1b.app
Скопійоване посилання -

Не працює експорт товару і не надходять звіти по імпорту

Доброго дня!
Не працює експорт товару. Висить з 03.07 "inprocess"
Зараз знову спробувала вивантажити - та ж сама ситуація.

Також по імпорту питання - коли імпортуємо товар, не приходить на електронну пошту звіт по імпорту. Бачимо, наприклад, що є якась помилка, а подивитись по якому саме товару можливості немає.

В чому причина?

Відповіді:

Швидше за все крон не допрацьовує, дайте посилання на Ваш бокс, в якому не працює
06.07.2023, 15:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


додав пам'яті, спробуйте зробити експорт або імпорт зараз
07.07.2023, 17:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Хм, цікаво)
Спробувала зробити експорт на тому ж налаштуванні, що й попередні рази, статус "inprocess", так і висить.

Потім спробувала ще раз зробити експорт, але не обирала вже той шаблон для експорту, що був, а зробила новий. і експорт спрацював.

Тобто глюк виникає саме тоді, коли обираю вже створений раніше шаблон експорту. Ну я його просто видалю тоді і створю новий такий же.

По імпорту - він працює, і схоже, що і працював, але так і не надходить звіт у вигляді файлу по завантаженим продуктам. Немає можливості проаналізувати, по яким товарам були помилки при імпорті.
09.07.2023, 01:07

Експорт таки не працює, але я тільки зрозуміла, коли саме не працюєте, коли намагаюся вивантажити фільтри та їх значення.
13.07.2023, 14:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Наталія написав:
Щодо імпорту – він працює, і схоже, що й працював, але так і не надходить звіт у вигляді файлу із завантажених продуктів. Немає можливості проаналізувати, за якими товарами були помилки під час імпорту.

Тому вже розібралися, питання закрите
13.07.2023, 18:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Наталья писал/а:
Експорт таки не працює, але я тільки зрозуміла, коли саме не працюєте, коли намагаюся вивантажити фільтри та їх значення.

вероятно у Вас много фильтров и крон падает
13.07.2023, 19:17

Так, ви праві. Це я вже трохи туплю))) Сиджу і думаю, а навіщо я взагалі вивантажую фільтри по декільком категоріям???... Це налаштування потрібно мені для однієї підкатегорії ,і в даному випадку все працює (перевірила).
Хотіла вивантажити для всього товару лише декілька полів, автоматом обрала стандартне налаштування для експорту (разом із фільтрами), побачила, що висить, і сама собі створила проблему.
Дякую! То мені вже у відпустку пора...
14.07.2023, 00:45

Будь ласка.
ps Відпустка це завжди добре))
14.07.2023, 11:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар