1b.app
Скопійоване посилання -

Не відображаються поля при імпорті товарів з ексель із раніше збережених шаблонів

При імпорті товарів через ексель не знаходить "Назва категорії продукту" (скрин 1), колонка була раніше задана у шаблоні. Сюди я записував назву категорії, в яку повинен потрапити новий товар. Раніше ви це вже виправили в експорті. Там вона теж пропадала, але тепер є (скрин 2). Мені порадили встановити програму мультимовність, але вона не вирішила цієї проблеми. Так з'явилося "Назва категорії продукту (ua)", але я так розумію це просто друга назва категорій українською. Я його не використовую, доки не потрібно. Поверніть будь ласка, як було раніше, до вчорашнього збою. Щоб я міг повернути в старий шаблон для імпорту поля, що мені потрібні - "Назва категорії продукту"
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

uabumerang@gmail.com написав:
При імпорті товарів через ексель не знаходить "Назва категорії продукту" (скрин 1), колонка була раніше задана у шаблоні. Сюди я записував назву категорії, в яку повинен потрапити новий товар. Раніше ви це вже виправили в експорті. Там вона теж пропадала, але тепер є (скрин

При імпорті слід використовувати поле "Категорія продукту"
А чому саме шукати потрібно вказувати в тонких налаштуваннях
11.10.2022, 11:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

uabumerang@gmail.com написав:
Поверніть будь ласка, як було раніше, до вчорашнього збою. Щоб я міг повернути в старий шаблон для імпорту поля, що мені потрібні - "Назва категорії продукту"

Такого поля ніколи не було в імпорті, хоча можливо років 8 тому у перших версіях, але останніх 8 років точно не було.
11.10.2022, 11:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ярина
Іменна ліцензія
імпорт робили саме так, як ти кажеш. зберегли шаблон, яким швидко підтягували назви колонок. перевірила, вже підтягується категорія
11.10.2022, 12:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
То що, проблему вирішено?
11.10.2022, 12:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ні не віришена. Не знаходиться
12.10.2022, 09:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ярина
Іменна ліцензія

uabumerang@gmail.com написав:
Ні не віришена. Не знаходиться

значення "Назва категорії продукту" для колонки встановлюється під час експорту. а Вам потрібний імпорт. для цього вибирайте "Категорія продукту".
12.10.2022, 10:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Спробував. Дякую працює
12.10.2022, 10:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар