1b.app
Скопійоване посилання -

Ширина колонок таблиці замовлень. OS

Можна щось зробити з таблицею замовлень, щоб колонки або мали фіксовану ширину або можна було налаштувати кожну колонку окремо?
Бо зараз не зрозуміло, як це відображається.
ПІБ клієнта розбивається на три рядки, а автор чомусь однією строчкою - займає половину всього простору.
Теж саме з назвою і способом доставки, оплати.
Якось це можна організувати та уніфікувати?
https://zhiraf.crm-onebox.com/app/workflowtype-order/
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Наскільки я пам'ятаю, ширина стовпця залежить від максимальної довжини інформації, яка в ньому знаходиться. Якщо колонок небагато, таблиця додатково розтягується всю сторінку. Налаштувань по ширині кожної колонки, наскільки я пам'ятаю, ні
24.05.2022, 15:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Деякі дані переносять - деякі не переносяться.
Чи можна зробити щоб переносилося скрізь, чи була можливість задавати ширину?
24.05.2022, 15:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Можна налаштувати в якій можна задавати статичну ширину кожної колонки в пікселях. Але в такому випадку всі колонки будуть рівно зазначеної ширини і вам доведеться для кожної колонки цю ширину регулювати. Якщо ширини у якоїсь колонки не буде, вона стане дефолтної ширини. Займе доопрацювання близько 6ч.
24.05.2022, 16:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
Добрий день. Наскільки я пам'ятаю, ширина стовпця залежить від максимальної довжини інформації, яка в ньому знаходиться. Якщо колонок небагато, таблиця додатково розтягується всю сторінку. Налаштувань по ширині кожної колонки, наскільки я пам'ятаю, ні

Доброго дня! Ні таблиця розтягується незалежно від кількості колонок. У мене проблеми в тому, що їх багато, і вони не містяться. А таблиця у своїй розтягнута. Навіщо розтягувати кожну назву в рядок? Чому не можна зробити так, щоб написи переносилися, як це було у старій версії?
24.05.2022, 17:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
Добрий день. Наскільки я пам'ятаю, ширина стовпця залежить від максимальної довжини інформації, яка в ньому знаходиться. Якщо колонок небагато, таблиця додатково розтягується всю сторінку. Налаштувань по ширині кожної колонки, наскільки я пам'ятаю, ні

Ось як було раніше
А ось як зараз
24.05.2022, 17:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
Добрий день. Наскільки я пам'ятаю, ширина стовпця залежить від максимальної довжини інформації, яка в ньому знаходиться. Якщо колонок небагато, таблиця додатково розтягується всю сторінку. Налаштувань по ширині кожної колонки, наскільки я пам'ятаю, ні

Навіщо це пусте місце? Зробіть так, як було і все.
24.05.2022, 17:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

теж стикаюся з цією проблемою, дуже банальний функціонал, який потрібен АБСОЛЮТНО ВСІМ. навіть не міг припустити, що при такому фокусі на налаштування інтерфейсів не можна редагувати ширину стовпця, плюс за додавання функціоналу
16.07.2022, 15:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

вам виставити рахунки по 2 години на трьох?
16.07.2022, 17:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

#156508
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Нам теж необхідно вирішити цю проблему! Таблиця розтягнута, текст не переноситься, дуже незручно порівняно з попередньою версією
20.12.2022, 21:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Рішення та оцінка цього рішення є вищою. Вам виставити рахунок з даного доопрацювання?
21.12.2022, 16:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар