1b.app
Скопійоване посилання -

Інтеграція з SendPulse

Звичайно здорово що є інтеграція з SendPulse, але що ж так криво?
Пробую передати дані ліда в адресну книгу SendPulse - здавалося б, що може бути простіше... але ні...
Адресну книгу вибрати можна – вже добре. e-mail передати можна - ВАУ...
А ось Ім'я ліда вже передати – не можна. Тобто вказати що я щось хочу передати в додаткове поле SendPulse з назвою "ім'я" - я то можу, але ось доступу до самого імені клієнта з картки ліда(контакту) ONEBOX - у додатку немає - є тільки доступ до "додаткових" полям контакту" (які я сам створював), до основних ніяк...
Ідемо далі - мені як користувачеві дуже хотілося б - Додати email адреси з ONEBOX в адресну книгу SendPulse методом double-opt-in (надіслати з сендпульсу клієнту e-mail щоб він підтвердив що він точно згоден на нашу розсилку) - SendPulse це всіляко просуває і вітає, в їхньому API такий функціонал природно є давно.
Знову ж таки інтеграція начебто є - а можливості зробити це через неї - ні...
я розумію, що мо
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. У будь-якому сервісі є від десяти до п'ятиста (а може у когось і більше) різних методів, використовувати всі методи будь-якого сервісу складно і довго через те, що їх багато і доведеться місяць-два-рік писати під них функціонал, який потім може ніхто і не використовувати. Тому робиться найголовніший функціонал для телефонії: зателефонувати, забрати подію, перенаправити дзвінок. Для смс або email розсилок: відправити смс/лист, отримати книгу контактів і т.д. Якщо вам необхідний якийсь функціонал, то його звичайно ж можна доопрацювати. В даному випадку:
Додати передачу імені ми можемо зробити безкоштовно
Додати використання методу double-opt-in у вигляді налаштування - 2ч
Імпортувати "Підписано на розсилку" по email користувача - 2ч
29.11.2021, 16:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар