1b.app
Скопійоване посилання -

Імпорт прайс листів з email

Доброго дня! Необхідне доопрацювання імпорту прайс-листів з електронної пошти. Прайс-листи клієнт отримує у форматі xls. Чи можливе таке доопрацювання? Скільки годин?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Раніше уточнював з приводу універсальної дії 2015460912, яким можна буде перемістити в потрібну папку файл з пошти, а далі використовувати будь-який завантажувач, прайс-лист, виписка по рахунку або імпорт процесів.
______________________________Це ТЗ
На пошту надходять листи з виписками за рахунком чи правами.
Необхідно дані виписки (вкладення) копіювати в іншу папку на сервері, до якої буде налаштований доступ по FTP і далі автоматичною дією для завантаження виписки, сама виписка буде імпортуватися як платежі.
Цю логіку можна буде застосувати і для інших імпортів, найважливіше файл перемістити в потрібну папку.
Потрібно переміщати саме вкладення, тобто у листі може бути такий файл це не потрібно переміщати.
Також, якщо можливий, зробити налаштування, щоб змінити назву файлу, при необхідності
______________________________Це відповідь
можу запропонувати лише автоматичною дією, що КОПІЮВАТИ (саме копіювати, не переміщати, щоб не змінювати шляхи файлової системи) буде по вказаному шляху файли вкладень за подіями (певної пошти, наприклад, можемо фільтрацію по темі додати)
а далі вже видаляйте собі після обробки виписки з нової папки та все
така дія (з урахуванням що будуть налаштування "від кого/кому/тема містить/типи файлів для копіювання/локальний шлях") - 5 годин
_____________________________Я б вніс коригування
Брати не тільки локальну папку, а й можливість вказати доступ FTP до папки на іншому сервері.
30.06.2021, 11:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Варіант на ftp або локальну папку, а потім завантажувач прийнятний. А якщо такий функціонал як у дії "Видобути дані з файлів вкладень листів", але завантажувати продукти в прайси постачальників? Саме доопрацюванням такої дії? Наскільки це можливо?
30.06.2021, 12:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Олеся
Olmonic - ФОП МОРОЗОВА О.П.
Certified-партнер
Olmonic написав:
Варіант на ftp або локальну папку, а потім завантажувач прийнятний. А якщо такий функціонал як у дії "Видобути дані з файлів вкладень листів", але завантажувати продукти в прайси постачальників? Саме доопрацюванням такої дії? Наскільки це можливо?

Я не розробник, не можу оцінити вам, але можу сказати, що це можливо, тільки це буде менш застосовним варіантом і виключно для імпорту прайсів.
Ця дія копіюватиме файли з вкладень у потрібну папку, а далі можна встановити дію "Завантажити та обробити прайс постачальника", де вибрати цей FTP - це саме те, що Вам потрібно
30.06.2021, 12:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чекаю на відповідь від розробників. Дякую
30.06.2021, 21:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


можу запропонувати лише автоматичною дією, що КОПІЮВАТИ (саме копіювати, не переміщати, щоб не змінювати шляхи файлової системи) буде по вказаному шляху файли вкладень за подіями (певної пошти, наприклад, можемо фільтрацію по темі додати)
а далі вже видаляйте собі після обробки виписки з нової папки та все
така дія (з урахуванням що будуть налаштування "від кого/кому/тема містить/типи файлів для копіювання/локальний шлях") - 5 годин

Я досі дотримуюсь саме цього варіанта.
Чому? Так тому що він дозволить перемістити з події в потрібну локальну папку і оперувати з ним як потрібно (при цьому залишити вихідний у події) - буде то завантаження постачальників, або продуктів, або контактів, або платежів - всього, що можна вантажити з локальної папки . Це універсальніше, ніж робити дію безпосередньо під 1 операцію - а після нього виконувати друге для іншої операції, коли обидві вирішило б вищезгадану дію.
Допрацювати в дію щоб воно не локально переміщувало файли, а на вказаний FTP-сервер - це +1 година до вищевказаної оцінки.
01.07.2021, 15:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар