в ОС, вже 2 клієнти просили, та і взагалі, всі хто з бітріксу, мабуть, таку штуку хочуть.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

я пам'ятаю, що таке раніше робив, але не бачу цього в mvp. Не підкажеш де зараз можна ці налаштування глянути, щоб зачепиться?
22.09.2022, 13:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрій, ще як варіант, я раніше створював завдання на тему "Доробка: дія з відтворення звуку" - https://1b.app/ru/forum/business-processes/15315-dorabotka-deystvie-po-vosproizv...
Якщо раптом цікаво.
22.09.2022, 13:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
я пам'ятаю, що таке раніше робив, але не бачу цього в mvp. Не підкажеш де зараз можна ці налаштування глянути, щоб зачепиться?

Налаштування "Аудіофайл, який програватиметься при появі нового повідомлення"
У розділі "Зовнішній вигляд в адмін-панелі" Налаштування системи - інше
22.09.2022, 14:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

бачу, дякую.
5ч займе зробити таке. Я б ще додав можливість кожному користувачеві своє аудіо закидати.
22.09.2022, 14:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

bu
OneBox production написав:
бачу, дякую.
5ч займе зробити таке. Я б ще додав можливість кожному користувачеві своє аудіо закидати.

Якщо багато співробітників, то треба всім ставити.
Було ю добре, аби можна було одне для всіх і як альтернатива кожному своє
22.09.2022, 15:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ну я так і думав, щоб одне для всіх як було раніше + додаткове кожному своє, якщо потрібно кастомне
23.09.2022, 10:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар