1b.app
Скопійоване посилання -

Оцінити можливість відфільтрувати процеси по

Добрий день.
Є таке завдання: у Мої процеси необхідно мати можливість масово завантажити контакти в полі Клієнт , не додаючи кожного клієнта вручну, а саме завантаживши. Список клієнтів, яким фільтруємо є або у файлі, або може бути відфільтрований в боксі за певною ознакою. Важливо, що працювати має як і зараз - при додаванні холдингу або компанії - автоматично повинні додаватися всі картки вниз за структурою клієнта
Можливий варіант реалізації – Доопрацювати Панель масових змін контактів.
Фільтрую клієнтів, за якими хочу побачити список процесів - відкриваю панель масових і клікаю на кнопку (яку ми доопрацюємо) - при натисканні переходимо на лінк з відфільтрованим списком процесів за вказаним списком клієнтів (фактично в список Мої процеси, і в поле клієнт потрапляє відфільтрований список контактів). Чи реальне таке?
Чи можливо у Вас є ідеї щодо реалізації?
проект https://crm.hlr.ua/
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Шатохіна Ірина написав:
Фільтрую клієнтів, за якими хочу побачити список процесів - відкриваю панель масових і клікаю на кнопку (яку ми доопрацюємо) - при натисканні переходимо на лінк з відфільтрованим списком процесів за вказаним списком клієнтів (фактично в список Мої процеси, і в поле клієнт потрапляє відфільтрований список контактів). Чи реальне таке?
Чи можливо у Вас є ідеї щодо реалізації?

Так, є ідеї. Переходьте на os, там є кнопочка Відправити в, відправляєте потрібних клієнтів у замовлення та бачите їх замовлення
15.08.2022, 21:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:

Шатохіна Ірина написав:
Фільтрую клієнтів, за якими хочу побачити список процесів - відкриваю панель масових і клікаю на кнопку (яку ми доопрацюємо) - при натисканні переходимо на лінк з відфільтрованим списком процесів за вказаним списком клієнтів (фактично в список Мої процеси, і в поле клієнт потрапляє відфільтрований список контактів). Чи реальне таке?
Чи можливо у Вас є ідеї щодо реалізації?

Так, є ідеї. Переходьте на os, там є кнопочка Відправити в, відправляєте потрібних клієнтів у замовлення та бачите їх замовлення

зрозуміла про що мова, подивлюсь, може й підійде цей варіант (на майбутнє)
Про OS дайте плз можливість поспілкуватися з тим, хто має досвід перенесення. Бажано перенесення проекту з великою кількістю процесів, апі інтеграцій тощо. Ми спочатку говорили про те, що готові до переходу (оскільки вибору особливо немає), але на рівні спілкування з менеджерами процес глухий... багато питань залишалося без відповідей, або на рівні ультиматуму - дайте гарантію про перехід і тоді зможете поспілкуватися про реальний плані переходу
16.08.2022, 00:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://1b.app/ua/partner/search/?tags[]=3 вибирайте будь-якого з першої десятки, я думаю вже всі інтегратори робили переноси. Якщо вам потрібен саме клієнт, який переходив сам, створіть тему на форумі та попросіть фітбек про перехід вам напишуть безпосередньо клієнти, які самі перейшли на os.
16.08.2022, 10:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар