1b.app
Скопійоване посилання -

Не підтягуються залишки

Добрий день. Останнє оприбуткування товарів відбулося 5 лютого, відтоді нема руху. Підкажіть, будь ласка, що сталося і чому не відбувається рух товарів. Файли всі сформовані, можливо, необхідно перевірити базу даних, чи не закінчилися ідентифікатори таблиці кошика оприбуткування/списання залишків. Обнулити та запустити заново. https://siverprod.com.ua/
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. На жаль я не присвячений у всі тонкощі всіх проектів. Підкажіть на підставі якої дії/api/функціоналу повинні додаватись нові рухи товарів? Як ви додаєте складські операції?
08.02.2022, 12:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ми не додаємо операції, вони відбуваються автоматично
08.02.2022, 12:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Автоматично на підставі чого? Якщо щось робиться автоматично, значить щось десь налаштоване, щоб це працювало. Що і де у вас налаштовано, щоб створювалися складські операції?
08.02.2022, 12:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

автоматичні дії раз на годину потрібно перевірити забирає бокс файли з нашого сервера по FTP. якщо забирає, то чому не формуються рухи товару. файли сформовані, можливо, потрібно перевірити крон, відпрацьовують дії чи ні
08.02.2022, 12:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Виправив проблему.

Катерина писав/ла:
чи не закінчилися ідентифікатори у таблиці кошика оприбуткування/списання залишків.

щось мені підказує що ви могли це зробити самі раз знаєте такі подробиці)
08.02.2022, 13:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Підкажіть, будь ласка, як нам це можна зробити) Просто така проблема виникає не вперше, а ми не знаємо, як її виправити.
08.02.2022, 14:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у таблиці shopstoragebasket якщо вона порожня і закінчився автоінкремент поставити число автоінкремента в 1
08.02.2022, 15:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Підкажіть, будь ласка, Де знаходиться ця таблиця на vps сервері?
08.02.2022, 16:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо ви не розумієте де лежить база даних і як у неї потрапити краще туди не заходити, тому що можете щось зламати. Якщо ви погодитеся перевести бокс на версію os, я зможу безкоштовно вирішити ваше питання на рівні коду, щоб таке більше не повторювалося. Вас влаштує таке вирішення питання?
08.02.2022, 17:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Знову нічого не працює. Останнє прибуткування сталося 2022-02-08 13:52:57 і все знову зупинилося. Не відбувається ні списання товарів, ні їх оприбуткування
09.02.2022, 09:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я подивлюсь сьогодні чому так відбувається
09.02.2022, 13:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наскільки я бачу оприбуткування є. Наприклад, останнє було сьогодні https://siverprod.com.ua/admin/shop/storage/motion/17205589/?productid=
10.02.2022, 15:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар