1b.app
Скопійоване посилання -

Налаштування поля продукту

Вітаю!
Чи є можливість налаштувати основне поле продукту "Дроблення" (product.product_divisibility), так, щоб кількість була числовим значенням, без крапки й нулів?
Зі значення "1.000" у значення "1"?
Потрібно для вигрузки в yml для Prom. (Вигрузка в xls не підходить). Зараз значення не підходить, бо пром не зчитує його як числове значення.
Бокс https://os.strikeshop.ua/

Відповіді:

1. Ви можете копіювати якоюсь процедурою значення в допполі та заокруглювати до 1 знака
2. Можна зробити за 1ч поле к-ть на складі, тільки щоб було ціле число а не дробове.
06.09.2023, 21:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую! Можна детальніше про процедуру?
06.09.2023, 22:33

так, заходьте до списку автоматизації для продуктів, шукайте що те, що Вам допоможе)) На жаль я не знаю їх усіх напам'ять і мені доведеться так само заходити і шукати.
06.09.2023, 23:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, наче як знайшла відповідну дію)
Тепер нове питання, яка змінна до Кількості на складі або Залишкам на складах? В переліку змінних до листів і процесів цього немає.
07.09.2023, 10:02

поділіться назвою дії, тоді буде трохи простіше подивитися які там є змінні
07.09.2023, 11:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Автоматичні дії на хвилину - "Записати значення в полі продукту в залежності від виконання умов".
Змінна [product_count] не працює(
07.09.2023, 11:23

дію Порахувати значення за формулою та записати у вказане поле
Доступні змінні->[storaged] - Кількість на складі
07.09.2023, 11:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Не знаходжу цю дію "Порахувати значення за формулою та записати у вказане поле". Де вона має бути? В автоматичних діях на хвилину/годину/день? В автоматизації для продуктів?
07.09.2023, 11:47

Знайшла в автоматичних для продуктів — Дії при збереженні в картці продукту. Дія спрацьовує, але ж мені потрібно щоб кількість на складі записувалася в додаткове само по собі, раз в кілька хвилин, максимум годину. А не тільки в тих продуктах де було натиснуто "Зберегти".
07.09.2023, 11:56

при зміні до-во складі воно має змінюватися само. Візьміть інший продукт і оприбуткуйте 1шт на склад, перегляньте результат.
07.09.2023, 12:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, спробую
07.09.2023, 12:30

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар