1b.app
Скопійоване посилання -

Workflows - Меню налаштувань

Пропоную трохи зменшити назви пунктів меню. Це спростить та прискорить роботу з ними.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

абсурдна річ)
моя відповідь ні)
02.06.2022, 08:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
абсурдна річ)
моя відповідь ні)

абсурдно у всій системі по-різному називати одні й самі пункти меню. а те, що я пропоную цілком логічно, тому що мені, як користувачеві, хочеться бачити в системі однакові назви певних функцій, а не там одна, тут інша, в третьому місці - інакше.
Система вимагає уніфікація термінології, і ваше бажання тут ні до чого. Ви робите продукт для людей, а чи не для себе.
02.06.2022, 09:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Ergo написав:
абсурдно у всій системі по-різному називати одні й самі пункти меню. а те, що я пропоную цілком логічно, тому що мені, як користувачеві, хочеться бачити в системі однакові назви певних функцій, а не там одне, тут інше, в третьому місці - інакше.

ну так ви почитайте своє завдання спочатку - ось візьміть і перечитайте, що ви написали і попросили - яку реакцію ви очікували?
02.06.2022, 09:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:

Корнєв Михайло
Ergo написав:
абсурдно у всій системі по-різному називати одні й самі пункти меню. а те, що я пропоную цілком логічно, тому що мені, як користувачеві, хочеться бачити в системі однакові назви певних функцій, а не там одна, тут інша, в третьому місці - інакше.

ну так ви почитайте своє завдання спочатку - ось візьміть і перечитайте, що ви написали і попросили - яку реакцію ви очікували?

згоден, неправильно сформулював завдання загалом. я запропонував одразу фінальну точку, без опису проблеми. врахую на майбутнє.
02.06.2022, 13:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Закрити цей топік і створити новий з більш точним формулюванням?
04.06.2022, 08:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ні - цей топік вже в роботі
09.06.2022, 15:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Закриваю топік, тому що потрібно створити нові топіки.
13.06.2022, 20:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
ні - цей топік вже в роботі

Дякую!
24.06.2022, 16:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар