1b.app
Скопійоване посилання -

Після оновлення OneBox злетіли картинки з доп.

Є поле Візуал (пр), в нього вставляємо картинку, прикріплену в замовленні. https://prnt.sc/z2gnsh
При зміні етапу картинка з дод. поля продукту процесу "Візуал (пр)" копіюється у дод. поле процесу "Візуал (пп)" і ми її бачимо в загальному списку. https://prnt.sc/z2h31p
Нею орієнтується пакувальник, при упаковці продукції після виробництва.
Після оновлення OneBox, всі картинки злетіли https://prnt.sc/z2h642
Що робити?
Сотні замовлень.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Це наслідки того, що ви тупо заносили HTML посилання між молями
у новій версії шифрування файлів та шляхи з шифрами інші
тому старі посилання у вас не спрацюють.
Не знаю навіщо зробили такими милицями таке відображення собі, але це не проблема системи, якби там був тип поля файл, то посилання б спокійно перенеслися
зараз можна хіба що скриптами переробити шляхи по всіх файлах і замінити на нові
11.02.2021, 11:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Не знаю навіщо зробили такими милицями таке відображення собі, але це не проблема системи, якби там був тип поля файл, то посилання б спокійно перенеслися

Ви так кажете, ніби це я сів і зробив собі доопрацювання.
Я замовляв її у Вас, платив за інтегратора, платив за саму доопрацювання, а потім виявляється що "хтось" зробив милицю.
То як тоді правильно зробити?
Не з "милицями".
Підніматиму питання з інтегратором, і розробниками, чому беруть за доопрацювання гроші і роблять з "милицями" її.

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
зараз можна хіба що скриптами переробити шляхи по всіх файлах і замінити на нові

Як це зробити?
11.02.2021, 11:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Грабовський Олександр
Клієнт писав/ла:
Ви так кажете, ніби це я сів і зробив собі доопрацювання.
Я замовляв її у Вас, платив за інтегратора, платив за саму доопрацювання, а потім виявляється що "хтось" зробив милицю.
То як тоді правильно зробити?
Не з "милицями".
Підніматиму питання з інтегратором, і розробниками, чому беруть за доопрацювання гроші і роблять з "милицями" її.

а там немає доопрацювання, це налаштування вашого інтегратора і ніякого там доопрацювання не було.
Чому ми повинні передбачати милиці фантазії вашого інтегратора, він налаштував нехай і розгрібає, можете йому писати.
Інтегратори це окремі люди та окрема компанія і ніякого відношення ми до них не маємо, все що вони налаштовують це їхня відповідальність а не відповідальність продукту

Грабовський Олександр
Клієнт писав/ла:
Як це зробити?

я можу це зробити за 3год
або ви можете звернутися до того хто це налаштовував нехай виправляє свої милиці
11.02.2021, 13:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Інтегратори це окремі люди та окрема компанія і ніякого відношення ми до них не маємо, все що вони налаштовують це їхня відповідальність а не відповідальність продукту

Цікаво, а чому тоді оплата за інтегратора провадилася на ФОП Устименко І.П.?
За ідеєю я повинен був платити Легезе, якщо ви нічого не маєте спільного.
І в 2018 році ви не говорили, що інтегратори нічого не мають спільного з вашою компанією.

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
а там немає доопрацювання, це налаштування вашого інтегратора і ніякого там доопрацювання не було.

Дивно, пам'ятаю, що робили доробки якісь, щоб цей функціонал працював.
Навіть рахунок на руках є на 5 годин https://prnt.sc/z37pka
Запитаю Легезу з цього приводу.
11.02.2021, 13:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Грабовський Олександр
Клієнт писав/ла:
Цікаво, а чому тоді оплата за інтегратора провадилася на ФОП Устименко І.П.?
За ідеєю я повинен був платити Легезе, якщо ви нічого не маєте спільного.
І в 2018 році ви не говорили, що інтегратори нічого не мають спільного з вашою компанією.

Покажіть мені оплату за інтегратора на цей ФОП, я дуже сумніваюся, що ви таке знайдете. Якщо йдеться про доробки і за 2020 рік то так це можливо, але не як за інтегратора.
Чекаю скрін або договору чи рахунку на вказаний вами ФОП.

Грабовський Олександр
Клієнт писав/ла:
Дивно, пам'ятаю, що робили доробки якісь, щоб цей функціонал працював.
Навіть рахунок на руках є на 5 годин https://prnt.sc/z37pka
Запитаю Легезу з цього приводу.

Я вам навіть ТЗ Легези за це доопрацювання процитую
"МЕТА:
Зв'язувати імпортовані файли зображень (+ інших форматів: pdf, doc(docx), xls(xlsx) із продуктами замовлення через додаткове поле продукту замовлення).
Рішення (копіпаст):
Біля фотографій у списку вкладень замовлення робимо кнопку натискання якої формується "фотографія". Потім через ctrl+V вставляємо в потрібний рядок у продуктах - і там з'являється фото (для файлів зображень)
11.02.2021, 14:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ігоре, до мене звернувся Олександр з доопрацювання,
яку робили 2018-02-16
ось ТЗ консультації від 2018-02-08

і потім на підставі доопрацювання виконали налаштування
тобто "милиці" відсутні, є рішення,
яке чудово працювало трохи менше трьох років
як допоможеш виправити поточну ситуацію?
11.02.2021, 15:17
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Легеза В'ячеслав Валеріанович
ФОП Легеза В'ячеслав Валеріанович написав:
Ігоре, до мене звернувся Олександр з доопрацювання,
яку робили 2018-02-16
ось ТЗ консультації від 2018-02-08

і потім на підставі доопрацювання виконали налаштування
тобто "милиці" відсутні, є рішення,
яке чудово працювало трохи менше трьох років
як допоможеш виправити поточну ситуацію?

я вище дав відповідь що робити
11.02.2021, 15:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

В'ячеславе Легезу, ти попросив мене дати коментар.
Моя офіційна відповідь:
1. Якщо клієнт на хмарі - я готовий оплатити роботу інтегратора, щоб він сконвертував дані.
2. Якщо клієнт на коробці і купував її до року тому - я готовий оплатити роботу інтегратора, щоб він сконвертував дані.
3. Якщо клієнт на коробці, але у нього підписаний договір, що він платить за оновлення 50 usd/user/year - я готовий оплатити роботу інтегратора, щоб він сконвертував дані.
У всіх інших випадках - НІ, я не при справах.
12.02.2021, 13:12
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Покажіть мені оплату за інтегратора на цей ФОП, я дуже сумніваюся, що ви таке знайдете. Якщо йдеться про доробки і за 2020 рік то так це можливо, але не як за інтегратора.
Чекаю скрін або договору чи рахунку на вказаний вами ФОП.

Рахунок-Фактура №2013992000 від 25.01.2018. Договір із таким же номером.
Товар: Послуга використання CRM
У сумі 18 689,12 грн.
При потребі відправлю Вам на пошту копії.
Також поясню своє бачення як клієнта:
Я купив OneBox, і в певний момент сформувалися завдання, які були потрібні для подальшої оптимізації процесів.
Звернувся до тих. підтримку OneBox, яка мені запропонувала інтегратора, з яким я зможу швидше налаштувати та впровадити потрібний функціонал.
Вартість інтегратора та умови були на сайті OneBox. (Ніде не вказувалося, що це окремі компанії)
Я оплатив інтегратора і почав з ним працювати. (Я не вибирав його, ніде, його мені надав OneBox)
Пізніше зіткнувся з проблемою, що в інтегратора я не один, і він може виділити на мене 1 годину на день, заздалегідь узгодивши зустріч. Відповідно потрібно було, щоб у графіці і моєму та інтегратора вільний час збігся. Що вплинуло на те, що проект затягнувся.
Ці умови не вказувалися ні на сайті ні на початку роботи, тому телефоном мені хтось із керівників OneBox сказав, що інтегратор працюватиме зі мною до закриття проекту.
Ми продовжили роботу з інтегратором і закрили частину проекту, решту я призупинив, тому що через терміни змінилися плани. (Я особисто не встигав на такі умови виділяти час)
Функціонал що ми впровадили був частково зроблений за допомогою доробок (Сплатив 2 рахунки на 5 та 39 годин). А частково налаштований за допомогою існуючих функцій. Я не пам'ятаю, що саме було налаштовано, а що доопрацьовано. (Але підняти завдання можна). Те, що потрібно було для оптимізації процесу - зроблено.
Через 3 роки, після оновлення злітають всі картинки, які були в замовленнях і які робилися на базі налаштувань/доробок інтегратора.
OneBox CTO каже, що вина інтегратора, і вирішувати має він. Що OneBox та інтегратори це різні компанії.
- Тільки от інтегратора я не вибирав, а надали мені його OneBox.
- Оплачував я на ФОП OneBox CTO, і ніхто навіть слова не сказав, що інтегратор несе відповідальність окремо від OneBox, якщо перестане щось працювати.
12.02.2021, 15:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Грабовський Олександр
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Покажіть мені оплату за інтегратора на цей ФОП, я дуже сумніваюся, що ви таке знайдете. Якщо йдеться про доробки і за 2020 рік то так це можливо, але не як за інтегратора.
Чекаю скрін або договору чи рахунку на вказаний вами ФОП.

Рахунок-Фактура №2013992000 від 25.01.2018. Договір із таким же номером.
Товар: Послуга використання CRM
У сумі 18 689,12 грн.
При потребі відправлю Вам на пошту копії.
Також поясню своє бачення як клієнта:
Я купив OneBox, і в певний момент сформувалися завдання, які були потрібні для подальшої оптимізації процесів.
Звернувся до тих. підтримку OneBox, яка мені запропонувала інтегратора, з яким я зможу швидше налаштувати та впровадити потрібний функціонал.
Вартість інтегратора та умови були на сайті OneBox. (Ніде не вказувалося, що це окремі компанії)
Я оплатив інтегратора і почав з ним працювати. (Я не вибирав його, ніде, його мені надав OneBox)
Пізніше зіткнувся з проблемою, що в інтегратора я не один, і він може виділити на мене 1 годину на день, заздалегідь узгодивши зустріч. Відповідно потрібно було, щоб у графіці і моєму та інтегратора вільний час збігся. Що вплинуло на те, що проект затягнувся.
Ці умови не вказувалися ні на сайті ні на початку роботи, тому телефоном мені хтось із керівників OneBox сказав, що інтегратор працюватиме зі мною до закриття проекту.
Ми продовжили роботу з інтегратором і закрили частину проекту, решту я призупинив, тому що через терміни змінилися плани. (Я особисто не встигав на такі умови виділяти час)
Функціонал що ми впровадили був частково зроблений за допомогою доробок (Сплатив 2 рахунки на 5 та 39 годин). А частково налаштований за допомогою існуючих функцій. Я не пам'ятаю, що саме було налаштовано, а що доопрацьовано. (Але підняти завдання можна). Те, що потрібно було для оптимізації процесу - зроблено.
Через 3 роки, після оновлення злітають всі картинки, які були в замовленнях і які робилися на базі налаштувань/доробок інтегратора.
OneBox CTO каже, що вина інтегратора, і вирішувати має він. Що OneBox та інтегратори це різні компанії.
- Тільки от інтегратора я не вибирав, а надали мені його OneBox.
- Оплачував я на ФОП OneBox CTO, і ніхто навіть слова не сказав, що інтегратор несе відповідальність окремо від OneBox, якщо перестане щось працювати.

Тут немає вашої провини як клієнта, ви поняття не мали яким чином інтегратор вам налаштовує ваше ТЗ і чи це вірно взагалі, і тут я вас розумію і підтримую на 100%.
Легеза придумав алгоритм, який на його думку вирішує ваше завдання, це копіювання HTML посилання на файл без розуміння наслідків, на базі свого рішення він сформував доопрацювання зі своїм ТЗ, яке виконали. Тепер через 3 роки алгоритм слави не працює. І саме такі рішення я називаю "Милицями", я не можу встежити за всіма 1000 клієнтами та сотнями інтеграторами і те що вони роблять, тому відповідальність за їх дії повністю на них. Якби це були не дані користувача в полі (не HTML верстка) то такої проблеми не було б, а так я не можу нести відповідальність за те, що ви вписуєте в поля.
тут вина на 100% на Славі Легеза і він повинен вирішити це питання
14.02.2021, 20:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Грабовський Олександр
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Покажіть мені оплату за інтегратора на цей ФОП, я дуже сумніваюся, що ви таке знайдете. Якщо йдеться про доробки і за 2020 рік то так це можливо, але не як за інтегратора.
Чекаю скрін або договору чи рахунку на вказаний вами ФОП.

Рахунок-Фактура №2013992000 від 25.01.2018. Договір із таким же номером.
Товар: Послуга використання CRM
У сумі 18 689,12 грн.
При потребі відправлю Вам на пошту копії.
Також поясню своє бачення як клієнта:
Я купив OneBox, і в певний момент сформувалися завдання, які були потрібні для подальшої оптимізації процесів.
Звернувся до тих. підтримку OneBox, яка мені запропонувала інтегратора, з яким я зможу швидше налаштувати та впровадити потрібний функціонал.
Вартість інтегратора та умови були на сайті OneBox. (Ніде не вказувалося, що це окремі компанії)
Я оплатив інтегратора і почав з ним працювати. (Я не вибирав його, ніде, його мені надав OneBox)
Пізніше зіткнувся з проблемою, що в інтегратора я не один, і він може виділити на мене 1 годину на день, заздалегідь узгодивши зустріч. Відповідно потрібно було, щоб у графіці і моєму та інтегратора вільний час збігся. Що вплинуло на те, що проект затягнувся.
Ці умови не вказувалися ні на сайті ні на початку роботи, тому телефоном мені хтось із керівників OneBox сказав, що інтегратор працюватиме зі мною до закриття проекту.
Ми продовжили роботу з інтегратором і закрили частину проекту, решту я призупинив, тому що через терміни змінилися плани. (Я особисто не встигав на такі умови виділяти час)
Функціонал що ми впровадили був частково зроблений за допомогою доробок (Сплатив 2 рахунки на 5 та 39 годин). А частково налаштований за допомогою існуючих функцій. Я не пам'ятаю, що саме було налаштовано, а що доопрацьовано. (Але підняти завдання можна). Те, що потрібно було для оптимізації процесу - зроблено.
Через 3 роки, після оновлення злітають всі картинки, які були в замовленнях і які робилися на базі налаштувань/доробок інтегратора.
OneBox CTO каже, що вина інтегратора, і вирішувати має він. Що OneBox та інтегратори це різні компанії.
- Тільки от інтегратора я не вибирав, а надали мені його OneBox.
- Оплачував я на ФОП OneBox CTO, і ніхто навіть слова не сказав, що інтегратор несе відповідальність окремо від OneBox, якщо перестане щось працювати.

Тут немає вашої провини як клієнта, ви поняття не мали яким чином інтегратор вам налаштовує ваше ТЗ і чи це вірно взагалі, і тут я вас розумію і підтримую на 100%.
Легеза придумав алгоритм, який на його думку вирішує ваше завдання, це копіювання HTML посилання на файл без розуміння наслідків, на базі свого рішення він сформував доопрацювання зі своїм ТЗ, яке виконали. Тепер через 3 роки алгоритм слави не працює. І саме такі рішення я називаю "Милицями", я не можу встежити за всіма 1000 клієнтами та сотнями інтеграторами і те що вони роблять, тому відповідальність за їх дії повністю на них. Якби це були не дані користувача в полі (не HTML верстка) то такої проблеми не було б, а так я не можу нести відповідальність за те, що ви вписуєте в поля.
тут вина на 100% на Славі Легеза і він повинен вирішити це питання

Чудово!
Тепер я можу давати щонайменше рік гарантій
на роботи, які виконую своїм замовникам.
Саша, якщо потрібно змінити алгоритм, щоб працювало,
пропоную обговорити та внести правки, щоб врахувати зміни,
які відбулися за OneBox.
Як такий варіант?
17.02.2021, 15:23
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Легеза В'ячеслав Валеріанович
ФОП Легеза В'ячеслав Валеріанович написав:
Саша, якщо потрібно змінити алгоритм, щоб працювало,
пропоную обговорити та внести правки, щоб врахувати зміни,
які відбулися за OneBox.
Як такий варіант?

Скажи, як ти бачиш варіант розв'язання?
Ті замовлення, що були у роботі – ми відкоригували, але старі немає. Їх кілька тисяч. Вручну буде довго.
Плюс потрібно враховувати, що в замовленнях десь 2+ товару, не завжди можна зрозуміти який принт куди йде:
https://prnt.sc/1002vol
18.02.2021, 19:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар