1b.app
Скопійоване посилання -

Супутні товари

Знайшов можливість вивести в БП Супутні товари тим, що на замовлення, але їх не можу знайти як вивести в Картку Продукту.
проблема в тому, що Обидва функціонали підходять мені, але Аналоги можна вивести в картку продукту, в Таблицю продуктів, але не виводяться в БП як наприклад супутні
Супутні виводяться в БП, дуже зручно що можна з цього блоку додавати їх у сам БП, але їх немає можливості вивести в Картку продукту та Таблицю Продуктів.
Проблема вирішувана? я не зміг знайти як. 2 зручних функціонала але жоден не можна використовувати усюди виходить
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Якщо йдеться про вкладку продукту "Пов'язані продукти" - то блоку для картки продукту у системі немає.
Можна реалізувати блок за аналогією з блоком "Аналоги продукту" у картку продукту – це займе 4 години
16.11.2020, 12:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Якщо йдеться про вкладку продукту "Пов'язані продукти" - то блоку для картки продукту у системі немає.
Можна реалізувати блок за аналогією з блоком "Аналоги продукту" у картку продукту – це займе 4 години

Дякую, поки не хочеться платити за що має б і так бути в системі за логікою просто навіть. Доопрацювання під себе сплатити це так, але тут поки подивлюся як організувати без доопрацювання
16.11.2020, 13:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович написав:
Дякую, поки не хочеться платити за про що мало б і так бути в системі за логікою просто навіть

Функціонал не може з'являтися в системі звідки - він допрацьовується під потреби клієнта. І логіка тут не до чого - вона у кожного клієнта різна і часом не зовсім здорова.
Якщо функціоналу немає - значить він не був нікому потрібний раніше, і відповідно під ваші потрібні вам було запропоновано його доопрацювати.
16.11.2020, 14:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар