1b.app
Скопійоване посилання -

Доопрацювання дії автоматизації

Добридень! Нам необхідно переробити у дії логіку проставлення ознаки наявності товару щодо доп. полів продукту. Зараз це працює відносно складу, що нам не зовсім підходить. На скріншоті я показав, які параметри, звідки повинні братися. Прошу порахувати доопрацювання.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Прошу виставити рахунок. Дякую!
11.06.2021, 16:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Доброго дня! Бачу, що з'явилася галочка з доопрацювання. Не могли б пояснити - яке саме значення має бути в дод. поле продукту (yes/no, 1/0, Так/Ні) щоб ознака наявності у продукту?
15.06.2021, 20:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Має значення yes або no
17.06.2021, 10:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Чи не спрацьовує. На скріншоті нижче приклад
17.06.2021, 13:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Згенерував файл, щоб налаштування швидше застосували
17.06.2021, 14:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Так, спрацювало. Дякую!
У нас виникла ще одна маленька проблема. У цьому ж дії потрібно зробити, якщо в дод. поле з id "preOrder" значення не має або дорівнює "0", то його не включати у файл xml. Якщо значення 1 або більше включити атрибут з цим значенням. Тобто у файлі значення 0 не повинно бути в атрибуті preOrder як на скріншоті.
18.06.2021, 14:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я думаю це можна вирішити, зробивши поряд з налаштуванням "Вивантажувати для поля "Наявність на складі"" додаткове налаштування з назвою: "не вивантажувати атрибут якщо значення додаткового поля немає або дорівнює нулю". Чи зможемо зробити за 1ч. Але перед доопрацюванням я б уточнив у стороні, що приймає, можливо вони взагалі ігнорують 0 в даному атрибуті.
18.06.2021, 15:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вони не ігнорують, при обробці видається помилки, що значення 0 не повинно бути. Виставте рахунок будь ласка
18.06.2021, 17:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Рахунок від Вас досі немає.
22.06.2021, 12:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Підкажіть, будь ласка, за статусом доопрацювання?
25.06.2021, 08:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Допрацював, вивантажив та ввімкнув налаштування у вашій дії
29.06.2021, 17:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Працює. Дякую!
07.07.2021, 09:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар