1b.app
Скопійоване посилання -

Rozetka - перестали заходити замовлення з розетки

Зараз 21:28 але замовлень з розетки немає
Хоча на розетці є замовлення 601494821 від 20.12.2020, 21:01
Хвилинний крон відпрацьовує швидко та стабільно https://baza.cn.ua/admin/shop/statistic/
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, наскільки я бачу з імпортом замовлень на даний момент все гаразд. Проблема не є актуальною?
21.12.2020, 17:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Доброго дня, наскільки я бачу з імпортом замовлень на даний момент все гаразд. Проблема не є актуальною?

Зараз начебто працює, хочеться зрозуміти чому так відбувається це проблеми на боці розетки чи ванбоксу?
21.12.2020, 17:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Для відповіді це питання потрібно витратити кілька годин, встановити логи і опрацювати їх. Це можна зробити за 4 год доопрацювання. Вам поставити рахунок на оплату?
21.12.2020, 17:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Для відповіді це питання потрібно витратити кілька годин, встановити логи і опрацювати їх. Це можна зробити за 4 год доопрацювання. Вам поставити рахунок на оплату?

Логи по розетці є, тут потрібно зрозуміти чи була проблема з боку ванбоксу чи ні
21.12.2020, 17:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Знову почалася проблема, на розетці замовлення створилося 21.12.2020, 18:42
Пройшло 10 хвилин у боксі ще замовлення не з'явилося, номер замовлення в розетці 602068381
Чому?
21.12.2020, 18:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, ви не отримаєте відповіді на свої питання, що стосуються роботи кронів, поки перебуваєте на своєму сервері. Ми не відповідаємо за те, коли стартують крони і відповідно, скільки вони працюють і чим займаються на вашому сервері. Якщо ви перейдете на хмару, я з радістю продовжу розмову на цю тему.
25.12.2020, 17:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар