1b.app
Скопійоване посилання -

OS: Перестав коректно відображатись блок "Структура холдингової компанії клієнта"

У порівнянні з MVP в OS зовсім інакше почав відображатися блок "Структура холдингової компанії клієнта". Наразі він відображається блок-схемою, а раніше списком.
Раніше, я спеціально замовляв на нього різні доопрацювання ), щоб він коректно працював, тепер я ним взагалі не можу користуватися.
Прошу повернути його відображення, як було в MVP.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

1.в тексті переходу на OS було чітко зазначено, що не всі доопрацювання перенесені і зараз посилатися на них немає сенсу
2. що зараз не зручного?
18.07.2021, 18:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
1.в тексті переходу на OS було чітко зазначено, що не всі доопрацювання перенесені і зараз посилатися на них немає сенсу

Так, знаю – це стандартна практика українських компаній – максимально захиститься від клієнтів і робити щось хочеться.

OneBox production написав:
2. що зараз не зручного?

Те, що воно не компактне. Я не розумію, що вибрано. Якщо комусь потрібні блок-схеми на підлогу екрану – нехай робить це через інші вікна/вкладки. Для хорошої роботи процес необхідний компактний та інформативний https://youtu.be/CUGUA0IFs7Q
18.07.2021, 18:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Так, знаю – це стандартна практика українських компаній – максимально захиститься від клієнтів і робити щось хочеться.

Це найкраща методологія зробити нормальний софт не прив'язуючись до українських користувачів.

Юрченко Роман Сергійович написав:
Те, що воно не компактне. Я не розумію, що вибрано. Якщо комусь потрібні блок-схеми на підлогу екрану – нехай робить це через інші вікна/вкладки. Для хорошої роботи процес необхідний компактний та інформативний https://youtu.be/CUGUA0IFs7Q

зробимо компактніше
19.07.2021, 11:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
зробимо компактніше

Дякую! Чекаю
19.07.2021, 14:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

зробили компактнішим холдинг та виділення
21.07.2021, 11:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
зробили компактнішим холдинг та виділення

Так у рази краще, але є ще коментарі
21.07.2021, 11:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. При наведенні на організацію - з правого боку "виїдуть" дві кнопки, одна для зміни клієнта процесу, друга для запису компанії в дод. поле процесу.
Активна компанія виділена сірим кольором. 2 фоп стоять на одній лінії нижче Klovskiy, це означає, що вони є дочірніми, лінія між ними про це і говорить, тому що вона і йде до Klovskiy
21.07.2021, 11:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дмитро,

Derkach Dmytriy
OneBox production написав:
з правого боку "виїдуть" 2 кнопки, одна для зміни клієнта процесу, друга для запису компанії в дод. поле процесу

При наведенні на поле, у мене з'являється лише одна функція (картинка №1)

Derkach Dmytriy
OneBox production написав:
Активна компанія виділена сірим кольором

Дочірня компанія обрана, але колір був білий так і є (картинка №2)
21.07.2021, 12:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар