1b.app
Скопійоване посилання -

Чому не спрацьовує фільтр поштою в контактах

Ось фільтр https://testonebox.crm-onebox.com/admin/shop/users/contact-mode-listing/mode/?gr... =&filterdistrict=&filtercity=&filterstreet=&filterlogin=&filtertags=&filtercomment=&filterdistribution=&filtercontractorid=&filtermanagerid=&filtercreatorid=&notordertype=&filterlevel=&filtercdatefrom=&filtercdateto=&page=
Роблю спробу відфільтрувати контакти у яких у назві пошти є "test" але чомусь показує всі контакти, чому ?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

тому що пошук йде по точному збігу пошти, а не входження слова test
06.02.2021, 15:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
тому що пошук йде по точному збігу пошти, а не входження слова test

1. Чому при вході до системи написало ?
Ваш OneBox
testonebox.crm-onebox.com
вимкнено
2. При пошуку контакту по телефону якщо ввели частину телефону, то показує порожнечу (тобто нуль контактів), при введенні пошти навпаки показує всіх, чому немає єдиної логіки в пошуку по полях, які знаходяться поруч
3. А чому не шукає по частковому збігу (це як то не зручно, якщо нам потрібно вибрати наприклад клієнтом з доменом "gmail.com" то виходить це зробити бо швидко не можна)?
07.02.2021, 14:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тестер
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
тому що пошук йде по точному збігу пошти, а не входження слова test

1. Чому при вході до системи написало ?
Ваш OneBox
testonebox.crm-onebox.com
вимкнено
2. При пошуку контакту по телефону якщо ввели частину телефону, то показує порожнечу (тобто нуль контактів), при введенні пошти навпаки показує всіх, чому немає єдиної логіки в пошуку по полях, які знаходяться поруч
3. А чому не шукає по частковому збігу (це як то не зручно, якщо нам потрібно вибрати наприклад клієнтом з доменом "gmail.com" то виходить це зробити бо швидко не можна)?


1. зв'яжіться з цією підтримкою я думаю через фіктивний телефон ваш
2-3. а чому має бути? що за дурні питання . Тому що так захотілося вам Владислав?
07.02.2021, 17:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
1. зв'яжіться з цією підтримкою я думаю через фіктивний телефон ваш

1. А з чого ви взяли що у мене фіктивний телефон (як вийшло дивно, що до вашої відповіді все працювало, а потім перестало працювати)?
2. Звернутися до ТП це ви маєте на увазі написати окремий тикет на сайті або писати в чат або по телефону?

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
2-3. а чому має бути?

3. Як на мене повинна дотримуватися якась логіка у фільтрах, якщо фільтрує за принципом строго одно в обох полях то результатом має бути в обох випадках порожньо або в обох випадках всі контакти, а у вас якось несистемно, в одному випадку все контакти випадають, в іншому ніодгого чи я не зрозумів якусь вашу логіку?
4. Навіщо зробили пошук по повному збігу (як на мене це тільки ускладнює пошук контакту (помилився на одну цифру і вже не можеш знайти контакт), трапляються випадки, що клієнти помиляються і вводять номер телефону не 093, а 063 і в даному випадку знайти контакт в базі буде досить складно)?
07.02.2021, 17:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тестер Недзвонити
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
1. зв'яжіться з цією підтримкою я думаю через фіктивний телефон ваш

1. А з чого ви взяли що у мене фіктивний телефон (як вийшло дивно, що до вашої відповіді все працювало, а потім перестало працювати)?
2. Звернутися до ТП це ви маєте на увазі написати окремий тикет на сайті або писати в чат або по телефону?

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
2-3. а чому має бути?

3. Як на мене повинна дотримуватися якась логіка у фільтрах, якщо фільтрує за принципом строго одно в обох полях то результатом має бути в обох випадках порожньо або в обох випадках всі контакти, а у вас якось несистемно, в одному випадку все контакти випадають, в іншому ніодгого чи я не зрозумів якусь вашу логіку?
4. Навіщо зробили пошук по повному збігу (як на мене це тільки ускладнює пошук контакту (помилився на одну цифру і вже не можеш знайти контакт), трапляються випадки, що клієнти помиляються і вводять номер телефону не 093, а 063 і в даному випадку знайти контакт в базі буде досить складно)?

1-2. я думаю вам варто зателефонувати я не займаюся управлінням демо систем але думаю через телефон система автоматично переключила у відключений
3-4. це суто ваша думка я не бачу сенсу витрачати час на дискусію
07.02.2021, 17:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар