1b.app
Скопійоване посилання -

Налаштування універсального інтерфейсу процесу

добрий день
Необхідно в інтерфейсі процесу відобразити певне поле на двох етапах процесу, щоб не робити різний інтерфейс на етапах планувала налаштувати так , тобто приховати поле якщо статус id не дорівнює певному статусу. Але можу вказати лише один id, а потрібно два етапи. Підкажіть, чи тут є якесь рішення? Чи можна якось зазначити кілька статусів?
Дякую
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Хіба не можна додати 2 таких рядки з різними id?
06.12.2021, 13:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

можна, але тоді блок взагалі не буде відображатися, так як ми приховуємо блок якщо умова не дорівнює статусу ід, тоді для першого етапу не відповідає умова 2 - поле не відобразиться, а для другого етапу не відповідає умова 1 - блок теж не відобразиться
06.12.2021, 13:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну так вам потрібно зробити приховування полів якщо умова одно, а не якщо не одно як зараз. Просто зробіть як я написав)
06.12.2021, 14:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У процесі понад 50 етапів, виводити 48 умов не хотілося б, крім того етапи весь час додаємо, і доведеться враховувати це і в зазначених налаштуваннях. Тому все ж таки сподівалася, що можна якось вказати - приховати якщо не одно двом статусам і більше не змінювати ці налаштування
07.12.2021, 10:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я зрозумів, вам на 2 етапах потрібно показати, а на інших приховати. Я подумав, що навпаки. Можна зробити, щоб значення можна було вказувати через кому, займе близько 2ч. Для статусу можливість буде точно, для решти полів постараюся теж – треба буде подивитися на поточну реалізацію, там буде видно, чи можна для всіх полів відносно безболісно зробити.
07.12.2021, 11:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production написав:
я зрозумів, вам на 2 етапах потрібно показати, а на інших приховати. Я подумав, що навпаки. Можна зробити, щоб значення можна було вказувати через кому, займе близько 2ч. Для статусу можливість буде точно, для решти полів постараюся теж – треба буде подивитися на поточну реалізацію, там буде видно, чи можна для всіх полів відносно безболісно зробити.

так, все вірно, дякую за варіант рішення, подумаємо та відпишу
07.12.2021, 11:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар