1b.app
Скопійоване посилання -

Як після переходу на ванбоксОС зробити розсилку?

Підкажіть будь ласка як після оновлення на ванбоксОС зробити розсилки (вайбер, телеграм, фейсбук) через бота?
До оновлення я заходив у вкладку маркетинг і був спеціальний екран/меню для розсилок. Після оновлення не можу знайти його на робочому столі.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня!
Вам потрібно зайти в додаток Контакти, відзначити там контакти, яким хочете зробити розсилку.
Праворуч вгорі натиснути кнопку "Надіслати в" і там вибрати додаток "Телеграм" (для масової розсилки в телеграм), "Вайбер" (для мас. розсилок у Вайбері) або "Масові розсилки" (для розсилок смс та емейл)
25.04.2022, 13:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У старому ванбоксі, всі контакти, що почали листування у вайбер/телеграм/фейсбук, автоматично додавалися до групи для майбутньої розсилки.
Після оновлення ванбоксу групи контактів у мене не пристосовані окремо під канали розсилок.
Чи можна автоматично відсортувати контакти для телеграма/вайбер/фейсбук?
Чи потрібно вручну заходити в кожен контакт і додавати його до нової групи телеграм/вайбер/фейсук?
25.04.2022, 14:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

За замовчуванням не можна відфільтрувати.
Якщо у вас створюються завдання на підставі повідомлень і там проставляється джерело, можна по джерелу відфільтрувати контакти.
Або створені процеси відправити в контакти і там подивитися клієнтів. Тим самим ви побачите всі контакти, які писали вам.
25.04.2022, 15:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар