1b.app
Скопійоване посилання -
Добридень!

Є клієнти на ім'я яких є апостроф, наприклад "Мар'яна".

При спробі збереження такого імені виходить помилка.

Бокс не сприймає апостроф?

У нас клієнтам надсилається повідомлення при оформленні нового замовлення і виходить так - "Доброго дня, Маряно, ваше замовлення прийняте...". Доводиться пояснювати клієнтам, що програма не може зберегти ім'я коректно.

Як це виправити?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
OXID, добрий день.
справа в тому, що бокс, які і всі сучасні системи, які працюють онлайн, підпорядковуються правилам (наприклад тут https://fiware-orion.readthedocs.io/en/2.4.0/user/forbidden_characters/index.htm... )
це означає, що якщо ці символи використати наприклад в URL або АРІ запиті, то браузер їх автоматично розпізнає як команду.
Відповідно у вашому випадку, щоб без спеціальних доробок, рекомендую використовувати знак ' чи `, який знаходиться вгорі зліва клавіатури де ~.
03.01.2024, 16:47

Вітаю. Взагалі Ви в темі написали, що використовуєте апостроф - але насправді це одинарна лапка - у неї інше призначення.
Ось символ апострофа
А ось те, що Ви використовуєте '
Якщо придивитися - це 2 різних символи
03.01.2024, 16:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Сусяк Ігор писав/ла:

рекомендую використовувати знак ' або `



Я і намагався використовувати перший знак - ', бокс його не пропускає, а щоб використати другий - потрібно переключитися на англійську + це не апостроф, а якийсь Гравіс :)
03.01.2024, 16:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Derkach Dmytriy

OneBox production написав:

Вітаю. Взагалі Ви в темі написали, що використовуєте апостроф - але насправді це одинарна лапка - у неї інше призначення.

Ось символ апострофа

А ось те, що Ви використовуєте '

Якщо придивитися - це 2 різних символи



Тут згоден, просто знак в українській розкладці єдиний знак на клавіатурі схожий на апостроф, стоїть там де символ ~, плюс якщо його загуглити то видає що це і є апостроф, звідси і було питання, тепер ясно, спасибі.
03.01.2024, 17:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


OXID написав:
Тут згоден, просто знак в українській розкладці єдиний знак на клавіатурі схожий на апостроф, стоїть там де символ ~, плюс якщо його загуглити то видає що це і є апостроф, звідси і було питання, тепер ясно, спасибі.

Якщо Вам допомогла моя відповідь, позначте її правильною. Дякую
03.01.2024, 17:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар