1b.app
Скопійоване посилання -

Оцініть доопрацювання - Товар закінчився/з'явився на складі - створити бізнес-процес.

у процесі проведення товарного бізнесу та підтримки актуальної наявності товару в рекламі, повідомлення Клієнтам та постійним партнерам про те, що товар з'явився/закінчився, потрібен функціонал, що робить Повідомлення та створює бізнес процес для підлеглих (маркетологів) про те, що з'явився на складі товар, тобто. його залишок з 0 змінився на більше 1. або Товар закінчився - залишок став 0. Або функціонал мінімального резерву продуктів на складі, товару менше ніж мінімальний резерв., але мінімальний резерв дуже обмежений і незручний і не застосовується до такої функції, яку я описую.
Потрібна дія, яка могла б створювати бізнес процеси в залежності від стану залишку на складі.
1- побільшало 1.
2- стало менше 1,
3- стало менше мінімальний резерв або вказане число
Дія у годинній Автоматизації з можливістю вказувати час перевірки (щоб зменшити навантаження на сервер) або ІНША реалізація, головне своєчасне повідомлення про наявність товарних запасів.
Застосовність така: продався ост
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

дана дія займе близько 5 годин
01.10.2020, 22:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор OneBox CTO написав:
дана дія займе близько 5 годин

опишіть будь ласка у якому вигляді його реалізуєте, базово мене влаштовує. і може братися годинник з мого балансу у мене 4-5 годин доробок на балансі.
02.10.2020, 10:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович
Клієнт писав/ла:
Устименко Ігор OneBox CTO написав: дана дія займе близько 5 годин. і може братися годинник з мого балансу у мене 4-5 годин доробок на балансі.

Це буде автоматична дія раз на годину, в якій налаштовується
- за якими складами перевіряти
- який тип перевірки (- побільшало 1.- поменшало 1,- поменшало мінімальний резерв чи зазначене число)
- Вибір часу запуску дії
- вказівка назви процесу, на який буде створено
- вказівка БП та статусу в якому створювати процес
- вибір відповідального на кого ставити процес
- налаштування чи додавати знайдені продукти в продукти створеного процесу
02.10.2020, 11:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор OneBox CTO написав:
Таровик Дмитро Миколайович Клієнт писав/ла: Устименко Ігор OneBox CTO писав/ла: ця дія займе близько 5 годин. і може братися годинник з мого балансу у мене 4-5 годин доробок на балансі. менше мінімальний резерв або вказане число) - Вибір часу запуску дії - вказівка назви процесу на який буде створено - вказівка БП і статусу в якому створювати процес - вибір відповідального на кого ставити процес - налаштування чи додавати знайдені продукти в продукти створеного процесу

Базово норм, уточнення: перевірку з додаткового поля робити щоб могло також. у мене наприклад паспорта продуктів кількість для вивантаження прораховується в додаткове поле, відповідно до наявності комплектуючих.
та щоб разово перевіряло. Мені щось пробували налаштувати з мінімальним резервом, але проблема в тому, що воно щогодини надсилало ПОВНИЙ список чого більше 1, і чого менше 1. а суть цієї функції саме надіслати ті товари, які з останньої перевірки додалися або закінчилися. Якщо воно в процес додаватиме товари яких просто немає або з'явилися то це будуть завдання з сотнями товарів, це не те, це не підходить. зав'язка дії має бути саме на факті зміни наявності на складі за період часу від останньої перевірки. Якщо перевірка кожний 4 години наприклад виставиться, то перевіряються тільки ті товари, які за ці 4 години з'явилися/зникли з наявності.
головне, щоб воно не ліпило всі товари в процес яких немає в наявності загалом, а саме за період.
02.10.2020, 11:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

мене це цікавить, напишіть відповідь на уточнення
06.10.2020, 22:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович
Клієнт писав/ла:
Устименко Ігор OneBox CTO написав:Таровик Дмитро МиколайовичКлієнт написав:Устименко Ігор OneBox CTO написав:дана дія займе близько 5 годинопишіть будь ласка в якому вигляді його реалізуєте, базово мене влаштовує. і може братися годинник з мого балансу у мене 4-5 годин доробок на балансі. менше мінімальний резерв або вказане число) - Вибір часу запуску дії - вказівка назви процесу на який буде створено - вказівка БП і статусу в якому створювати процес - вибір відповідального на кого ставити процес - налаштування чи додавати знайдені продукти в продукти створеного процесу Базово норм, уточнення: перевірку з додаткового поля робити щоб могло також. у мене наприклад паспорта продуктів кількість для вивантаження прораховується в додаткове поле, відповідно до наявності комплектуючих. та щоб разово перевіряло. Мені щось пробували налаштувати з мінімальним резервом, але проблема в тому, що воно щогодини надсилало ПОВНИЙ список чого більше 1, і чого менше 1. а суть цієї функції саме надіслати ті товари, які з останньої перевірки додалися або закінчилися. Якщо воно в процес додаватиме товари яких просто немає або з'явилися то це будуть завдання з сотнями товарів, це не те, це не підходить. зав'язка дії має бути саме на факті зміни наявності на складі за період часу від останньої перевірки. Якщо перевірка кожний 4 години наприклад виставиться, то перевіряються тільки ті товари, які за ці 4 години з'явилися/зникли з наявності. головне, щоб воно не ліпило всі товари в процес яких немає в наявності загалом, а саме за період.

з урахуванням періоду +1год до оцінки
в іншому зрозуміло
06.10.2020, 22:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор OneBox CTO написав:
Таровик Дмитро Миколайович Клієнт написав: Устименко Ігор OneBox CTO написав: Таровик Дмитро Миколайович Клієнт написав: Устименко Ігор OneBox CTO написав: дана дія займе близько 5 годин опишіть будь-ласка в якому вигляді його реалізу. і може братися годинник з мого балансу у мене 4-5 годин доробок на балансі. менше мінімальний резерв або вказане число) - Вибір часу запуску дії - вказівка назви процесу на який буде створено - вказівка БП і статусу в якому створювати процес - вибір відповідального на кого ставити процес - налаштування чи додавати знайдені продукти в продукти створеного процесу Базово норм, уточнення: перевірку з додаткового поля робити щоб могло також. у мене наприклад паспорта продуктів кількість для вивантаження прораховується в додаткове поле, відповідно до наявності комплектуючих. та щоб разово перевіряло. Мені щось пробували налаштувати з мінімальним резервом, але проблема в тому, що воно щогодини надсилало ПОВНИЙ список чого більше 1, і чого менше 1. а суть цієї функції саме надіслати ті товари, які з останньої перевірки додалися або закінчилися. Якщо воно в процес додаватиме товари яких просто немає або з'явилися то це будуть завдання з сотнями товарів, це не те, це не підходить. зав'язка дії має бути саме на факті зміни наявності на складі за період часу від останньої перевірки. Якщо перевірка кожний 4 години наприклад виставиться, то перевіряються тільки ті товари, які за ці 4 години з'явилися/зникли з наявності. головне щоб воно не ліпило всі товари в процес яких немає в наявності загалом, а саме за період.

виставляйте рахунок
06.10.2020, 23:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

коли буде готове доопрацювання?
12.10.2020, 13:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович
Клієнт писав/ла:
коли буде готове доопрацювання?

її вже зробили
зараз тестують
12.10.2020, 13:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор OneBox CTO написав:
Таровик Дмитро Миколайович Клієнт писав/ла: коли буде готова доопрацювання? Її вже зробили зараз тестують

ОК чекаємо
12.10.2020, 13:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар