1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Таблиця / Вибрати все

У способі відображення таблицею немає можливості вибрати всі процеси, а у відображенні "списком" є така можливість.
Так задумано чи це недоробка системи?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

У таблиці є галочка, яка сама відзначає всі процеси на сторінці, вона знаходиться у шапці таблиці
19.08.2021, 14:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
У таблиці є галочка, яка сама відзначає всі процеси на сторінці, вона знаходиться у шапці таблиці

так, але все одно немає можливості вибрати на ВСІХ сторінках з таблиці?
19.08.2021, 14:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

хоча я тільки помітив, що у таблиці відсутні сторінки... це теж нормально?
19.08.2021, 14:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

на першому скрині я бачу лише 30 замовлень, найімовірніше в таблиці всі вони відображені і сторінки не потрібні. Якщо ви скидатимете посилання буде трохи зрозуміліше
19.08.2021, 14:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

19.08.2021, 14:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Якщо ви скидатимете посилання буде трохи зрозуміліше

вище надіслав посилання на таблицю та список. у таблиці не видно сторінок і немає можливості вибрати "на всіх сторінках"
20.08.2021, 09:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тикет закриваю.
Питання так і не вирішено: у табличному відображенні відсутні сторінки та можливість вибору процесів з усіх сторінок.
21.08.2021, 11:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, бачу, що працює по-іншому. Але не зрозумів, навіщо тикет закривати. Питання вирішене – закрили тикет, не вирішить – не закриваєте.
23.08.2021, 10:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Так, бачу, що працює по-іншому. Але не зрозумів, навіщо тикет закривати. Питання вирішене – закрили тикет, не вирішить – не закриваєте.

так я не можу відкрити інші тікети))) доводиться закривати існуючі, тому що кривизни в системі ще багато.
23.08.2021, 11:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Цю проблему я взяв на виправлення але просто майте на увазі що закритий тикет вважається вирішеним/закритим незалежно від того які там всередині коментарі. Тобто. якщо ви закрили завдання, її можуть потім жодного разу не переглянути, у тому числі й людина, яка в задачі з вами спілкувалася. Вона ж закрита, отже, все ок.
23.08.2021, 12:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Цю проблему я взяв на виправлення але просто майте на увазі що закритий тикет вважається вирішеним/закритим незалежно від того які там всередині коментарі. Тобто. якщо ви закрили завдання, її можуть потім жодного разу не переглянути, у тому числі й людина, яка в задачі з вами спілкувалася. Вона ж закрита, отже, все ок.

ок, матиму на увазі
23.08.2021, 13:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар