1b.app
Скопійоване посилання -

Визначені юр.особи для кожного БП

Добрий день.
Чи є можливість підв'язати потрібні юридичні особи під певний БП?
Наприклад, є БП, необхідно відобразити в блоці лише 2 юр особи для вибору цього процесу.
І друге питання, при оформленні замовлення та подальших переходах по БП є етап "Накладений платіж", як поставити заборону на перехід на цей етап якщо юридична особа, наприклад, не = Іванов І.І?
Намагався вирішити це дією "Заборонити перехід залежно від полів" і вказав якщо Юридична особа не дорівнює Іванов.І.І (скопіював повністю назву юр.особи), але забороняє переходити при виборі будь-якої юр.особи
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Андрій писав/ла:
Чи є можливість підв'язати потрібні юридичні особи під певний БП?
Наприклад, є БП, необхідно відобразити в блоці лише 2 юр особи для вибору цього процесу.

Такого функціоналу на даний момент немає, додати таке налаштування до універсального блоку процесу - 1 год.

Андрій писав/ла:
Намагався вирішити це дією "Заборонити перехід залежно від полів" і вказав якщо Юридична особа не дорівнює Іванов.І.І (скопіював повністю назву юр.особи), але забороняє переходити при виборі будь-якої юр.особи

Дана дія перевіряє юр.особу клієнта процесу, але вказувати потрібно id юр.особи в боксі
27.01.2022, 12:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Не виходить, все одно дає помилку.
27.01.2022, 12:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Андрій писав/ла:
Не виходить, все одно дає помилку.


Надішліть id процесу, в якому виникає дана ситуація
27.01.2022, 13:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


у клієнта процесу юр. особа порожня, тому умова виконується і видає помилку
27.01.2022, 14:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мабуть ми один одного неправильно зрозуміли, я мав на увазі наші юр.особи які є у додатку
27.01.2022, 14:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Андрій писав/ла:
Мабуть ми один одного неправильно зрозуміли, я мав на увазі наші юр.особи які є у додатку

Що ви маєте на увазі?
Я маю на увазі те, що у контакту http://box.agro-him.com.ua/app/contact/10275/ (клієнт процесу) не вказано юр.особу з цього списку http://box.agro-him .com.ua/app/contractors/
27.01.2022, 14:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ми юр.особу проставляємо в замовленні, так як вона може змінюватися.
Тому і хочу що б плутанини не було з післяплатою - заборонити перехід на БП "Покладений платіж" якщо юр.особа замовлення не = значенням.
27.01.2022, 17:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Як я вказав раніше, дія не охоплює це поле (юрособа замовлення), щоб додати його до налаштувань дії - 1ч
27.01.2022, 18:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

За допомогою цього доопрацювання як я зрозумів можна вирішити 2 питання
1.У замовленні включати дію та налаштовувати перехід БП по юр.осіб (які з додатка)
2. Чи буде можливість на кожен БП окремо включити\вимкнути юр особи? (наприклад у нас їх 10, чи буде можливість залишити 2 з них, а на іншому БП таким чином залишити інші юр.особи?)
28.01.2022, 09:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Не до кінця розумію вашу думку, за 1 годину до списку налаштувань дії можна додати юрособу процесу.
09.02.2022, 17:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар