1b.app
Скопійоване посилання -

Корпоративна пошта не підключається, помилка: IMAP: TLS/SSL failure for mail.bestorg.kz: SSL

в налаштуваннях як в інструкції, знято перевірку SSL. На сервері його немає.
Через Thunderbird відбулася авторизація
Провал різних пошт з різними варіантами
портал https://bestorg.1b.app/app/imap-new/settings/
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день.
Не працює, тому що не правильно налаштована інтеграція. Зі свого боку ми можемо лише вгадати налаштування.
Нам невідомо які налаштування потрібно використовувати при підключенні до поштового сервісу, це Ваш сервіс.

Валерія
Консалтингова компанія "Бюро продажів" писав/ла:
Провал різні пошти з різними варіантами

Мабуть не всі варіанти пробували.
16.09.2022, 10:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Валерия
Іменна ліцензія

Тасун Сергій Володимирович
Виробництво OneBox написав:
Добрий день.
Не працює, тому що не правильно налаштована інтеграція. Зі свого боку ми можемо лише вгадати налаштування.
Нам невідомо які налаштування потрібно використовувати при підключенні до поштового сервісу, це Ваш сервіс.

Валерія
Консалтингова компанія "Бюро продажів" писав/ла:
Провал різні пошти з різними варіантами

Мабуть не всі варіанти пробували.

Так я доклав скрін як виглядають налаштування, де це працює. А значить проблема в боксі якщо він за тими ж даними не підключається
16.09.2022, 11:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Валерія
Консалтингова компанія "Бюро продажів" писав/ла:
Так я доклав скрін як виглядають налаштування, де це працює. А значить проблема в боксі якщо він за тими ж даними не підключається

Ви можете продовжувати дивитися у свої скрини та звинувачувати бокс, а можете взяти та налаштувати.
Ця інтеграція використовується практично в кожному працюючому боксі, а таких на сьогодні понад тисячу проблем немає.
І ось у всіх працює, а у Вас немає, і логіка проста - якщо не вийшло налаштувати, значить проблема в боксі.
Я бачу Ви зараз у боксі, от і подивіться, що не так з вашими налаштуваннями.
І повторюся, поштовий сервіс - це ваш сервіс і як до нього підключаться відомо тільки Вам, та ще й тому хто його налаштував.
;о))
16.09.2022, 11:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Валерия
Іменна ліцензія

Тасун Сергій Володимирович
OneBox production написав:

Валерія
Консалтингова компанія "Бюро продажів" писав/ла:
Так я доклав скрін як виглядають налаштування, де це працює. А значить проблема в боксі якщо він за тими ж даними не підключається

Ви можете продовжувати дивитися у свої скрини та звинувачувати бокс, а можете взяти та налаштувати.
Ця інтеграція використовується практично в кожному працюючому боксі, а таких на сьогодні понад тисячу проблем немає.
І ось у всіх працює, а у Вас немає, і логіка проста - якщо не вийшло налаштувати, значить проблема в боксі.
Я бачу Ви зараз у боксі, от і подивіться, що не так з вашими налаштуваннями.
І повторюся, поштовий сервіс - це ваш сервіс і як до нього підключаться відомо тільки Вам, та ще й тому хто його налаштував.
;о))

так якщо в іншому сервісі працює з тими ж налаштуваннями, значить проблема в тому сервісі, який не може, можете підказати які налаштування ми вказуємо не так, що воно не працює. У вас тисяча галочок, які працюють на оборот мабуть. Галка не варто перевіряти ssl, чому помилка ssl не знайдено пише тоді ?
16.09.2022, 12:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мені не зовсім зрозуміло, навіщо кілька разів налаштовувати одну і ту ж інтеграцію (у Вас 3 пошти та 6 інтеграцій)?
Галочки працюють саме так, як потрібно.
Суть у портах.
А посилатися на Thunderbird і говорити, що там все добре, то Ви ж, напевно, не знаєте, що заховано в коробці і
які спроби і з якими налаштуваннями цей клієнт намагається зробити, щоб користувачеві було так комфортно.
16.09.2022, 12:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Валерия
Іменна ліцензія

Тасун Сергій Володимирович
OneBox production написав:
Мені не зовсім зрозуміло, навіщо кілька разів налаштовувати одну і ту ж інтеграцію (у Вас 3 пошти та 6 інтеграцій)?
Галочки працюють саме так, як потрібно.
Суть у портах.
А посилатися на Thunderbird і говорити, що там все добре, то Ви ж, напевно, не знаєте, що заховано в коробці і
які спроби і з якими налаштуваннями цей клієнт намагається зробити, щоб користувачеві було так комфортно.

Який вихід? як налаштувати щоб працювало і не перевіряло SSL? цундер як приклад правильності даних із серверу. а в боксі занадто багато галок, і в інструкції на відео як показано не працює
16.09.2022, 13:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар