1b.app
Скопійоване посилання -

На підставі одного значення фільтра - вставити інше значення в інший фільтр

Діти, потрібно допомогти вирішити завдання. Підозрюю, що треба робити доопрацювання.
Ціль: на підставі значення одного фільтра продукту, потрібно знайти інше значення в певному довіднику і вставити його в той самий продукт тільки в інший фільтр.
Наприклад: є фільтр "Колір товару" (id 1111) зі значенням "Пурпурний". Ця нова дія повинна знайти це значення в довіднику "Стовпець А" і взяти інше значення ("Фіолетовий") в іншому "Стовпці Б" по цьому ж рядку і вставити його у фільтр "Колір" (id 3333).
Наразі існує схожа дія "Заповнити додаткове поле на підставі додаткових полів та даних довідника" яка знаходиться в "Автоматизація для продуктів", але вона працює тільки для "додаткових полів продукту". Було б зручно, якби він працював у розрізі фільтрів.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Використовуйте цю дію
Вона додасть фільтр на основі додаткового поля
23.09.2022, 11:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Додаткове поле потрібно пов'язати з фільтром
23.09.2022, 11:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP написав:
Використовуйте цю дію
Вона додасть фільтр на основі додаткового поля

Добридень! Дякую за інформацію, але на скільки я бачу, ця дія працює для процесів, а мені потрібно саме для "автоматизації для продуктів".
23.09.2022, 11:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Юрченко Роман Сергійович написав:
Добридень! Дякую за інформацію, але на скільки я бачу, ця дія працює для процесів, а мені потрібно саме для "автоматизації для продуктів".

Ви спочатку спробуйте, воно працює саме для продуктів, у процесів немає характеристик
23.09.2022, 12:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Наразі існує схожа дія "Заповнити додаткове поле на підставі додаткових полів та даних довідника" яка знаходиться в "Автоматизація для продуктів", але вона працює тільки для "додаткових полів продукту". Було б зручно, якби він працював ще у розрізі фільтрів

Можна допрацювати в цю настройку який фільтр додати (селектор серед доступних фільтрів). Якщо вам такий варіант підійде – це займе 2год.
20.10.2022, 17:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Можна допрацювати в цю настройку який фільтр додати (селектор серед доступних фільтрів). Якщо вам такий варіант підійде – це займе 2год.

Тобто буде можливість вибрати фільтр від куди брати і фільтр куди вставляти?
20.10.2022, 18:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Можна допрацювати в цю настройку який фільтр додати (селектор серед доступних фільтрів). Якщо вам такий варіант підійде – це займе 2год.

Максиме, могли б відповісти на моє запитання?
01.11.2022, 14:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Можна допрацювати в цю настройку який фільтр додати (селектор серед доступних фільтрів). Якщо вам такий варіант підійде – це займе 2год.

Максиме, питання актуальне. Прошу дати відповідь
06.12.2022, 20:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар