1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Вибрати існуюче зображення

Як можна додати до картки продукту зображення, яке вже є в системі, щоб не дублювати файли?
Якщо зараз це неможливо, то чи реально додати кнопку "вибрати зображення з існуючих"?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Як можна додати до картки продукту зображення, яке вже є в системі, щоб не дублювати файли?

Ніяк. Крім того, файли з однаковим вмістом фізично не дублюються.

Якщо зараз це неможливо, то чи реально додати кнопку "вибрати зображення з існуючих"?

Так, але не думаю що цим зручно буде користуватися - файлів багато.
Якщо у вас є пропозиція як зробити це оптимально, щоб було зручно користуватися – ви можете скласти технічне завдання – ми надамо його оцінку.
12.11.2021, 17:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
У мене є.
У текстових редакторах є кнопка "Вставити/редагувати зображення"
Можна зробити щось подібне, але необхідно, щоб ця кнопка відкривала усі зображення, які колись були додані в товари. Хоча я не уявляю, як серед них потім вибрати потрібне. Для таких дій потрібно робити аналог файлового менеджера
12.11.2021, 17:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Можна зробити щось подібне, але необхідно, щоб ця кнопка відкривала усі зображення, які колись були додані в товари. Хоча я не уявляю, як серед них потім вибрати потрібне. Для таких дій потрібно робити аналог файлового менеджера

:))) ось і я про те, що тут потрібно щось зручне
може бути зручніше спочатку пошук продукту (щоб вивести його фото), а потім вибрати якісь скопіювати в поточний продукт.
загалом усі охочі нехай пропонують свої варіанти, які вважають найбільш зручними - а там вибиратиме/об'єднуватиме ідеї
15.11.2021, 16:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Можна зробити щось подібне, але необхідно, щоб ця кнопка відкривала усі зображення, які колись були додані в товари. Хоча я не уявляю, як серед них потім вибрати потрібне. Для таких дій потрібно робити аналог файлового менеджера

:))) ось і я про те, що тут потрібно щось зручне
може бути зручніше спочатку пошук продукту (щоб вивести його фото), а потім вибрати якісь скопіювати в поточний продукт.
загалом усі охочі нехай пропонують свої варіанти, які вважають найбільш зручними - а там вибиратиме/об'єднуватиме ідеї

ваша ідея гарна,
кнопка "скопіювати зображення з іншого продукту" і вводимо його id або назву, і після цього відкривається редактор зображення, де можна його кропнути, при необхідності.
До речі зараз при додаванні файлу через url не відкривається редактор, щоб кропнути зображення, хоча це було б зручно.
16.11.2021, 10:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


кнопка "скопіювати зображення з іншого продукту" і вводимо його id або назву, і після цього відкривається редактор зображення, де можна його кропнути, при необхідності.

Навскідку проста версія даного функціоналу в реалізації займе порядку 8ч
16.11.2021, 16:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

кнопка "скопіювати зображення з іншого продукту" і вводимо його id або назву, і після цього відкривається редактор зображення, де можна його кропнути, при необхідності.

Навскідку проста версія даного функціоналу в реалізації займе порядку 8ч

ох блін. мабуть функціонал поки не буде реалізовано
16.11.2021, 17:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар