1b.app
Скопійоване посилання -

додаткове поле тип "ціле число", але

Здрастуйте, раніше було все правильно.
Зараз при відображенні в табличному вигляді процесів внизу є рядок сума значень поля. Тип поля "ціле число" але при відображенні в сумі додається ось так 000.00 (два нуля після коми) Звернувся користувач що це заважає працювати, так як саме це поле десяткових чисел не може бути, усуньте будь-ласка баг щоб цілі числа в рядку разом відображалися цілим числом...
Заздалегідь дякую!!!...
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Звернувся користувач, що це заважає працювати, тому що саме це поле десяткових чисел не може бути, усуньте будь-ласка баг, щоб цілі числа в рядку всього відображалися цілим числом.

Будь ласка, вказуйте посилання на проект/список процесів, щоб ми розуміли про що конкретно мова і яка версія/тариф у клієнта.
20.10.2021, 08:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

box.fialan.com
Project branch green-mvp - Це основна гілка
20.10.2021, 09:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у нас було без .00 раніше, якщо число не містило десяткових, тепер у число з плаваючою комою .00 у всіх числах.
20.10.2021, 14:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Уточніть ще будь-ласка предметніше (посиланням і назвою поля) про яке поле у списку процесів йдеться?
22.10.2021, 16:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Я думаю, що мається на увазі цей список
Лажа повна з цими знаками .... А якщо у мене виходить 3 знаки після коми в додаткове поле і рахувати потрібно з 3-ма знаками? За фактом те, значення саме вважається до стільки знаків, скільки ти у формулі налаштував і толку від цього ну майже ніякого в такому вигляді, не все ж таки числа - це гроші ... є обсяги, вага і т.д.
А те, що зробили в унівесланому блоці БП, це взагалі ппц - за замовчуванням 2 знаки, кому це потрібно було взагалі? Бомблю, тому що це зроблено зовсім без урахування того, чим вже користуються користувачі, і тепер потрібно просто переробляти всі налаштування у всіх БП, і якщо в тебе одне поле до 2 знаків вважає, а друге до 5-ти, то їх потрібно розділяти в різні блоки або дивитися на нулі
+ ще перевіряти ще раз усі свої налаштування, бо дивишся, має бути одне значення, а відображається інше. Це класна фіча, просто можна було якось логічніше зробити, наприклад вказувати в налаштуваннях додаткового поля, скільки там відображати знаків, як наприклад у полях довідника налаштовується і хоча б не ламати логіку, бо є маса проектів, де налаштовано вже з цими всіма знаками .
Я, звичайно, за те, щоб це зробити нормально, але розумію, що навряд мене послухає хтось, тому просто залишу це тут
22.10.2021, 18:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

в інших системах вказується в налаштуваннях поля скільки знаків вказувати... тому і просимо або повернути як було або зробити нормально - можливість вибирати кількість знаків в налаштуванні доп поля
23.10.2021, 10:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

На даний момент:
- "ціле число" відображається без дробової частини
- "число з плаваючою точкою" відображається з дробовою частиною
Додатково у налаштуваннях додаткового поля реалізовані налаштування роздільників дробової частини та розрядів для числових додаткових полів у списках процесів/контактів/продуктів.
05.11.2021, 15:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар