1b.app
Скопійоване посилання -

OS: Не працює імпорт фільтрів продуктів "Імпорт Excel"

Діти тільки що помітив, що не працює імпорт фільтрів продуктів "Імпорт Excel".
Відео прикладаю
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Роман - на відео не видно структури вашого ексель файлу
16.11.2021, 12:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сусяк Ігор
Інтегратор
Integrator.com.ua написав:
Роман - на відео не видно структури вашого ексель файлу

Ігор, нижче скрін і сам файл
16.11.2021, 13:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
зможу перевірити 2 ваші питання ввечері
16.11.2021, 13:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
перевіривши, при експорті фільтру типу "випадаючий список" є всі значення фільтра - тут прибл.
але не спрацьовує імпорт, питання до розробників:
1. при експорті фільтрів не експортує більше 50 фільтрів, максимум 1 сторінка (зараз у клієнта є 4 сторінки)
2. не створюються нові фільтри при імпорті фільтрів так (скрін1) з файлом формату (прикріпивши ProductFilters.xls )
17.11.2021, 10:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня
1 так, експорт доступний лише виділених рядків
2 імпорт фільтрів підправлений, на даний момент фільтр буде створюватися за умови, що такий не знайдений. Запис для оновлення шукається по колонці ID. Додаватися/оновлюватись будуть усі колонки які вказані у файлі, тому рекомендую завантажувати файл тільки з тими даними, які вам необхідні (наприклад колонку select краще не завантажувати)
17.11.2021, 16:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Марія
OneBox production написав:
1 так, експорт доступний лише виділених рядків

Це якась помилка? Чи можна це виправити?

Марія
OneBox production написав:
2 імпорт фільтрів підправлений, на даний момент фільтр буде створюватися за умови, що такий не знайдений. Запис для оновлення шукається по колонці ID. Додаватися/оновлюватись будуть усі колонки які вказані у файлі, тому рекомендую завантажувати файл тільки з тими даними, які вам необхідні (наприклад колонку select краще не завантажувати)

Хочу уточнити:
1) При імпорті файлу з новими фільтрами, потрібно щоб стовпець "id" був порожнім, а якщо я хочу оновити існуючий фільтр (будь то його назва або характеристики) мені потрібно вказувати "id" цього фільтра. Правильно?
2) Під виразом "завантажувати" ви маєте на увазі: залишати комірки порожніми чи зовсім видалити непотрібні стовпці?
24.11.2021, 23:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Це якась помилка? Чи можна це виправити?

не помилка, можна доопрацювати

Юрченко Роман Сергійович написав:
1) При імпорті файлу з новими фільтрами, потрібно щоб стовпець "id" був порожнім, а якщо я хочу оновити існуючий фільтр (будь то його назва або характеристики) мені потрібно вказувати "id" цього фільтра. Правильно?

вірно

Юрченко Роман Сергійович написав:
2) Під виразом "завантажувати" ви маєте на увазі: залишати комірки порожніми чи зовсім видалити непотрібні стовпці?

видалити непотрібні стовпці з файлу, які ви хочете завантажити
25.11.2021, 13:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар