1b.app
Скопійоване посилання -

Наступне поле натискання TAB

https://1b.app/ru/forum/interface/2109-dobavit-vozmozhnost-na-ves-boks---tab/
Будь ласка, підкажіть, чи з'явиться в майбутньому, чи можливо реалізувати функцію за кнопкою TAB переходити на наступне поле для введення даних? Це дуже спростить та прискорить роботу. Дякую.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

У мене і зараз при відкритих полях на редагування табом ходить по них, не бачу проблеми
30.07.2022, 14:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
У мене і зараз при відкритих полях на редагування табом ходить по них, не бачу проблеми

При відкритих полях ходить, це правильно. Але найчастіше поля закриті, і потрібно брати в руку мишку і наводити на наступне поле, потім друкуємо на клаві, потім знову мишку в руку і т.д. Якби TAB могла розкрити закрите поле, це було б зручніше для роботи.
31.07.2022, 09:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
ergo написав:

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
У мене і зараз при відкритих полях на редагування табом ходить по них, не бачу проблеми

При відкритих полях ходить, це правильно. Але найчастіше поля закриті, і потрібно брати в руку мишку і наводити на наступне поле, потім друкуємо на клаві, потім знову мишку в руку і т.д. Якби TAB могла розкрити закрите поле, це було б зручніше для роботи.

а я вважаю, що це не очевидно
частина користувачів відкривають 2-3 поля вгорі блоку і внизу 1-2 поля
і за вашою логікою вони табом не дійдуть до них, бо між ними відкриватиме поля
давайте не винаходити велосипед
01.08.2022, 12:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:

Корнєв Михайло
ergo написав:

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
У мене і зараз при відкритих полях на редагування табом ходить по них, не бачу проблеми

При відкритих полях ходить, це правильно. Але найчастіше поля закриті, і потрібно брати в руку мишку і наводити на наступне поле, потім друкуємо на клаві, потім знову мишку в руку і т.д. Якби TAB могла розкрити закрите поле, це було б зручніше для роботи.

а я вважаю, що це не очевидно
частина користувачів відкривають 2-3 поля вгорі блоку і внизу 1-2 поля
і за вашою логікою вони табом не дійдуть до них, бо між ними відкриватиме поля
давайте не винаходити велосипед

спасибі за відповідь.
якщо можете, утримайтеся від подібних неконструктивних цитат про "велосипед...", ніхто не наїжджає на вас і не примушуємо нічого робити, я просто з вами раджусь, т.к. бачу з якими незручностями в роботі стикаються співробітники, як і я.
якщо поки що не вдається зробити, то прибл. зберу інфу, якщо в інших є схожі проблеми.
01.08.2022, 13:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар