1b.app
Скопійоване посилання -

допоможіть підібрати варіант перезапису дати в Додатковому полі продукту

є додаткові поля продукту з датою знижки від і датою знижки до.
чи є варіанти запису значень в них дат за допомогою якоїсь дії: підходить 1 раз на день, 1 раз на 2-3 дні. Потрібно в кожне додаткове поле прописувати дату + 1-2-3 дні від зазначеної раніше.
сенс всього цього зробити, щоб знижка на товари перезапускалася щодня, або кожні 2-3 дні та оновлювалися її дати. знижку ми вивантажуємо на Прайс майданчик з цих додаткових полів. у кожного сайту свої 2 додаткові поля, тепер їх вже 4 * 2 = 8.
чи є варіанти вирішення такого завдання поточним функціоналом?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Теж актуально. Я це вирішив милицями через прописування дати автоматичною дією в картки товару, але назвати це рішенням складно оскільки потрібно пам'ятати в який день потрібно змінити дату завершення. Потрібен функціонал щоб можна було задати дату закінчення акції в додатковому полі наприклад сьогоднішня дата +3 дні
14.10.2020, 15:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

можна зробити певну дію яка щодня збільшує дату в обраних додаткових полях
за часом це порядку 3год
14.10.2020, 16:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

доопрацювання на пару чоловік можна поділити?
14.10.2020, 17:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

да без проблем
вкажіть кому відправляти і скільки годин я поділю
14.10.2020, 20:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор OneBox CTO написав:
можна зробити деяке вплив яке щодня збільшує дату в обраних додаткових полях за часом це порядку 3ч

Ігор готовий навпіл?
14.10.2020, 21:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович
Клієнт писав/ла:
Устименко Ігор OneBox CTO писав/а: чи можна зробити якусь дію яка щодня збільшує дату в обраних додаткових полях за часом це порядку 3ч Ігор готові навпіл?

для мене немає цінності в цьому - я оцінив прям по мінімуму як для дій щоб залишити вас задоволеним
14.10.2020, 22:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ну на сьогодні я не готовий до цього доопрацювання
15.10.2020, 08:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар