1b.app
Скопійоване посилання -

експорт на розетку

Доброго дня , у нас на розетці вже завантажені товари але не на пряму з box а через prom , тепер ми налаштували вивантаження і хочемо зіставити їх у box , для цього потрібно щоб у товарів у box був однаковий параметр з темою товарами що вже в розетці, підкажіть будь ласка як додати товарам такий параметр?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добридень, підкажіть у яке поле у боксі ви хочете записати вказаний параметр?
03.12.2020, 12:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я якраз і не знаю як це коректно зробити, підкажіть будь ласка
03.12.2020, 12:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Для початку змалюйте хто у схемі розетка-пром-бокс головний
03.12.2020, 12:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Насправді мені здається універсальним рішенням без головного болю буде знести товари на розетці та промі та вивантажити їх з боксу зі сформованих файликів.
03.12.2020, 12:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

пром прибираємо зі схеми
box робимо як головний та намагаємося зв'язати товари у box з клонами на rozetke
03.12.2020, 12:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ну цей варіант завжди залишається, на розетці модерація складна, ось думав може їсти нехитрий спосіб зв'язати товари, ну якщо ні так ні, будемо зносити
03.12.2020, 12:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вам потрібно зробити такі речі:
1. Взяти один продукт
2. Взяти файл з якого вливали на розетку продукти
3. Переглянути який у нього був offerid
4. Подивитися звідки в боксі на розетку вливається offerid
5. Записати offerid з прома в потрібне поле в боксі
Але наскільки я пам'ятаю ми вчора вам доробку робили де один товар у боксі вивантажується на розетку як Х різновидів. Тобто айдішники явно не зійдуться, чи пром вивантажував так само?
03.12.2020, 12:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у файлі https://box.optodess.com.ua/media/export/11.xml імпорту на розетку з боксу цей параметр ось я так розумію
тепер питання як мені в боксі це поле знайти і прописати в нього потрібні offer id?
03.12.2020, 15:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У налаштуваннях дії вивантаження є вибір, з якого поля вивантажувати
03.12.2020, 21:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар