1b.app
Скопійоване посилання -

У деяких завданнях немає можливості перейти на оригінал листа (спроба 2)

Так як Суханицький запоров завдання https://crm-onebox.com/ru/support/email/3986-v-nekotorih-zadachah-net-vozmozhnos...
Прошу вирішити цю проблему (описану в цьому завданні, там є приклади)
Ось свіжий приклад листа https://baza.cn.ua/admin/customorder/issue/31202/edit/
І спрацювало правило, що розробники не дивляться завдання. kto-to-otvetil/
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Я взяв завдання в роботу, потрібен час, щоб розібратися чому так на прикладах.
Як буде результат (думаю протягом 1-2 днів) – я дам відповідь.
22.12.2020, 17:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У цьому випадку немає вихідного файлу.
Або IMAP його не зміг нормально розпарити, або була помилка при додаванні файлу до системи.
Зараз в останньому варіанті я додав логування - потрібен приклад листа після поточного часу, в якому посилання не буде.
24.12.2020, 13:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
У цьому випадку немає вихідного файлу.
Або IMAP його не зміг нормально розпарити, або була помилка при додаванні файлу до системи.
Зараз в останньому варіанті я додав логування - потрібен приклад листа після поточного часу, в якому посилання не буде.

Ось нове завдання, в якому немає посилання https://baza.cn.ua/admin/customorder/issue/31680/edit/
25.12.2020, 22:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович написав:
Ось нове завдання, в якому немає посилання https://baza.cn.ua/admin/customorder/issue/31680/edit/

Є якась не зрозуміла проблема з парсингом вмісту у файл imap
Поки розбираюся, як буде результат – я повідомлю.
28.12.2020, 11:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Warning: file_put_contents(/var/www/bazacnua/web1/web/media/b8/c0/b8c0d216f322665311b677ac9b34a24d): failed to open stream: Здійснення дій в /var/www/bazacnua/web1. .php on line 833
Це означає, що немає прав для запису файлу у вказану директорію через те, що вона створена з-під рута.
OneBox не працює з-під root - відповідно цю директорію створили при запуску кронів з-під root - наші співробітники цього не роблять.
Може самостійно тепер виправляти користувача/групу на папки всередині media, або ж з нашою допомогою - 1 годину доопрацювання.
30.12.2020, 11:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Warning: file_put_contents(/var/www/bazacnua/web1/web/media/b8/c0/b8c0d216f322665311b677ac9b34a24d): failed to open stream: Здійснення дій в /var/www/bazacnua/web1. .php on line 833
Це означає, що немає прав для запису файлу у вказану директорію через те, що вона створена з-під рута.
OneBox не працює з-під root - відповідно цю директорію створили при запуску кронів з-під root - наші співробітники цього не роблять.
Може самостійно тепер виправляти користувача/групу на папки всередині media, або ж з нашою допомогою - 1 годину доопрацювання.

Крім вас і хвостингу доступу до сервера ні в кого немає, хвостин взагалі нічого не робить, припускаю, що це якийсь недосвідчений ваш співробітник щось зробив не так, тому що не бачу комусь іншому створювати цю папку, прошу виправити безкоштовно і розібратися хто зробив таку "каку" (оскільки він мені походу не тільки цю зробив при розвантаженні)
30.12.2020, 13:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович написав:
Крім вас і хвостингу доступу до сервера ні в кого немає, хвостин взагалі нічого не робить, припускаю, що це якийсь недосвідчений ваш співробітник щось зробив не так, тому що не бачу комусь іншому створювати цю папку, прошу виправити безкоштовно і розібратися хто зробив таку "каку" (оскільки він мені походу не тільки цю зробив при розвантаженні)

Папки з-під рута створені, наприклад, 21 квітня.
Я більш ніж впевнений, що це не наш "недосвідчений" співробітник - а ти особисто запускав крони з-під рута, а тепер шукаєш останнього. Нашим співробітникам не надаються root-доступу, спеціально щоб уникнути подібного.
Аргументуєш що це ми – тоді ми це виправлятимемо. Інакше – свій сервер обслуговуєш самостійно. Або ми – за відповідну оплату.
Більше у цій темі я не відповідаю.
30.12.2020, 13:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Виходить якось не логічно, якби не було якогось доступу, то я думаю були б проблеми з усіма листами, а так проблема з кожним 30-40 листом, інші ж нормально заходять.
Я так розумію проблему з якоюсь конкретною папкою типу цієї "web1/web/media/b8/c0/" ?
Тобто з цієї проблеми немає "web1/web/media/", а ось проблема з підпапкою "/b8/c0/" або як?
03.01.2021, 10:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Досі проблему не вирішено
Продовжують створюватися завдання, в яких неможливо подивитися оригінал
Левова частка цих завдань – це відповіді з вашого форуму
Ось останній приклад завдання без оригіналу https://baza.cn.ua/admin/customorder/issue/36138/edit/
Ви можете допомогти у вирішенні проблеми?
18.02.2021, 16:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар