1b.app
Скопійоване посилання -

Встановлення спеціальних цін для груп клієнтів з урахуванням категорії та бренду

Доброго дня! Нам робили таке доопрацювання https://crm-onebox.com/ru/support/orders/1908-spetsialnie-tseni-dlya-klienta-s-u...
1.Хотілося б встановлювати спеціальні ціни з урахуванням категорій та бренду не тільки для конкретного клієнта, а й для групи. Наприклад додати блок спеціальних цін у налаштуваннях групи. Чи це можливо?
2. Як налаштувати процес таким чином, щоб спеціальна ціна відображалася не як Вартість з урахуванням знижки, а як стовпчик Вартість без знижки, Знижка у %, Вартість з урахуванням знижки. Клієнти звикли орієнтуватися на розмір знижки у відсотках, тому вартість зі знижкою без відображення відсотка бентежить. Ось зразок https://prnt.sc/wjo714
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

1. Це можливо, але це ускладнить вам життя. Прямо зараз у вас вартість може бути з 3-4 джерел, додасться група - у користувача 5 груп, у кожної свої спец. ціни. Ви заплутаєтеся і через півроку, наприклад ніяк не зрозумієте, звідки ж підтягнуло конкретну ціну і чому. Тому ціни краще проставляти індивідуально.
2. Для цього доведеться переписувати стать послуги ціни. Мені здається буде швидше вам якщо ви виведете собі доп. поле продукту процесу і в нього процедурами записуватимете знижку за формулою: ціна продукту з картки/ціну з товару
11.01.2021, 10:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Здрастуйте, Дмитре! Спасибі за відповідь! За першим пунктом незручно, але логічно.
За другим пунктом не зовсім зрозуміло. Це стосується всіх видів знижок?
11.01.2021, 11:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так як я описав я думаю, ви зможете зробити для всіх видів знижок, які ви можете давати для продукту в замовленні. Ви ж фактично порівнюватимете ціну з картки товару стандартну з ціною в замовленні
11.01.2021, 11:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар