1b.app
Скопійоване посилання -

Баг. Злітає налаштування інтерфейсу під час масового збереження для всіх етапів

Є такий інтерфейс /admin/shop/workflowstatus/143/interface/
Блок продукти таблицею
Вказую параметри для відображення продуктів з підпроцесів
Натискаю зберегти всі процеси
У результаті злітає налаштування за статусом
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Здрастуйте, наскільки я бачу зараз, статуси збережені в даному налаштуванні на етапі /admin/shop/workflowstatus/143/interface/ та інших етапах процесу
Чи виявляється ця проблема зараз?
20.05.2021, 11:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Шавалюк Дмитрий Борисович
КОмпания "Моношоп". Владелец

Замогильний Дмитро написав:
Здрастуйте, наскільки я бачу зараз, статуси збережені в даному налаштуванні на етапі /admin/shop/workflowstatus/143/interface/ та інших етапах процесу
Чи виявляється ця проблема зараз?

Проблема є, я так зрозумів, вона виявляється, якщо спочатку зберегти для одного етапу інтерфейс, а потім для всіх зберегти. Тоді злітає. В принципі, через миличне рішення можна цього уникнути, але якщо захочеться один етап залишити з іншим інтерфейсом, тоді це дуже незручно. Потрібно в будь-якому випадку виправити баг, можете спробувати спочатку натиснути зберегти, а потім зберегти для всіх етапів. Воно злетить)
20.05.2021, 15:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Не вдалося відтворити, на https://monoshop.crm-onebox.com/admin/shop/workflowstatus/143/interface/ натиснув Зберегти, а потім Зберегти для всіх етапів процесу, статус у налаштуванні залишився на місці.
Чи можете записати порядок дій на відео?
20.05.2021, 16:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Шавалюк Дмитрий Борисович
КОмпания "Моношоп". Владелец
Це спрацьовувало через раз, зараз бачу начебто залишається все на місці. Дякую.
26.05.2021, 15:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар