1b.app
Скопійоване посилання -

Баг: змінюється валюта в підпроцесі під час створення підпроцесу від батьківського "Замовлення постачальнику"

Як у підпроцесі залишити валюту батьківського процесу (якщо ця валюта не валюта системи)?
У БП "Замовлення постачальнику" на певному етапі процедурною кнопкою (Дія при натисканні), створюємо 2 підпроцеси "Завдання на оприбуткування" та "Завдання на оплату". При створенні підпроцесів система змінює валюту в підпроцесі на валюту системи (за замовчуванням), а має залишитися валюта батьківського процесу (наприклад, у євро) та взаєморозрахунки з облікового запису Постачальника вестись у євро.
Відзначено:
- Валюта постачальника євро
- Валюта процесу євро
- зазначені у Дії при натисканні:
"Додати продукти з одного процесу до іншого"
галочкою відзначені "Копіювати валюту процесу та знижки з батьківського процесу"
Я думаю, що це баг системи: розробники допоможіть вирішити проблему!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Шепель Віталій Олександрович писав/ла:
Я думаю, що це баг системи

Я не бачу у вашому описі ні прикладів, ні аргументації - відповідно на даний момент це не більше, ніж припущення.
Надайте посилання на проблемні процеси, посилання на налаштування дій тощо, про що вказано у зверненні.
09.02.2021, 17:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. У будь-якого процесу зі старту має бути валюта системи, незалежно від того, який у нього батьківський БП. Якщо вам потрібно її міняти, поставте в підпроцес дію https://prnt.sc/yuy1a3 на етап.
09.02.2021, 17:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар