1b.app
Скопійоване посилання -

Доробка "Інтеграція контактів XML (Експорт)"

в crm є автоматична дія щогодини Інтеграція контактів XML (Експорт). Необхідне її доопрацювання під наші завдання. Нам потрібно:
1. У цей XML файл вивантажувалися дані із зазначених у додатковому полі груп контактів (це поле необхідно додати). Вибір може бути від однієї до декількох груп, а також був вибір однієї групи "ВСІ", тобто всі групи.
2. Була можливість додавання будь-якої кількості основних полів та додаткових полів контактів та процесів. Нам необхідно зробити просто, наприклад, є рядок "Поля контакту" та рядок "Поля процесів", куди я натискаю і мені надається множинний вибір усіх існуючих полів контакту та додаткових полів контакту. Теж саме для полів та додаткових полів процесів. Тобто, за аналогією з вибором груп. Також був вибір "ВСІ" для груп, для контактів, для процесів.
В результаті має вийде:
1. Блок налаштування FTP (Куди вивантажувати)
2. Рядок вибору "Групи"
3. Рядок вибору "Поля контакту"
4. Рядок вибору &
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

добрий день
Ви дивилися поточні дії Експорту контактів та процесів у системі?
23.11.2021, 10:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ні, де ці поточні дії Експорту контактів та процесів у системі подивитися? Нам необхідно автоматично оновлювати xml файл на сервері раз на годину. Також необхідно до доопрацювання передбачити вибір вивантаження в xls, xml, csv формати та на кілька ftp серверів одночасно, а також локальне розташування.
23.11.2021, 11:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Компанії ЦентрМ Адміністратор написав:
Ні, де ці поточні дії Експорту контактів та процесів у системі подивитися? Нам необхідно автоматично оновлювати xml файл на сервері раз на годину. Також необхідно до доопрацювання передбачити вибір вивантаження в xls, xml, csv формати та на кілька ftp серверів одночасно, а також локальне розташування.

тут https://crm.centrmig.com/admin/auto/action/hour/edit/
у вас вже налаштовано Інтеграція контактів XML (Експорт)
ви можете аналогічно вивантажувати і процеси (дія називається Інтеграція бізнес-процесів XML (Експорт))
там є і вивантаження на ФТП і на локальну папку
23.11.2021, 17:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Нам необхідно вивантажувати все в один XML файл саме, як ми описали в ТЗ. Якщо я користуватимуся і Інтеграція бізнес-процесів XML (Експорт) та Інтеграція контактів XML (Експорт), то це буде 2 xml файли. плюс налаштування даних інтеграцій обмежена кількістю полів і налаштування не зовсім просте і зрозуміле.
24.11.2021, 08:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Компанії ЦентрМ Адміністратор написав:
Нам необхідно вивантажувати все в один XML файл саме, як ми описали в ТЗ. Якщо я користуватимуся і Інтеграція бізнес-процесів XML (Експорт) та Інтеграція контактів XML (Експорт), то це буде 2 xml файли. плюс налаштування даних інтеграцій обмежена кількістю полів і налаштування не зовсім просте і зрозуміле.

які поля по контакту вам потрібні
адже якщо ви хочете вивантажити і контакти та їх процеси, то вам потрібна зв'язка між процесом і контактом, я думаю ви маєте на увазі зв'язку по полю клієнт процесу.
У такому випадку процесом Інтеграція бізнес-процесів XML (Експорт) ви можете вивантажити і поля контактів і поля бізнес-процесів і всі необхідні вам додаткові поля.
Якщо якихось полів не вистачає їх можна доопрацювати.
Разом ви отримаєте 1 XML файл
25.11.2021, 15:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ми хотіли зробити саме по ТЗ, щоб була можливість множинного вибору в полі клієнта по контактах і в полі клієнта додатковим полям. Тип поля "множинний список". Якщо ви пропонуєте зробити стандартною дією Інтеграція бізнес-процесів XML (Експорт) та доопрацювати поля, яких немає, то давайте спробуємо. Тільки з вашого боку потрібен докладний опис та пояснення, як ця дія налаштовується. У нас є таблиця в xls файлі, де в принципі все описано, що нам і які поля необхідні. Чи може хтось безпосередньо в личку зв'язатися нами і ми б направили цей файл на вивчення, потім хотіли б почути вартість рішення нашого завдання.
25.11.2021, 15:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Компанії ЦентрМ Адміністратор написав:
Ми хотіли зробити саме по ТЗ, щоб була можливість множинного вибору в полі клієнта по контактах і в полі клієнта додатковим полям. Тип поля "множинний список". Якщо ви пропонуєте зробити стандартною дією Інтеграція бізнес-процесів XML (Експорт) та доопрацювати поля, яких немає, то давайте спробуємо. Тільки з вашого боку потрібен докладний опис та пояснення, як ця дія налаштовується. У нас є таблиця в xls файлі, де в принципі все описано, що нам і які поля необхідні. Чи може хтось безпосередньо в личку зв'язатися нами і ми б направили цей файл на вивчення, потім хотіли б почути вартість рішення нашого завдання.

надішліть мені файл на пошту i.ustimenko@oneboxcorp.com
25.11.2021, 18:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

коли чекати? приблизні терміни з доопрацювання?
03.12.2021, 17:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CORP
OneBox CTO написав:

Компанії ЦентрМ Адміністратор написав:
Ми хотіли зробити саме по ТЗ, щоб була можливість множинного вибору в полі клієнта по контактах і в полі клієнта додатковим полям. Тип поля "множинний список". Якщо ви пропонуєте зробити стандартною дією Інтеграція бізнес-процесів XML (Експорт) та доопрацювати поля, яких немає, то давайте спробуємо. Тільки з вашого боку потрібен докладний опис та пояснення, як ця дія налаштовується. У нас є таблиця в xls файлі, де в принципі все описано, що нам і які поля необхідні. Чи може хтось безпосередньо в личку зв'язатися нами і ми б направили цей файл на вивчення, потім хотіли б почути вартість рішення нашого завдання.

надішліть мені файл на пошту i.ustimenko@oneboxcorp.com

я все відправив на пошту, інформація вже не надходить тиждень. Немає відповіді ні поштою, ні тут на форумі. що за рішенням? коли очікувати на готове рішення і що необхідно з нашого боку?
06.12.2021, 12:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар