1b.app
Скопійоване посилання -

Розмірна сітка списків

Є невелике прохання/пропозиція щодо покращення інтерфейсу. Т.к. списки все одно стають прокручуються по горизонталі, то можна зробити їх зручними для читання.
Не можна збільшити ширину, щоб поміщалося 2 слова в рядок, ім'я та прізвище.
Спасибі заздалегідь.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Якщо збільшувати ширину, то давати кожному налаштовувати ширину кожної колонки під себе. Це займе близько 6 год доопрацювання у цьому блоці. У вас, наприклад, може бути монітор 21 дюйм і не влазить фіо, у мене 27 і прізвище влазить повністю, тобто. ширина стовпця, це індивідуальне налаштування під параметри екрана кожного користувача. Якщо збільшити на 10px умовних це нічого не дасть, тому що у користувача за ноутбуком це все одно не влізить.
09.08.2022, 13:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
Добрий день. Якщо збільшувати ширину, то давати кожному налаштовувати ширину кожної колонки під себе. Це займе близько 6 год доопрацювання у цьому блоці. У вас, наприклад, може бути монітор 21 дюйм і не влазить фіо, у мене 27 і прізвище влазить повністю, тобто. ширина стовпця, це індивідуальне налаштування під параметри екрана кожного користувача. Якщо збільшити на 10px умовних це нічого не дасть, тому що у користувача за ноутбуком це все одно не влізить.

Добрий день,
Спасибі за відповідь. Але блок все одно стає з прокруткою по горизонталі; навіщо переносити слова, якщо в результаті блок розтягується по висоті; це не найкраще рішення, як мені здається. І так важко читати всі ці багаторядкові штуки в боксі, адже це не тільки тут. Сенс того, що я пропоную в тому, що коли ми шукаємо щось у системі, то орієнтуємось на те, як це запам'ятовуємо – у цьому випадку візуально. А якщо в системі ці речі стрибають - тут у два рядки, там в один, десь у чотири рядки, то це не зовсім вдале рішення ux/ui. Потрібен якийсь грамотний стандарт щодо інтерфейсу. Наприклад ФІ - не переносити, а у випадку з ПІБ можна переносити О.
На рахунок доопрацювання – поки що ні, бо це всю систему треба перелопатити, а не лише тут, щоб було зручно працювати.
09.08.2022, 15:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
ergo написав:
навіщо переносити слова, якщо в результаті блок розтягується по висоті;

Можливо якщо у вас користувач з ПІБ з 100 символами він туди помістився (3 рядками а не однієї) і не потрібно було прокручувати підлогу сторінки щоб подивитися його номер наприклад?

Корнєв Михайло
ergo написав:
Потрібен якийсь грамотний стандарт щодо інтерфейсу. Наприклад ФІ - не переносити, а у випадку з ПІБ можна переносити О.

давайте ще раз: у вас mac air 15 дюймів, у мене стаціонар широкоформат на 27 дюймів, мені не потрібне це перенесення - у мене все міститься, у вас не міститься навіть 3 поля. Який загальний стандарт має бути у відношенні звичайної колонки з текстом? Хочете, щоб не було переносів? Окей, давайте робити прізвище ім'я та по-батькові окремими полями і виводити їх теж окремо кожен у свою колонку
09.08.2022, 15:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Cornev Mihail
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

так хун пао
OneBox production написав:
Можливо якщо у вас користувач з ПІБ з 100 символами він туди помістився (3 рядками а не однієї) і не потрібно було прокручувати підлогу сторінки щоб подивитися його номер наприклад?

Звичайно завжди будуть випадки, що виходять з ряду геть, але ви самі завжди наводьте в приклад випадки стандартні... Я впевнений, що можна знайти універсальне рішення для більшості стандартних випадків. Наприклад: повернути вікно попап, при наведенні на контакт, яке прибрали в OS версії, зробити відображення картками, ну або ще якісь варіанти. Але їх треба обговорювати разом із вами, т.к. у вас є певний досвід та знання системи.

так хун пао
OneBox production написав:
давайте ще раз: у вас mac air 15 дюймів, у мене стаціонар широкоформат на 27 дюймів, мені не потрібне це перенесення - у мене все міститься, у вас не міститься навіть 3 поля. Який загальний стандарт має бути у відношенні звичайної колонки з текстом? Хочете, щоб не було переносів? Окей, давайте робити прізвище ім'я та по-батькові окремими полями і виводити їх теж окремо кожен у свою колонку

Спробував, Тут теж є свої нюанси, тому що якщо прізвище/ім'я з двох слів то їх теж переносить)) навіть e-mail фігачить у два рядки.
Я чудово розумію, що ці переноси зроблені, щоб підходити для всіх екранів. Чи можна в налаштуванні програм зробити галочку "переносити в кілька рядків, або залишати одним рядком"?
А ще можна зробити сітку інтерфейсу, що настроюється, для картки контактів, за аналогією з сіткою в процесі, яку можна налаштовувати.
Може, у кого є ще якісь ідеї щодо цього...

До речі, на скріншоті видно, що в цьому блоці глюк із полем довідник контактів.
09.08.2022, 15:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
ergo
Залишіть повідомлення в цій темі і вам відкриються контакти користувача:
Я впевнений, що можна знайти універсальне рішення для більшості стандартних випадків.

так воно є і зараз чудово працює. Якщо рядок довший за ширину стовпця - він переноситься. Просто воно вам з якоїсь причини не подобається. Для мене перенесення рядка якщо довжина більше ширини стовпця працює чудово.

Корнєв Михайло
ergo
Залишіть повідомлення в цій темі і вам відкриються контакти користувача:
Наприклад: повернути вікно попап, при наведенні на контакт, яке прибрали в OS версії, зробити відображення картками, ну або ще якісь варіанти. Але їх треба обговорювати разом із вами, т.к. у вас є певний досвід та знання системи.

я не можу з вами обговорювати такі рішення, тому що я їх не приймаю

Корнєв Михайло
ergo
Залишіть повідомлення в цій темі і вам відкриються контакти користувача:
Я чудово розумію, що ці переноси зроблені, щоб підходити для всіх екранів. Чи можна в налаштуванні програм зробити галочку "переносити в кілька рядків, або залишати одним рядком"?

Так, можна - але тоді у вас у кожній контактній картці буде різна ширина колонок і таким чином не буде одноманітного інтерфейсу. Десь буде прізвище з 1 слова, а десь через дефіс 2 довгих. За підсумками ви отримаєте в першому випадку помітну останню колонку, а в другому прокручування для останніх 2 колонок. Хороше рішення? я думаю, що огидне.

Корнєв Михайло
ergo
Залишіть повідомлення в цій темі і вам відкриються контакти користувача:
А ще можна зробити сітку інтерфейсу, що настроюється, для картки контактів, за аналогією з сіткою в процесі, яку можна налаштовувати.

Можна ви готові інвестувати в цей функціонал?

Корнєв Михайло
ergo
Залишіть повідомлення в цій темі і вам відкриються контакти користувача:
До речі, на скріншоті видно, що в цьому блоці глюк із полем довідник контактів.

на жаль, ще не вмію фіксувати баги по скрінах) дайте картку контакту - потрібно дивитися по ній.
09.08.2022, 17:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую за відповіді.

так хун пао
OneBox production написав:
на жаль, ще не вмію фіксувати баги по скрінах) дайте картку контакту - потрібно дивитися по ній.

в принципі в будь-якій картці, де є поле з довідником контактів з мультивибором.
https://ergo.crm-onebox.com/app/contact/3778/
09.08.2022, 17:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

"Контактна особа відділу" у вас мультисписок, наскільки я бачу, його мабуть блок не вміє виводити і намагається вивести як масив.
09.08.2022, 17:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
"Контактна особа відділу" у вас мультисписок, наскільки я бачу, його мабуть блок не вміє виводити і намагається вивести як масив.


якщо довідник контактів – то буде як на скрині.
виставити новий тикет на цей баг?
09.08.2022, 17:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, виставте будь ласка окремий якщо є можливість
09.08.2022, 18:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар