1b.app
Скопійоване посилання -

Як зберегти налаштування столів для всіх співробітників

Тут https://crm.smartid.com.ua/
Оновилися з MVP до OS
Налаштувавши столи, коли спробував їх зберегти для всіх користувачів, видало повідомлення, як на скріні.
Хоча користувачі кажуть, що жодних налаштувань столів поки що самостійно не робили.
Як зараз зберегти саме ті налаштування для ВСІХ?
Оригінальне питання доступне на версії: ru Вячеслав Легеза

Відповіді:

Значить, користувачі тебе обдурили. Найімовірніше вони вже додавали якісь додатки до обраних, змінювали порядок їх відображення тощо.
08.07.2022, 10:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія

Легеза В'ячеслав Валеріанович
iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗУ ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В'ячеслав Валеріанович написав:
Тут https://crm.smartid.com.ua/
Оновилися з MVP до OS
Налаштувавши столи, коли спробував їх зберегти для всіх користувачів, видало повідомлення, як на скріні.
Хоча користувачі кажуть, що жодних налаштувань столів поки що самостійно не робили.
Як зараз зберегти саме ті налаштування для ВСІХ?


Я при налаштуваннях помітила одну річ у даному функціоналі: Якщо Ви налаштовували робочий стіл і натиснули Зберегти налаштування робочого столу, то вдруге збереження однакового робочого столу не відбудеться.
Далі налаштувати робочий стіл можна під обліковим записом користувача.
08.07.2022, 12:11
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
Значить, користувачі тебе обдурили. Найімовірніше вони вже додавали якісь додатки до обраних, змінювали порядок їх відображення тощо.

та яке рішення є?
як можна зберегти для всіх однаково у поточній ситуації?
08.07.2022, 12:25
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у поточній ніяк наскільки я розумію. Можна спробувати попросити їх прибрати приклади з обраного, тоді можливо щось вийде. А так у них свої налаштування, ти не маєш права їх змінювати, тому що користувачі зробили як треба їм.
08.07.2022, 13:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
у поточній ніяк наскільки я розумію. Можна спробувати попросити їх прибрати приклади з обраного, тоді можливо щось вийде. А так у них свої налаштування, ти не маєш права їх змінювати, тому що користувачі зробили як треба їм.

зрозумів
дякую
питання закрито
08.07.2022, 15:43
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чому немає можливості скинути особисті налаштування, як у MVP? Один користувач у мене точно не заходив у свій обліковий запис, т.к. він не взаємодіє з системою під своїм акк. І йому теж немає можливості зберегти робочий стіл
взагалі це меню одноразове якесь виходить.
23.12.2022, 13:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

допомогло очищення обраного у користувачів
23.12.2022, 13:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар