1b.app
Скопійоване посилання -

Відображення блоків на основі заповнення полів

Доброго дня!
Мені потрібно, в залежності від інформації в дод. полі, показувати або не показувати універсальний блок. Зараз я бачу таку можливість тільки в залежності від типу контакту.
Реалізація через умови відображення полів не зовсім підходить тому що:
- обовʼязково потрібно відображати хочаб одне поле постійно.
- не зберігається послідовність відображення полів.

Відповіді:

Підкажіть як це реалізувати.
Дякую.
20.01.2022, 15:34

Добрый день

Лысенко Александр писал/а:
- обовʼязково потрібно відображати хочаб одне поле постійно.

В таком случае поле нужно выбрать и не настраивать ему доп. условия


Лысенко Александр писал/а:
не зберігається послідовність відображення полів.

вам нужно выбрать поля, установить их в нужном порядке - в таком порядке они должны и показыватся. Если это не так, дайте пожалуйста примеры
20.01.2022, 15:38

Спробую пояснити на прикладі:
У клієнта є автомобіль. Коли я встановлюю такий чек-бокс
- модель
- кузов
- тип КПП
- тип палива
- витрата палива на 100 км
і т.д.
У клієнта є трактор. Коли я встановлюю такий чек-бокс, то повинен зʼявлятися блок з полями:
- модель
- потужність
- тип трансмісії
- витрата палива на 1га
і т.п.

В ідеалі, якби по умові відображався весь універсальний блок.
Якщо я налаштовую умови відображення полів в рамках одного блока (як на другому скріні), то не зберігається порядок їх відображення так як мені потрібно.
Якщо всі поля блока показувати виключно на основі умов, то блок не відображається. Обовʼязково потрібно хочаб одне поле показувати постійно.
20.01.2022, 17:59

У вас же есть поле Модель, на которое не нужно настраивать условия и которое будет отображатся всегда. Вы так же можете вывести любое другое нужное поле чтобы блок показывался всегда. Например перенести какое то поле из любого другого универсального блока
04.02.2022, 13:22

Приклад не вдався. Мій косяк. Спільних полів немає. Але тепер буду думати як їх створити.
05.02.2022, 10:30

Просто выведите туда любое другое поле из любого другого универсального блока в процессе. Я понимаю что оно может быть немного не связано именно с данным блоком но это решение которое вам подойдет. Если не получится сделать так, могу предложить сделать доработку в блоке, чтобы показывать его пустым даже если там нет выведенных полей (в виде настройки). Займет около часа.
07.02.2022, 10:20


Дед Мороз

OneBox production писал/а:
Просто выведите туда любое другое поле из любого другого универсального блока в процессе.

Думаю, що так воно і буде. Дякую за допомогу.
07.02.2022, 17:07

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар